Toplam 9 mesajın 1-9 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    systemsiz Avatarı

Gerçek Adı
    MUSA
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    21:01
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    02/01/2013 tarihinde dr. ersin arslan hastanesine % 40 engelli ömür boyu sürekli olan raporumu kaybettiğimden dolayı fotokopi almak için müracaat ettim
    heyet kısmında bulunan dr. aylin çapan ve mehmet doğruer adlı kişiler raporumun fotokopisi veremeyeceklerini belirttiler. sadece 2013 yılının verildiğini söylediler. ben 2012 şubat ayında aldım neden olarak hastahane yönetimi karar aldığını söylediler
    0342 220 96 14 numaralı telefonu aradım il sağlık müdürlüğünden kamu sağlığı bölümünden bir bayan personel ile görüştüm böyle bir yönetmeliğin ve yasanın olmadığını belirtti ve başhekim ile görüşmemi istedi,
    ben de çıkıp başhekim yardımcısı ahmet aslan ile görüştüm zaman oraya biz müdahale edemiyoruz dedi haklı olduğumu belirtti hakkınız dedi
    tekrar oraya gidip telefonu aylin hanım ve mehmet beye verdim zaman ikisi de böyle bir şeyi kabul etmeyiz bizi sağlık bakanlığı yönetmelikleri ve yasaları bağlamaz sadece yönetimi baz alırız dediler ve telefonla görüşmeyi reddettiler

il sağlık müdürlüğünü 2. aramamda aylin hanım görüştü ve reddetti yine işlem yapmayacağını belirtti kendisinin bağlı olduğu kurumu hatırlattım üstlerinize bilgi vereceğim diye üstüm bana müdahale edemez buranın yöneticisi benim dedi mehmet bey aylin hanım da aynı şeyleri söyledi

engelli bir vatandaş olarak soruyorum size ey değerli ve saygılı büyüklerim neden engelli vatandaşa eziyet ve zülmediliyor arşivden 1 fotokopi verdirmek bu kadar mı zor sadece fotokopisini istiyorum ve gereken personeller hakkında işlem yapılmasını istiyorum

Konu Hakkında Saglık Bakanına il saglık müdürlügüne ilçe saglık müdürlügüne aile sosyal politikalar bakanlıgına ve millet vekilleri ile bakanlara mail attım
    bu personellere nasıl işlem yaptırabilirim arkadaşlar

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

raporunuzu alabilirsiniz.. muhtemelen yanlış anlaşılma yada iletişim sorunu olmuştur eğer böyle değilse bimere başvuru yapmışsınızdır zaten size raporunuz verilir ilgili kişilere gerekli uyarılar yapılır

Üye
    seven0677 Avatarı

Son Giriş
    24.02-2014
    Saat
    00:29
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

aynı sorunu bende ankara numune hastanesinde karsılastım ve veremeyeceklerini söylediler alamadım.tekrar heyete girmen lazım dediler.

Üye
    demirc Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    kayseri
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    0

böyle sorunlarda hiç uğraşmayın bimere şikayetinizi iletin kendini bi halt zaten şerefsizler nasıl peşinizde kıvranıyor

Üye
    systemsiz Avatarı

Gerçek Adı
    MUSA
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet bimere şikayet ettim zaten hastane yönetimi kendi keyflerine göre karar almış sadece arşivden 2013 veriliyormuş artık 2012 vermeyeceklermiş, saglık bakanına ve 15 milletvekili ile farklı bakanlara şikayet ettim durumu zaten mail atarak

Üye
    huseyinb80 Avatarı

Gerçek Adı
    HÜSEYİN BAYRAMOĞLU
    Son Giriş
    28.09-2017
    Saat
    23:38
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

o memurlar arşivden o raporu çıkarma zahmetinden dolayı böyle cevap vermişlerdir bence size

Üye
    systemsiz Avatarı

Gerçek Adı
    MUSA
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

huseyinb80;

yok dostum panoya da asmışlar başhekim imzalı duyuruyu bu durumu herkese duyurmak istiyorum

Üye
    exof Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    22:03
    Yaşadığı Yer
    dünya
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Çalıştığım bölge hastanesinde bizzat aslı gibdir onayı yapıyorum bahsettikleri gibi bir uygulama yok saçmalamışlar saçmalıyorlar resmen ha başka bir dertleri varsa ;geçmiş raporların usulsuzluğu ile ilgili ki ben 2010 yılından önce çıkarılmış tüm raporların yenilenmesi taraftarıyım revizyon edilirse ne ali cengiz oyunları olduğu ortaya çıkacaktır ancak bunlarınki tamamen iş güzarlık başka da bişey değil .velhasılı bimere iletiyseniz alrsınız raporunuzu rahat olun.

Üye
    systemsiz Avatarı

Gerçek Adı
    MUSA
    Son Giriş
    11.05-2014
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    02.01.2014 BİMER SAĞLIK BAKANLIĞI
    02.01.2014 SAĞLIK BAKANLIĞI GAZİANTEP VALİLİĞİ
    02.01.2014 www.turkiye.gov.tr BİMER
    03.01.2014 GAZİANTEP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ DR. ERSİN ASLAN DEVLET HASTANESİ
    03.01.2014 GAZİANTEP VALİLİĞİ GAZİANTEP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ

şuan anladım kadarıyla yazı GAZİANTEP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ gitmiş orası DR. ERSİN ASLAN DEVLET HASTANESİ ne göndermiş orasıda GAZİANTEP VALİLİĞİ aktarmış dosyayı onlarda tekrar GAZİANTEP KAMU HASTANELERİ BİRLİĞİ GENEL SEKRETERLİĞİ ne göndermiş ne bu hiçbirşey anlamadım beyler