Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 21 mesajın 16-21 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    AFERİTS ABİCİM DOGRU SÖYLÜYORSUNDA, ENGELLİLER BİLE BİRBİRİNİ KULLANMAYA ÇALIŞIYOR YANİ GÜVENECEK HİÇ BİRİ YOK KEŞKE GERÇKTEN GÜVEN VEREN BİRKAÇ KİŞİ OLSADA ONLARA DUUR DİYEBİLSE...

LİNKLERE BAKIN.. ÖZELLİKLE YORUMLARA DA... KOLAY GELSİN
    BU ENGELLİLER ADINA AÇILMIŞ BİR DERNEK VE BİRKAÇ AYDA GERÇEK YÜZÜNÜ GÖSTERMİŞ.
    YN HABER STES - Yerel Basnda Doru Adres | Yon Gazetesi

ENGELLİ AKPLİ KAĞITHANE MECLİS ÜYESİ FEHİM TAŞKIN ODA ENGE. AMA - ENGELLİLER İÇİN................

İLÇE MECLİS ÜYESİ VE SEVGİ BAGI DERNEGİ, BAŞKANI FEHİM TAŞKIN ENGELLİLER İÇİN RAMAZANDA TOPLANAN ERZAKLARI AYLAR SONRASI BİLE HALA DAGITMADI.

BU ÇIKARDIGIMIZ HABERLERDEN DOLAYI FEHİM TAŞKININ BİZE TEHDİTLERİ. BÖYLE TEHDİT YAGDIRDI.

ODA ENG. GÜYA ENGELLİLERİ SAVUNACAK BÖYLEMİ?

Üye
    Cümle Mühendisi Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bilmem
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bende sürekli bu durumlarla karşılaşıyorum polise bildirmem benim için zaman kaybı olacaktır.polis gelicek aracın sahibini bulucak şahit ol falan filan vs.bunun için mail yolu ile fotoğraf halinde göndermek istiyorum bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.
    polis emniyetinin mailini bulamadım yazarsanız sevinirim.

Üye
    NİKURA Avatarı

Son Giriş
    11.10-2017
    Saat
    13:19
    Yaşadığı Yer
    Sakarya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Arkadaşlar Nasrettin Hoca"nın dediği gibi bana ağaçtan düşen birini getirin ne kadar ceza kesilisin kafalardaki düşünce değişmesi lazım benim bulunduğum yerde internet sitesinde muhabirim engelilere ayrılmış park yerlerini işgal edenleri haber yapıyom değişen ne yine aynı yine aynı

Üye
    AO SAN BANDIRMA Avatarı

Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    15:33
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Böyle bir durumda biz Bandırma Engelliler Derneği olarak Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Çılman, ziyarete gittiğimiz zaman Emniyet Müdürü ile sohbet esnasında ben dile getirdim Engelliye ayrılan park yeri ve Engellinin kaldırım ranpanın önüne park yapıyorlar ve kaldırımlara bizlere nasıl yardımcı olursunuz dediğimizde.
    Bandırma İlçe Emniyet Müdürü Abdülkadir Çılman, geçtiğimiz günlerde bir Emniyette çalışan bir Polis arkadaş yanlış yere park yapmış biz onada ceza yazdık bu şekildeki olaylarda 155 i arayın en kısa zamanda gelinip gereğini yaparız dedi bizlerde kendisine teşekür ederek ayrıldık.

Engellinin geçeçeği yere Bandırma Belediyesi olarak yere vidalı ve özerinde tekerlekli sandaliye resmi olan yamılan kırılmayan babalar dikildi ve oto park yerleri misal cumuhriyet meydanı sinama PTT önü Bankalar ve alışveriş merkezler gibi yerlere şu ana kadar bir sorun yok .

Yasaklı Üye
    saww Avatarı

Son Giriş
    17.09-2012
    Saat
    14:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bandırmayı bilmemede 155 aramanıza rağmen pek ilgili değil!
    Denenmiştir tarafımda bizzat, Bu durumu ben çözerim ama elimde yetki olması lazım.. Hiç üşenmem engelliye eziyet edene eziyet ederim.
    Bu hayvanlar sizi dövmekle bile tehdit ederken devlet nerdedir Bu hayvanlar T.C. nüfus kağıdı taşımıyormu Bu ayıp kimin ayıbı
    Bi yasa çıkaramıyormsanız demekki sizde onlarla işbirliği halindesiniz!. Çok mu zor ufak basit suçları bile devlete karşı işlenmiş suç olarak görüyorsunuzda.. Engelliye karşı yapılan hertürlü haksızlığı neden ağır suç olarak görmüyorsunuz. Engellinin yaşamını gasp edenleri koruyorsunuz... Bunun adı gasptır.
    İst da cad.lerde otopark hizmetni bel. kendisi yürütüyor. Gördüklerim beni hayrete düşürüyor. Görevli kaldırıma araç çektiriyor. Bundan ücret alıyor.

Üye
    daylight Avatarı

Gerçek Adı
    Aysel
    Son Giriş
    28.07-2012
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Komik bulucaksınız ama olsun
    Nasılsa bütün engelli arkadaşları kader ortakları biliyoruz ne yaparsak yapalım, kaldırım ve engelli girişlerini işğal edenlere çare olmuyor...

Ben birkaç hafta önce de, geçtiğim yolda halk eğitim merkezine gidene kadar saydım toplam 9 araba benim geçişlerimi kapatmıştı. araçlarında olanları uyardım, olmayanlara yanındakılere haber bıraktım geri döndüğümde bunları görmek istemiyorum, diye...

yarım saat döndüm bir iki derken çoğu duruyordu, güzel bir araba vardı sanırım siyah bir XXX o hala aynı yerındeydi onu gördüm yakınlarda kozmatik satan dükkanı gördüm gittim iki tane siyahın üstünde en çirkin görünecek oje istedim ::::::::: verdiler...

Siyah XXX yanına geldim ÖN CAMI DA AÇIK OLAN ARABAYI DİREKSİYONLA BERABER DIŞINADA GÜZEL BİR RESİMLERLE SÜSLEDİM
    sonra trafikten geldim, birazdan o araba arkadan yetişti, tarif edilmişim ki tanıdı benı ::::
    bağırıp çağırdı seni elime geçirirsem gibilerden de

ben de 50 yüz metre ilerdeki karakola buyur ettim.
    Şimdi benmi o mu haklıydı ama gelde anlat millete yaa

aracın markasını özellikle belirtmedimki başka biri arabasını boyatmak için bana dava etmesin bıktım davalardaannn::::)

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12