Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba Arkadaşlar;

Sağlık kurulu için Samatya devlet hastanesi (istanbul eğitim araştırma) Osmaniye polikliniğini seçtim oraya giden arkadaşlar tecrübelerini paylaşabilirmi acaba ??

Üye
    shasgul Avatarı

Son Giriş
    10.12-2014
    Saat
    12:07
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba
    1 ay önce osmaniyede sağlık kuruluna girdim,başvuru işeminden sonra tek tek özel ayrılmış sağlık kurulu polikliklerine giriyorsunuz,sabah 8 de kayıt başlıyor,evrak eksiğiniz yoksa(raporlar-tahliller vs )sorun çıkmaz,aynı gün kurula giriyorsunuz
    2 hafta sonra gel sonucu al diyorlar,bu arada dahiliye doktoru bir bey var sanki bir melek

Üye
    Lost Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ist
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Duygu, öncelikle geçmiş olsun..

Kayıt işleminde işaretlenmiş doktorlara tek tek gideceksiniz.poliklinik kapılarında Kurul yazar zaten ..
    ve sıra beklemenize gerek yok orda, içeride hasta yoksa imza alıcam sadece deyip diğer hastalara bi rica edin.
    Ve tabi elinizdeki röntgen tahlil ne varsa götürmelisiniz, muayene yok hastalığınızı belgelemeniz gerekiyor.

Osmaniye nin tek olumsuz yanı Kalp DAmar Cerrahi ve Onkoloji doktoru Samatyada.

Pazartesi, Çarşamba ve Cuma günleri kurul toplanıyormuş.

Ben raporu bir sene önce almıştım ve Çarşamba günü Kalp Damar Cerrahi polikliniği kapalıydı o gün ameliyat günüymüş
    ( osmaniyeden çıkmadan önce bi sorun derim boşa gitmeyin ) .. Cuma günü Samatyadan imzayı alıp tekrar osmaniyeye gittim ..
    Saat 2 de başlıyorlar, tek tek hastaları görüyorlar ve şu tarihte raporunu gel al diyolar .. 10 gün yada 15 gün sonraydı
    sanırım . Şimdiden kolay gelsin .. ve Tekrar geçmiş olsun ...
    Konu Lost tarafından değiştirilmiştir (10.12-2014 Saat 18:45 ).

Üye
    duyqii Avatarı

Gerçek Adı
    duygu
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bilgilendirdiğiniz için çok teşekkür ederim shasgul ve maSaL3_ umarım bir sorun cıkmadan bende alabilirim