Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 20 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Canım Türkiye Gerçekleri, Beni Benimgibi Olan Bile Anlamıyor. Bur araç bir kaçgündür sahilde bu şekilde park yapıyor. Bu Kaldırımda Normal Plakalı Araçlara Alışmıştımda Bu Biraz Tuaf Geldi Bana. ve ben bu benzeri ukala kişiler yüzünden kaldırımdan değilde emniyet şeritinden asvaltın kenarından gitmek zorunda kalıyorum...
    61 LF 391

img7879a - Trabzon / Bu da Engelli Plakalı Kaldırım İşgalcisi!

Üye
    Mami Junior Avatarı

Gerçek Adı
    Muhammet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:01
    Yaşadığı Yer
    İstanbul / Avcılar
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    32

Sen aslında kendin cevabı vermişsin.
    Bize heryer trabzon diye

Üye
    sakura71 Avatarı

Son Giriş
    24.10-2017
    Saat
    11:02
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    1

O araç engelli plakalı değil ki. sadece engelli plaka süsü verilmiş. Gerçek engelli plakası yazısı daha küçük ve engelli işareti daha büyük olur. Şikayet edin suç işliyor.

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

mami aynen 'Bize Her Yer TRABZON' ) Ama kimsenin hakkını gasp etmeden.
    Sakura; Plakalarda o amlemin olma zorunluğu kaldırıldı. bu vatandaş sadece hapten kaldırmamış okadar...
    bu araç bir sefer değil bir kaçgündür burayı böyle kapattığı için bu resmi paylaştım. bir seferliği anlarım ama herseferinde böyle oldunmu olmuyor işte...

Forum Moderatörü
    officer Avatarı

Gerçek Adı
    İlker
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    08:44
    Yaşadığı Yer
    Mersin
    Alınan Beğeniler
    71
    Verilen Beğeniler
    23

Arkadaş bu resmi direk Trabzon trafik şubesine gönder araç sahibine Trabzon'u bizzat gösterirler.

Üye
    tameryigit76 Avatarı

Gerçek Adı
    Tamer
    Son Giriş
    10.01-2017
    Saat
    00:57
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    3

Direkt olarak 155 i ara, araca ceza yazarlar(2 kat), çekiciyle de çekerler, adam bak ertesi gün bırakıyor mu.

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Balık Baştan Kokar. Değerli Devlet Büyüklerimiz Zamanında ruhsat verirken malesef yiyecekleri rüşveti hesaplamış ve otopark denen olay uzaylı olarak kalmıştır evet o aracın malum yere çekmesi bencede normal değil lakin vurgulamak isterim bu kadar boşlukta bu devede kulak misali bende bir bize heryer TRABZON'lu olarak tasvip etmedim. Şunuda belirteyim oturduğum evde aracımı çekmeye benimde park yerim yok malesef kaldırıma çekiyorum. Yani olaya objektif bakalım şikayet yerine gerekli yerlere imza ve adres belirten çözüm dilekçesi versek bence daha makbule geçer. Sakın Aklınızdan Geçmesin Araç Benim Değil )

Üye
    DELİ YÜREK Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    22:29
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

heyy relax çok ''karizma'' gözüküyorsun ) resim yeşil yalı kuran kursunun önü aracıda tanıyorum sahibi engelli değil bir engelli vatan daş üzerine alınmış arkası pilaj adam sahilde kamp yapıyor yani sıkıntı yok çarşı rahat

Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaş tek kelimeyle YAZIKLAR OLSUN.!!!

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

deli yürek sıkıntı yokmu varmı çarşı rahatmı karışırmı ohiç belli olmaz bir bakmışsın çarşı karışmış. bunun süreninnin engelli olmadığı her halinden belli zaten onu bizde az çok anlıyoruz.. böyle angutların yüzünden hayat bir okadar daha zorlaşıyor... Hep sabır hep sabır ama birgün butür pozisyonlar yüzünden bu çarşı çok pis karışacak durumda bunu gösteriyor. ben gereken yere konuyla ilgili yazıyı yazdım gereğini yaparsalar sıkıntı yok ama yapmazlarsa ozaman iş başa düşer çarşıda huzur kaçar...

