Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    MuTanG Avatarı

Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    13:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Daha önce başka hastahaneden epilepsi için başvurmuş ve %40 süreli rapor vermişlerdi.Kronik epilepsi olduğum için iyileşme imkanım olmadığı halde tekrar yenileme için gittiğimde vicdansız bir doktorun inatla kraldan çok kralcılık tutumu sayesinde aslanlar gibi %20 diye düşürüp dalga geçer gibi % 20 süresiz verdiler !...

6 ay sonra Tuzla Devlet Hastahanesi'ne başvurdum.
    Personelin güleryüzlü sevecen ilgili durumu beni mest etti hayret içinde kaldım...
    Doktorların sevecen alakalı ve anlayışlı bir biçimde davranıp ilgilenmesi daha çok şaşırmama vesile oldu...
    Bir an rüyada olduğumu sandım ama gerçekti...
    Bütün muayenelerimi 1 buçuk saat içinde bitirdim lakin eeg,mr ve kan tahlilleri olduğu için doğal olarak bir hafta sonraya sarktı heyete girmem...
    Hele ki kendi bölümüm olan nöroloji bölümündeki çok değerli hanımefendi kibarlık,sevecen ve anlayış timsali değerli doktorumun davranışı daha çok mest etti.Bu yaşıma kadar ilk defa devlet hastanesinde böyle bir nadide doktorla karşılaşmış oldum...
    Heyet günü tüm doktorların alakalı ve sevecen engelliye önemli değer veren davranışları takdire şayandı..
    En sonunda %40 sürekli raporumu almış bulundum ...
    Yolu düşecek tüm kardeşlerime tavsiye ederim...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Sağ olsun var olsun ilgililer. Böyle olumlu ve aklı başında tutumlarla çok sık karşılaşamıyoruz maalesef!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    MuTanG Avatarı

Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Haklısınız Bülent Bey ...

Üye
    yasmin2013 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ben daha önce Taksim Araştırma Hastahanesinde heyete girmiştim. Maalesef bilgisizliğim yüzünden raporum %34 de kaldı.OKB rahatsızlığım için doktor hanım bu özür kapsamına girmiyor diyerek herhangi bir puan vermedi.(şimdiki aklım olsa heyete hiç girmez dönerdim) diğer rahatsızlıklarımdan %34 de kaldım. Araya 3 yıl girdi, anne oldum, Efe büyüdü ve bi cesaretle Tuzla Devlet Hastanesine gittim.

Hastanedeki tüm personel çok yardımcı oldu. Özellikle sağlık kurulundaki memur bayan çok kibar ve bilgili bir bayandı. 1 aya gün verdiler. Bu sefer ilk önce OKB için muane oldum önceki tetkiklerimi gösterdim doktar hanım çok anlayışlı ve kibar bi bayandı. Hak ettiğim %30 u verdi. diğer bölümleri de gezdim. ve şükürler olsun %48 oranda raporumu 1 hafta sonra aldım.

Sadece sevgili göz doktoru 'görüyo musun? görüyo musun? ha gayret ha gayret bu harf ne bi daha bak' diyerek bayağ bi zorlasa da
    şuanda raporum elimde. şükürler olsun.

Üye
    MuTanG Avatarı

Son Giriş
    06.09-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

@yasmin2013

Sonuna kadar katılıyorum engelliden anlayıp saygı duyan bir hastahanedir.Hayırlı olsun...

Üye
    yasmin2013 Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çoookk tesekkür ederim