Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    16:23
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    engelli raporu alabilmek için ilk önce memleketimde ilcede daha kolay olur düşüncesiyle uğrastım ama 40 olmadı düzgün kontrol yapılmadı
    istanbul da yaşadığım için istanbul il sağlık müdürlüğüne itiraz edebilme hakkımdan dolayı itiraz edip
    bakırköy sadi konuk hastanesine gittim 1 ay süren çile sonuc 40 fakat 2 hastane farklı hakem heyeti için başka hastane

okmeydanı devlet hastanesine sevk edildim yakın zamanda gittim A bloğu bulmak epey zor tabelalar cok kötü yeni hastane inşaatı var dik rampadan iniyorsun sora sora buldum neyse
    ama hastane personeli doktorlar cok yardımcı oluyor bakırköy sadi konuk hastanesiyle hem aşırı yoğunluk hem doktorların anlayışı açısından arada cok fark var
    okmeydanından daha önceki 2 rapor hastanem dede rapor bölümündeki tüm bölümleri gezdim ama
    okmeydanı nda sana soruyorlar ona göre bölümlere gönderiyorlar kontrollerde ben sadece 3 bölüme gittim 8 yerine 1 ay önceki sadi konuk hastanesindeki rapor sonuçlarımı kabul ettiler tekrar emg testine girmedim test yaptırmadım ne kadar sürer testler bilmiyorum 1 günde bitti inanamıyorum hala

ben sadi konuk tayken elimdeki rapor belgelerini gören başka hastalar söylemişlerdi uğraşma burda okmeydanı na git diye hak verdim 3 hafta sonraya kulak testi 2 hafta sonraya emg testi vermişlerdi bakırköyde
    burdaki yorumlardan ve beylikdüzü nde oturuyorum bana en yakın büyük hastane olması sebebiyle secmiştim bakırköy ü pişmanım
    sonucumu söylemediler ama ne cıkacak hayırlısı ama 2 hastanede uğraşmış biri olarak

kesinlikle okmeydanı devlet hastanesi ne gidin

Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

okmeydanı devlet hastanesi rapor doktorları ayrı olarak ve muayene giriş katında yapılıyor tüm doktorlar fakat sağlık kurulu 2 . katında

Üye
    edashan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Meraba;

sadi konuk devlet hastanesinden durum ve derece bildirir rapor aldım.Raporda hastalıklarım ve %kaç özürlü olduğum yazmıyor.Bir de 340 tl para aldılar.Epilepsi hastasıyım sık sık nöbet geçiriyorum ,mevcut raporları da verdim ama raporda hiçbirşey yazmıyor.Başka hastaneye gitsem bütün işlemleri sil baştan yine mi yapmam gerekecek,Okmeydanı Devlet Hastanesinde işleyiş nasıl raporu kolay alabildiniz mi?

Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

benim rapor süreci 1 günde bitti okmeydanı nda eski tahil sonuclarımı kabul ettiler
    sanırım sizinkide eski tahlil ve testlerinizi götürürseniz bakırköy sadi konuktan aldıklarınızı 1 günde tamamlanır
    ama ordanda para isterler ödüyenleri gördüm
    ben kurum sevkiyle gitmiştim ücret ödemedim ne bakırköy sadi konukta nede okmaydanı devlet hastanesinde
    sadi konukta ve okmeydanında 180 tl civarındaydı ödeyenleri duyduğum nden 340 tl aldılar cokfazla
    ben sizin yerinize olsa bakırköy sadi konuk hastanesine itiraz ederim
    neden yüzde oranım yazılmadı diye sonrasıda cevap alamadınız yada sonuc
    il sağlık müdürlüğüne şikayette bulunun yada bimer e
    il sağlık müdürlüğü itirazı biraz sancılı baska hastaneye gönderir puan farkı olursada 3. hastaneye
    gecmiş olsun
    Konu soneman tarafından değiştirilmiştir (16.03-2015 Saat 18:50 ).

Üye
    edashan Avatarı

Son Giriş
    30.03-2015
    Saat
    18:40
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sadi konuk hastanesine gitttik itiraz ettik epilepsi hastasıyım ama benim hastalığıma özürlülük cetvelinde puan yokmuş.Parayı da geri alamak için Bimer e yazı yazıcam umarım geri verirler.Bayılma nobelerim gittikçe artıyor ama ben hasta olarak kabul edilmedim.Bu işten hiç bi şey anlamadım.Okmeydanına gitmeyi deneyeceğim.Teşekkür ederim.

Üye
    soneman Avatarı

Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Başbakanlık Mevzuatı Geliştirme ve Yayın Genel Müdürlüğü
    burdan en altta eklerden tüm engelli hastalık listesi var öncelik bence burdan inceleyin listeyi
    tekrar ona göre okmeydanı hastanesine gidin bence boşuna uğraşmayın
    gecmiş olsun Allah tan acil şifalar olsun herkese

Üye
    Sky_Walker Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    21
    Verilen Beğeniler
    5

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu hastanenin sağlık kurulu randevu sitesi (İnternet Randevu :: Hasta Girişi) çalışıyor mu?

Geçen haftadan beri kimlik bilgileri kısmına, "ya tutarsa" diye TCKN'mi yazıyorum ama her defasında "Mernis Sistemine Ulaşılamıyor. Daha Sonra Tekrar Deneyin." diye uyarı veriyor. Türkiye'deki tüm hastanelerin randevu & otomasyon sistemleri bu kadar rezil durumda mı? İşi bilmesem, "çok zor bir yapı" derdim, ama çok basit, altı üstü NVİ'nin sunduğu ve TCKN girişi olan bir web servis ile kimlik bilgilerini okutup randevuya devam edecek, bunu bile sistemleri beceremiyor, bu hastanelerin Bilgi İşlem ekiplerinde sadece torpilli elemanlar mı var, merak ettim de?
    Yazık, çok yazık, insanımıza layık görülen hizmete bak. Sadi konuk'a da şikayet maili attım, gerçi umursayacaklarını sanmıyorum, yine de içimi döktüm ...