Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 29 mesajın 16-29 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    izmirdeki Avatarı

Gerçek Adı
    mehmet
    Son Giriş
    24.07-2017
    Saat
    20:54
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    18

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    tepecik hastanesi kadar insanı süründüren başka hastane yaktur.

Üye
    zendark Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    14
    Verilen Beğeniler
    18

Rapor alacaksanız uzak durun!Tedavi olacaksanız kaçın!Başka işleriniz varsa gidin oraya

Üye
    chiko_url Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    09:53
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Evet,size ne rahatsızlığınız var,hangi bölüme girmek istiyorsunuz diyen yok.Dosya açıyorlar,hastalığınız ile ilgisi olan bölüm ile hastalığınızla alakasız bölümleri yazıyorlar ve dolaş diyorlar.Ha bir de kan,röntgen ve ekg de cabası.Hangi bölüme gitsen,size 15 20 gün sonrasına gün veriyor.tek bölüme girecekken seni zorla 6 bölüme yönlendiriyorlar.Müthiş bir hastane,sabrınızı test etmek istiyorsanız kesinlikle burayı tercih edin.

Unutmadan,Ben sabirliyim ,zoru severim diye düşünen ve herseye rağmen bu hastaneyi tercih edecek olan ya da bu hastaneye sevk edilen arkadaşlar yanlarında 1 fotograf,1 kimlik fotokopisi ve sevk kağıdının 2 adet fotokopisi ile gelsinler.
    Edip Cansever,"Bu düzen size insanlığınızı unutturacak".Demişti,haklıymış...
    Konu chiko_url tarafından değiştirilmiştir (26.12-2016 Saat 19:34 ). Gerekçe:

Üye
    Elflonia Avatarı

Gerçek Adı
    Alperen
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:53
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

@Master

Tepecik hastanesi gerçekten başa bela yaa sağlık raporu için bir daha gerek olursa şayet yeşilyurttan alıcam orası da veriyormuş. Heyet için saat 4 den sonra gidiyorsun, heyet doktorları 2 dakika da bitiyor. Bura daki gibi sbhdan mesai bitimine seni tutmuyor hastane de

Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:05
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    22
    Verilen Beğeniler
    19

@Master
    (Üroloji bölümüne girdim, mesane ultrasyonu idrar tahlili ve kültür istedi. ulan sanki aracı mesanemle kullancam yok böyle şey ya. )

evet abartmışlar, döner sermaye olayı var olduğu müddetçe bunlar hep olacak, doktorlar ekstradan her istediği tahlil, röntgen vs. gibi yapılanlardan döner sermayeden pay alıyorlar.
    umarım raporunu almışsındır

Üye
    Ebru35* Avatarı

Gerçek Adı
    Ebru zaman
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:33
    Yaşadığı Yer
    Izmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    17

Ne yazık ki o işkenceyi bende çektim resmen insanlarla dalga geçiyorlar sabah 8 de çağırıyorlar muane saat 10 dan sonra başlıyor rezillikten başka birşey değil doktorların çoğu bakmıyor bile doğru düzgün randevu saati bittiğinde yarın yine 8 de burda olun diyorlar.. Allah yardımcınız olsun @Master sakin ol diyeceğim ama insanı sinir krizine sokuyorlar ama yine sabırlı ve sakin olmayı dene...

Üye
    gulse Avatarı

Gerçek Adı
    gülşen
    Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    16:46
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    3

Tahliller için para alınıyormu

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:28
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    9

@Master

Malul emekliliği için gittim allah bir daha düşürmesin araç alımı için gerekli raporlarımı hep yeşilyurt atatürk eğitim ve araştırma hastanesinden çıkartıyorum.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    23:00
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    24

İzmir'de bundan daha rezil bir hastane bulamazsın.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    24

Zaten Değerlendirdiniz! 1 Zaten Değerlendirdiniz!
    Kapıdan girerken 7ayetel kursi okunirak girilen hastane
    yoksa katil olarak cikabilirsiniz.+ sakinlestirici kulllanin.
    Konu musty35 tarafından değiştirilmiştir (17.05-2017 Saat 22:09 ).

