Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon
Toplam 220 mesajın 166-180 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zeva Avatarı

Son Giriş
    23.07-2012
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ticet arkadaşım bulaşmak felan kullandığın usluba dikkat edersen bende yazdıklarıma dikkat ederim.
    biz aynı şeyler için mucadele veren kişileriz sadece senin yazında kızılacak nokta umutsuzluk dağıtmandır, zaten herkes yorulmuş bu durumdan ama elimizden başka ne geliyor?

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mutsuzluk olarakmı anladın aynı cvplar verilsede ben mail atıyorum yani bir ümitle demek sen yanlış anlamışsan benim günahım ne?

ÇİLESİZ SURATLARA TÜKÜRESİM GELİYOR bu ne anlamda yazıldı yani ben çilesiz dertsiz tuzu kuruyum öylemi

Üye
    zeva Avatarı

Son Giriş
    23.07-2012
    Saat
    16:39
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ticet77;

özelden de söyledim tekrarlayayım sana değil söz sen diyorsun bakarsan bir bu sözün bir üstünde mesaj da "ne demeli" diyerek bitiriyorsun bende söylenecek söz bu iş için çaba sarf etmeyenlere diye söylüyorum
    arkadaşım bizler aynı amaç ugruna çaba sarf ediyoruz sen bana mail list varsa vekillerin bu konuda yetkililerin özel mailleri bunu özelden veya burdan paylaşırsan hepimiz mail atarsak daha verimli daha güzel olur. Allah yardımcımız olsun.

Üye
    ticet77 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2015
    Saat
    14:29
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zeva
    aklına gelen gelmeyen her kurum ve şahsa yolluyorum özel mail adresleri yok herkesinde aynı şekilde davranmasını bekleriz dediğim gibi haber kanallarına dahi yolluyorum bir ümitle allah yardımcımız olsun

Üye
    dağlalesi Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz çalışma bakanlığına mail atsak atan oldumu bilmiyorum ama hani işleri sıkı tutacağına dair beyanları vardı
    şimdilerde sesi çıkmıyor hiç hani özurlü kadrolarını doldurmayan kamu ve özel sektörün üzerine gideceklerdi ama,özele nasıl bir tutum sergilediklerini bilememde kamunun üzerine engelli açığının üzerini örtmeye gidiyor olmasınlar

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar ben sayısız email gönderdim. o kadar ki artık cevap bile vermiyorlar.

zeva
    sen yazı metni hazırlamışsın. yeni konu açmana gerek yok. onu burada yayınla da bizde gönderelim.

Üye
    dağlalesi Avatarı

Gerçek Adı
    zeynep
    Son Giriş
    17.06-2016
    Saat
    17:28
    Yaşadığı Yer
    çankırı
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ticet77;
    amiiiiiiiiiiin cümle vermeyenin

zeva;
    arkadaşlar birlik olalımdan kastınız birbirimizin boğazına sarılalım demek olmadığını hepimiz biliyoruz herkes elinden ve aklına geleni yapıyor ve paylaşıyor ama ben az sen çok birbirimize girmeyelim lütfen herkesi sağduyuya davet ediyorum

Üye
    ancıl Avatarı

Gerçek Adı
    selçuk
    Son Giriş
    13.12-2017
    Saat
    23:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    1

Gönderilecek adresler:
    ilgili makama;

657 sayılı Devlet Memurları Kanununun 53. maddesine göre kamu kurumları toplam dolu kadrolarının yüzde 3'ünü özürlülere ayırmak zorundadır. Ayrıca bu sene içerisinde kabul edilen 2010 yılı bütçe kanununda (Madde 22/2) özürlü personel alımının bu sene içerisinde doldurulacağı belirtilmiştir.
    Ama ne yazıkki 3. dönem engelli alımında 209 kişinin kamuya girebileceği devlet personel başkanlığı tarafından yayınlanmıştır. İlgili bakanların televizyon ve gazetelerde yayınlanan ve kanunda belirtilen 38 bin kadrosu doldurulamamıştır.
    Özürlüler idaresi tarafından açıklanan yaklaşık 8,4 milyon kişi Türkiyede yaşamakta ve yıllardır belirtilen sayı istihdam edilememiştir. Kanunlara uyulması ve özürlülerin bir an önce kamuda açık kadrolara yerleştirilmesi ve girişimlerde bulunulması için arz ve talep ederim.

ad,soyad
    tc

Gönderilecek 2.metin:
    ilgili makama;

