Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    mssql Avatarı

Gerçek Adı
    yok
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    yok
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Başvuru tarihi : 10-02-2013 te şahsi başvuru yaptım. 04-04-2013 tarihine randevu verdiler.Aynı gün 9 bölümü gezdim.Ben kalp ile sıkıntılardan dolayı gitmiştim.Gezdiğim bölümler ;dahiliye , genel cerrahi, nöroloji, ortopedi, fizik tedavi, göz, kbb, psikiyatri, kardiyoloji.Tüm poliklinikleri gezmem 08:40 başlangıç , 11:45 bitiş.Öğleden sonra 13:00 da kurul toplanıp birlikte tekrar çağırıyorlar ve işiniz bitiyor.20 gün sonraya randevu veriyorlar gidip alıyorsunuz.Fakat ben 5 gün önce aradım hazır gel al dediler aldım.Hiç bir ücret ödemedim.Doktorlar gayet ilgililer fakat rapor bölümündeki görevliler dilekçedeki ibarelere göre yapmamakta direniyorlar.

Kardiyoloji : % 45
    Dahiliye : % 10
    Formüle göre % 51 rapor aldım.

Giderken yanınızda mutlaka rapor, tahlil , eko gibi verileri götürün.Bunların birer fotokopisini alıyorlar.
    Sonuç olarak kimlik için aldığım raporumla;
    Vergi indirimi için başvurdum.Görevli 1 ay başvurularını vermişler yani başvuru tarihine 4 ay koymamı söyledi.(Noter onaylı suret ile ) (Cevizlibağda yeşilkunduranın 7. katı )
    Özlük kimlik kartı için başvurdum.20 gün içinde alacağım.(Aslı gibidir hastane başhekim onaylı)(MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ TOPLUM MERKEZİ Ataşehir-İstanbul)
    İett ulaşım kartı aldım. (Raporun aslını gösterip geri aldım)(Kadıköy - Hasanpaşa )
    İşkur kaydı yaptırdım.(Raporu tarayıp sisteme soktular rapor vermedim.) (Kadıköy-İşkur )

Yani sonuç olarak bunların tamamını kimlik kartı alabilir ibareli raporla yaptım.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bugün ikinci iyi örnek okumuş olduk. Dilerim hastane çalışanları akıllı, saygılı ve vicdanlı tutumlarına devam eder.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...