Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    karakeçili Avatarı

Gerçek Adı
    HALİL
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:09
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    akrep_61
    arkadaşım resmi yayınlamayla çok iyi etmişsin. duyarlılığın için teşekkür ederim. hatta daha fazla resim yayınlayarak duyarlılığı arttırmak gerekir. ben devamlı trafikteyim ve nelerle karşılaşıyorum. istanbul trafiğinde öyleleri var ki inan, adama cinayet işlettirirler. zaten oruç bir yandan sıcaklar bir yandan maganda bir yandan acemisi diğer yandan adamda ne sabır kalıyor, ne derman.

Üye
    naser34 Avatarı

Son Giriş
    18.11-2017
    Saat
    13:51
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0

Ben sabır kısmını çoktan aştım benim sürekli kullandığım kaldırımları oradaki kaldırım işgallerini hemen 153 ararım araçları anında çektiririm.Evimden uzakta da olsa şikayetimi yaparım bazen koyuyorlar ama beni uzaktan görünce o araç öyle çabuk kaldırılıyor ki inanamazsın.Kaldırımları işgal eden dükkanları önce uyarıyorum sonra fotoğraflarını çekip direk belediye zabıta müdürlüğüne dilekçe ile Müraacat ediyorum.İstemez iseniz yolların size uygun olmasını daha çoook beklersiniz.

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

akrep_61 helal olsun sana hak aramak için elinden geleni yapıyorsun yapmayada devam et bazı engelli arkadaşlar bana ne bana dokunmayan bin yıl yaşasın misali umursamıyorlar ne zaman başlarına birşey geldimi feryat ediyorlar elinden gelen mercilere şikayet etki birdaha park etmesin sırf onun için demiyorum eğer bende hata yapıyorsam benide şikayet et sevgiler selamlar

Üye
    akrep_61 Avatarı

Gerçek Adı
    Adem
    Son Giriş
    04.08-2017
    Saat
    08:35
    Yaşadığı Yer
    Bize Her Yer TRABZON
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    2

Evet Arkadaşlar. Dün Karayollarından Gelen Ekip Konuyla İlgili İncelemesini Benimle Beraraber Yaptı Bayramdan Sonra Artık Oraya Araç Çıkamayacak araç çıkışı olan yer kapatılacak. Kaldırım Giriş Çıkışları Daha Uygun Hale Getirilecek. Ömrümde ilkkez Bir Dilekçe Yazdım Hemen cevap verip gelip konturol edeceklerini hiç düşünmemiştim...

Üye
    By_RoniN Avatarı

Gerçek Adı
    Coşkun
    Son Giriş
    16.07-2015
    Saat
    23:13
    Yaşadığı Yer
    Yozgat/Şefatli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    öncelikle Tebrik ederim medeni cesaretinizden dolayı umarım kontrol gibi çabuk şekılde çözumu uygularlar darısı bizim buralara inş...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12