Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 24 mesajın 16-24 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:43
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    11
    Verilen Beğeniler
    4

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar omurilik felcine bağlı kemik erimesi (osteoporoz) ve buna bağlıda sağ femur başında erime söz konusu.
    Kemikr erimesi için bu hastaneye giden hiç olmadı mı ?
    Bu rahatsızlıktan bu hastaneye gözükmek istiyorum, bu şekilde tecrübesi olan var mı ?

fatmayse
    Misafir Üye
    fatmayse Avatarı

meraba bende balta limanında uzatma amaliyatı olcam, ararız dediler amaliyat tarihi için ama aranmadı bilgi verir miisnz

Üye
    nurgul37 Avatarı

Gerçek Adı
    nurgul
    Son Giriş
    06.07-2017
    Saat
    21:12
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    6

siz arayın,hastaneyi

Üye
    Alievanna Avatarı

Gerçek Adı
    Alieva Annamyradowa
    Son Giriş
    25.09-2016
    Saat
    23:32
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Evet ameliyat oldum 9 yaşında, 2 sene sonra bana ameliyatın başarısız geçtiğini ve 25 yaşına kadar bu bacakla yaşamamı söylediler, kısacası memnun değilim, tavsiye etmem.

Üye
    RAYNA EBRAR Avatarı

Gerçek Adı
    RAYNA
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Ben perşembe günü ameliyat oldum Baltalimanı nda kısmetse bugün çıkacağım. Memnun olup olmadığım şuan net değil. Zor bir ameliyatti ama iyi geçti diyorlar hepsi bu. Ne yapıldığı konusunda​ bilgim yok protez dediler.
    İlgi alaka arıyorsanız 0. Doktorları gördüğünüz tek an ki eğer stajyer değillerse başında 5 doktor sen yokmussun gibi birbirleriyle konuşup gidiyorlar. Neler yapıldığı ve bundan sonra neler yapmam gerektiğini anlatan yok. Aslında amaç kişinin tedavi olması değilde geriden gelen doktorlara eğitim için sunulan et ve kemik parçaları. Eğer Burda ameliyat olmayı düşünüyorsanız müthiş bir Sabıra dirayete ve kendi kendinizi tedavi etme yeteneğinize sahip olmanızı öneririm. Diğer ayağımı da ameliyat olmam gerekiyor ve asla su şartlarda Burda ameliyat olmam. Türkiye'de en iyi diye aylardır beklediğim hastane bu kadar berbat olmalıydı.
    Ameliyat sonuçları ile ilgili ilerleyen zamanlarda yine bilgi veririm. Herkese geçmiş olsun.

Üye
    serdar39 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@RAYNA EBRAR

Ben de temmuz ayında Sabancı kemik hastanesinde ameliyat olacağım inşallah. Rahatsizliginiz neydi sizin? Tetkik yapıldı mi öncesinde? Ameliyattan kaç gün önce cagirildiniz? Ben bacak uzatma ameliyatı olacağım inşallah. Allah sifa versin herkese.

VFD 900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    RAYNA EBRAR Avatarı

Gerçek Adı
    RAYNA
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Tahlil sonucuna göre çağırılır. Ben çarşamba yatış yaptım perşembe ameliyat oldum. Rahatsızlık noktasına gelince, ilginin sıfırın altında bir oranda olduğunu bilin. Gün içinde doktoru araki bulasin. Evde bakacak kişi çalışan ise asla refakatçi izni verilmiyor. En azından ben, kimseye vermiyoruz gerekçesi ile alamadım. 2 ay boyunca ayağıma basmamam gerekiyor ama tek başıma yapabilir misim denildi. Ameliyat olalı tam 2 hafta oldu. Yataktan tek başıma kalkamıyorum henüz.
    Benim Baltalimanından anladığım, birilerini sağlığına kavuşturmak değilde alttan gelen doktorlara malzeme temini. Ameliyat sonrası yüzünüze bile bakilmamasinin başka bir açıklamasını bulamadım.

Üye
    serdar39 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@RAYNA EBRAR

Sizinki de uzatma ameliyatı mi ?? Devlet hastaneleri boyle maalesef. Yoğunluk çok fazla. Bu sebeple ilgi yok. Refakatçi almamaları çok acayip yerinden kalkamayan insan için.. Çok geçmiş olsun

VFD 900 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    RAYNA EBRAR Avatarı

Gerçek Adı
    RAYNA
    Son Giriş
    05.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Benim kalça protez ameliyatım oldu. Biy biraz daha uzuyor tabi. Refakatçi konusunu sanırım yanlış ifade ettim. Hastaneye refakatçi alıyorlar. Evdeki tedavi sürecinde size bakacak kişi çalışan ise ona verilen iznin verilmediğini söylemek istedim.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12