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akrep 61 yazını okurken gerildim inanki bu kadar agrasif olma en fazla yiyeceği 79 lira ceza
    Deliyürek gibi rahat ol doğru diyor sıkıntı yok çarşı rahat ver coşkuyu bayburt yıkıldı geliyor

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Kaldırımlar da sorun yaşayan kimler ? TEKERLEKLİ SANDALYELİ Engelliler. Bu araç sahibi sandalyeli değil.Sandalyeli olsa böyle park ettikten sonra araçtan inemezdi.
    Kimse alınmasın ama bu tekerlekli sandalyeli olmayan yada birinci dereceden bir sandalyeli engellisi olan birinin yapmayacağı bir davranış.Aslında bu plaka işaretlerini sandalyeli engelliler dışında diğer engellilere vermemeliler.

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

relaxx nekadar rahat oluyorsan nekadar güzellikle bu konuları aşmayı deniyorsan olayın dahada üzerine geldiğini görüyorsun. ben kim senin para cezasıda yemesi taraftarı değil. ama işte dediğim gibi hep sabır hep sabır diyoruz.. ben kaldırımın başından nerdeyse sonuna gelmişken tekrar kaldırım kapalı diye geri döndünmü sıkıntı oluyor işte rahat olamıyor insan ben böyle sizi bilmem...

naser; aslında engelli adına alınan aracı başkası kullanıyorsa engelli yanında olmalı kendi keyfine göre o aracı kullanmamalı. şimdi adam almış egelli birinin üzerine aracı engelli belkide hiç binmemiş o araca...

Üye
    relaxx Avatarı

Gerçek Adı
    barın
    Son Giriş
    23.01-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Akrep61 tekerlekli sandalyeye mahkum değilim allah olanlara yardım etsin şunu belirteyim ben 4 sene tekerlekli sandalye sürdüm içine bindiğimde benden bir parça gibi olurdu 2 bazen 3 merdiveni ön kaldırarak inerdim. diyeceksin bunu herkes yapabilirmi yapamaz lakin artık kendini geliştirmen lazım kas yapamıyorsan beyin yap senin yerinde olsam bu resmi bu siteye bilgisayara vs. yükleyeceğim zamanı hiç boşa harcamaz resmi bir dilekçeyle beraber trabzon trafik bölge müdürlüğüne ve valiliğe bir dilekçeyle postalardım sonucuda burada paylaşırdım. Ben trabzon merkezde çok ektifim tabiri caizse her delikten çıkarım bu şekilde olduğum halde sorunlarla bende karşılaşıyorum bazen otopark oluyor kavga derecesine geliyor bazen yol verme kavgası bazen tacizler insan hep güzel şeylerle karşılaşmıyor. oturup ağlamakta para etmiyor senin yaptığın uyuşukluk basit bir olayı nereye getirdin çözümü ve adresleri belli. sirkü lisan ettiysem affola

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bak relax arkadaşım ben bu resmi burda, butür resimler paylaşıldığı için paylaştım. sana şunu söyleyeyim ben olayın sabır kısmındayım ama yukarda belirttiğim gibi bir gün sabrım taşar ve taşacak İnsan Herzaman Güzel Düşünen Bir Ruh Haliyle Olmuyor. ozaman işte ne olur nasıl olur onuda ozaman görürüz. ben bu araç sahibini ordada bulur buldurur gerekeni kendine söylerdim benim açımdan sıkıntı yok. bu resmin çekildiği yer benim yaşadığım yer aracı tarım falan filan diyen arkadaş benide tanır heralde. benim onu bunu şikayet etmek gibi bir hobimde yok. o araç ve diğerlerini orda zaten görmesi gerekenler görüyor. ben Bu sorunla ilgili makama bir yazı yazmışım ve cevabını ve yapılacak uygulamıyı bekliyorum, eğer değişen bişey olmazsa ben kendim değiştirim ozaman başka yapacak biey yok. neyse benim amacım sadece burda engelli insanlarında nekadar engel olduğunu göstermekti...

Sayfa 1 / 2 12 SonSon