03.09.2010 tarihli Resmi Gazetede yayınlanan değişikliğe dair ve GEÇİCİ MADDE 1- Bu maddenin yayımı tarihinden önce kamu kurum ve kuruluşları tarafından başlatılan özürlü memur alımlarından sınav başvuru süresi sona erenlerin işlemleri hakkında, işlemlerin başlatıldığı tarihte yürürlükte bulunan hükümlerin uygulanmasına devam edilir.” hükmü bulunmaktadır.
    Özürlü sınavları yapıldığında eski yönetmeliğe göre girenler, eski yönetmelik hükümleri uygulanmaktadır. Kurumların geçici madde den haberleri olmamasından kamuya girmiş eski yönetmeliğe göre, başvuru yapanlar var, bunların önlenmesi için kanunda belirtildiği gibi sınavlara alınmaması arz ve talep ederim.

ad, soyad
    tcno:

Bülent abi bu açtığım mesajımın Gündem topiğine alınmasını arz ederim. kib

Üye
    baran sertaç Avatarı

Gerçek Adı
    şükrü
    Son Giriş
    15.12-2017
    Saat
    16:22
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

saolsun akp türkiyede boşda kalan imam hatip liseli ve ilahiyet fakülteli kalmadı.. birde engelli bir başbakan çıksa da türkiyede engelli açıgı kalmasa ALLAH diyipde böyle haksıklık yapan insanların şahedeti nekadar caizdir bilmiyorum SONUMUZU ALLAH HAYIR ETSİN

Üye
    cevat kahraman Avatarı

Son Giriş
    24.09-2011
    Saat
    11:27
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar ben MEB sınavını kazandım ve istanbulda işe başladım,yılardır onca açık olmasına karşın engellilere bu mutlak haklarını kısıtlayan,önceki iktidarları kınıyorum.Ayrıca bize bu hakkımızı veren devletimize de ALLAH razı olsun diyorum ve diğer açık kadrolarında biran evvel doldurulma fırsatının verilmesini bekliyoruz.

Üye
    gerkurt Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan
    Son Giriş
    06.02-2013
    Saat
    12:56
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / pendik
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

cevat kahraman;

Doğru diyosun kardeşim katılıyorum.

Üye
    yok Avatarı

Gerçek Adı
    HaTaY
    Son Giriş
    16.04-2012
    Saat
    15:42
    Yaşadığı Yer
    HATAY
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

cumhurbaskanligi@tccb.gov.tr, bimer@basbakanlik.gov.tr, info@dpb.gov.tr, selmaaliye.kavaf@basbakanlik.gov.tr, bilgiedinme@ozida.gov.tr, kesk@kesk.org.tr, info@memursen.org.tr, kamusen@kamusen.org.tr
    Gönderilecek metin:
    İlgili makama,
    Bilindiği üzere kamu kurum ve kuruluşları 40 bin engelli kadrosunu yasal zorunlulukları olduğu halde yıllardır doldurmamıştır.
    Ancak 2010 yılında alınan karar doğrultusunda Milli Eğitim Bakanlığı, Sağlık Bakanlığı ve Çevre ve Orman Bakanlığı -zorunlu kotalarının altında olduğu halde- 8 bine yakın engelli personel alımı için gerekli girişimlere başlamıştır. Yüzbinlerce engelli ve aileleri konunun takipçisidir...
    Bu uygulamanın memnuniyet verici ama eksik olduğunu düşünüyorum. Onun için siz sayın ilgililere bu mesajı atma gereği hissettim: 40 bin engelli personel istihdamının tüm kamu kurum ve kuruluşlarını kapsayacak düzeyde bir an evvel gerçekleştirilmesini, bu yolda hız kesilmemesini ve Başbakanlığın bu konuda gerekli hassasiyeti göstermesini arz ve talep ederim.
    ad soyad
    tc kimlik no

Üye
    ergincengiz Avatarı

Gerçek Adı
    cengiz
    Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    18:00
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    8

Sayın CENGİZ,

Bakanlığımca yapılan çalışmalarda özürlü istihdamı 2010 yılı Bütçe uygulama talimatı
    dışında bırakılarak kamuda boş olan tüm özürlü kadrolarının doldurulması için imkan
    yaratılmıştır. Şeklinde açıklama yapılmıştır. Tüm kamu kurum ve kuruluşları özürlü
    personel istihdamını kendilerince yapılan sınavla gerçekleştirmektedir. Konu
    hakkında diğer kurumlar adına açıklama yapma ve tahhütte bulunma yetkim
    bulunmamaktadır.
    Bilgi edinmenizi rica eder iyi günler dilerim.

Üye
    SoN_sAvAşÇı Avatarı

Son Giriş
    03.03-2017
    Saat
    22:46
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

zaten genelde hep bizlere haksızlık yapılıyor keşke adalet ve yasalar tam uygulansa ama nerde

Üye
    führer Avatarı

Gerçek Adı
    çağrı
    Son Giriş
    10.08-2012
    Saat
    02:47
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    secimlere az kaldı alımların hız kesmeden devam eder düşüncesindeyim

Sayfa 12 / 15 İlkİlk ... 289101112131415 SonSon