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    19:24
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    17

Dostlar, zamanında buradan aldığım rapor hiç bir işime yaramadı. Düz sağlık raporu çıkarttılar ve raporda "özürlü sağlık kurulu raporu" yazmadığı için hiç bir geçerliliği olmadı. Ve benden rapor için 300 TL alındı. Haram zıkkım olsun. Çoluk çocuklarından çıksın hepsinin.
    Rapor kısmına dönersek, ilk başvurduğum ve kabul olunmayan raporu kabul ettirdim ve işi bitirdim. Sonuç olarak beni 2 ay süründürdüler. Yazıklar olsun bu siteme.

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

Ben de raporumu Tepecik'ten aldım.
    20 Günde 4 sefer, her seferinde bir kaç bölüme girdim.
    HİÇBİR ŞEYE PARA ÖDEMEDİM
    Hayatımda hiç testini/tahlilini vs olmadığım cihazlara girdim. (Emg, Ekg vs)
    Alakalı alakasız bir sürü bölüme girince, bilmediğim bir engel oranımı öğrenmiş oldum.
    Her zaman bacaktan polio sekeli olarak raporum olurdu, %10 yüksek tansiyon da varmış onu öğrendim.
    Kazara başka hastalığım olsaydı, onca tahlil vs ile ortaya çıkardı.

Alsancak Devlet Hastanesi fabrikasyon rapor veriyor, doktor uzaktan soru-cevap ile raporunu dolduruyor, sadece hastalığımızın olduğu bölüm (bende ortapedi bölümü) ayrıntı inceliyor.

Tepeciğin özelliği, alakalı alakasız vücudunun seceresini çıkartıyor olması.

Kan ve röntgenlerde sıraya engelli olduğum için girmedim, her türlü kolaylığı sağlıyorlar. Her yerde engelli hastaların sırada öncelikli olduğu başhekim imzası ile kapılara camlara vs asılı.

Ha, işini düzgün yapmayan bir kaç sağlık çalışanına denk gelmişsinizdir, işini düzgün yapmayan devlet personeli her yerden çıkar.
    Başhekimliğe, Sağlık Bakanlığına vs şikayet edilmeli.

Danışmada asılı, YEMEKTEYİM yazısı için ortalığı ayağa kaldırdım, taşeron çalışan temizliğe verildi.

Genel olarak yazılanlar kadar kötü muamele görmedim, görseydim nereye şikayet edeceğimi bilirim ve işini yapmayan çalışanın yüzüne bakarak videosunu çekerim, onun korkusu ona yeter.

Eskisi gibi, NEREYE ŞİKAYET EDERSEN ET devri bitti, çekin haksızlığa uğradığınız anı, iletin BİMER ve Sağlık Bakanlığına, ve çekerken de nereye ileteceğinizi söyleyin, bakayım devam edebiliyor mu tavrına.

Özellikle Tepecik'te, başta temizlik hijyen olmak üzere çalışanlarda sıkı denetim var, size denk gelen personelin rahatlığı şaşırtıcı.

Not: Hastahanede yeğenim ve eski iş arkadaşlarım var çalışan. Ayrıca sitemizin eski üyelerinden ve çok faal olan bir arkadaşımız da engelli kadrosundan burada. İyi kötü hastanenin işleyişi hakkında taze bilgilerim oluyor.

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    25.07-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    24

Alsancak D.H. vergi indirimi raporu veriyormu bilen varmı .birde hangi bölümleri isaretliyorlar. kan idrar EKG vs istiyorlarmı?

Forum Moderatörü
    Jem Avatarı

Gerçek Adı
    Cem
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:01
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    36
    Verilen Beğeniler
    131

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tepecik Hastanesinde çalışan yeğenim yanımda ve konuyu anlattım.
    Bana anlattıkları:

Herhangi bir durumda başhekimliğe gidildiğinde, hastane içinde görevli olan müffetişe olay aktarılıyor.
    Müfettiş, hasta ile personel arasındaki problemi "iki tarafı da yanyana getirerek" onları dinliyor. Gerekli hallerde olaya şait personelin de bilgisini alıyor. Eğer ki, mağdur olan hasta videoya çekmişse, zaten haklı olan da belliyse, ve personel suçluysa, hakkında tutanak tutuluyor. Personel taşeronsa yaptığı hatanın oranına göre, işten bile çıkarılabiliyor. Kadroluysa, siciline işleniyor, kanunen verilmesi gereken cezası veriliyor.

Müfettiş sürekli değişiyor, personel ile samimi olup "taraf" olmaması için, bazen birkaç hafta geçmeden başkası geliyor.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12