Evet eski bir konu ama görünce bende yazmadan geçemiycem benimde başıma aynı hastane konya eğitim araştırma hastanesinde buna benzer olay yaşadım % 99 zihinsel ve bedensel 14 yaşındaki oğlumun amelyatı için anestezi pol gittim çocuğmu kucağımda gezdirdiğim için çok yorulmuştum kapının önüne çökerek abicim bizim engelli öncelik hakkımız var mı diye sordum oda bana yok doşarıdaki sırayı görmüyormusun dedi ancak onlar izin verirse alırım dedi bende bana bakın benim çncelik hakkım var biliyorum ama size nezaketen soruyorum dedim öncelik yok size dedi bende sizi şikayet edecem sağlık bakanlığına dedim ve yanındaki bayan ver evraklarını yapalım işini dedi sonra hasta haklarına gittim şikayet ettim engellilerin bu hastanede öncelik hakkı var diye telefon etti bu çalışanınıza ne gibi yaptırım uyguluyacaksınız dedim hiç bir şey o 657 ye tabi ihtar verdim dedi yani hikaye o çalışan kişiye hakkımı helal etmiyorum bizleri ancak aile sinde yada kendisi engelli birisi olunca anlar ama iş iş ten geçer ALLAH kimseyi hastalık vermesin bana asabi davranan o çalışan kişiyede herkese sağlıklı günler dilerim