Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 58 mesajın 46-58 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    kazazede Avatarı

Gerçek Adı
    mustafa
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:12
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    24
    Verilen Beğeniler
    19

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    umocuk
    profil resmine bayıldım gerçekten))

Üye
    cicikıs Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    41
    Verilen Beğeniler
    30

Ben de geçenlerde Carrefoura otoparkında engelli yerine özenle otomobilini park etmeye çalışan bir sürücü gördüm. Koşup yanına gittim "Pardon siz özürlümüsünüz?" dedim tam o hayır acelem vardı masalını anlatırken orası özürlüler için diye yüksek sesle bağırıp uzaklaştım. Sesim otoparkta yankılandı Rüyasına bile girmiştir valla Bi daha zor park eder.

Üye
    hiz06 Avatarı

Son Giriş
    30.01-2013
    Saat
    09:46
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

metehandro;

haklısın kardeşim... bayan sadece plakalarda işaret yok diye fevri davranmış halbuki o araçların sahiplerini bekleyip engellimisiniz diye sorsa sonra deşifre yapsa diyecek bişey yok

Üye
    ferhat21 Avatarı

Son Giriş
    03.06-2014
    Saat
    14:03
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Keşke trafik polisi çağırsaydınız. En kısa yoldan cezayı kestirirdiniz.

Üye
    flzslv Avatarı

Gerçek Adı
    filiz selvi
    Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

gerçekten ne olduğu belli değil ama insafsız oldukarı kesinALLAH merhamet versin kalplerine...

benim de çok sıkıntım var bu konuda.üstelik tek buda değil,kaldırımlara rampa yapılyor ancak bu insafsızlar gelip pampanın tam önüne aracını çekiyor.buyrun burdan yakın!!!!

haa bide arkadaşlar benim garibime giden zaten yürüyen merdiven koymuş adam oraya,arkadaş o ne yaa asansörlerin önü bi kalabalık bi kalabalık ki sorma.dedimki,madem yürümeye haliniz yok ne işiniz var burda niye biriktiniz burda.cevap sen niye geldiysen ondan demez mi!!

Üye
    polat01 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

trafik polisi çağırdım burası özel mülk ben karısamam caza yazamamm dedi gitti

Üye
    rakadeniz Avatarı

Son Giriş
    23.02-2017
    Saat
    15:24
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar burada ankara optimum alışveriş merkezindede aynı sorunları park yeri sorunlarını yaşıyoruz. bu kişileri nere şikayet ediceğiz. bir e-posta adresi bir numaraları yokmu bilen varsa yazabilirimisn arkadaşım. mesela bu fotoları nereye gönderdin hangi mail adresine

Üye
    polat01 Avatarı

Gerçek Adı
    halil
    Son Giriş
    03.01-2013
    Saat
    16:16
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bend e bunları yapanları bir yere şikayet etmek istiyom mam muhatap bulamadım polis çağırım polis beneim işim değil de trafik polisi bunu dedi neymiş burası özel mülmüş
    ben orda kaza yapsam sen gelmiyecen mi polis ama şikayet edecek yerimiz neresi polise3 şikayet ettim polis yardımcı olmadı kaldı nereye başvuralım

Üye
    flzslv Avatarı

Gerçek Adı
    filiz selvi
    Son Giriş
    03.11-2013
    Saat
    20:31
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar bu haftasonu başımdan geçen bir olayı paylaşmak istiyorum.13.01.2013 pazar günü ümraniye carrefour,ENGELLİ aracımızla bize ayrılan park yerinin işgaliyle karşıkarşıya( bikez daha) kaldık.güvenlik müdürünün bu konuda nekadar ACİZ kaldığına şahit olduk.ve bizde anladık ki sesimizi yeterince duyuramamışız.ŞİMDİ siz DEĞERLİ arkadaşlardan önemli ve ŞİDDETLİ bir ricam var.önemli bir çoklukta İMZA toplayabilirsem bu gibi yerlerde bize ait olan,hakkımız olan yani 2000 araclık otopark yerinde sadece 3yada 4 engelli park yeri mizi koruyabilmek adına şikayette bulunup,imzalarla sömürülen hakkımızı ,sessiz çığlığımızı,hiçdeğilse bile varolduğumuzu kanıtlamak istiyorum.lütfen bana yorumda bulunurken isim ve imza diyerek yanımda olurmusunuz...ENGELLİ OLMAK SUÇ DEĞİL.ENGEL OLMAK SUÇTUR...Şimdiden TEŞEKKÜRLER...

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    0

Trafik denetlemeden aldığım yazı ağıdadır. Bundan öncede Belediye trafik şubesinede yazı yazdım onların yanıtlarında topu trafik denetlemeye attılar.Anlıyacagınız bu konuda tek muhatabımız AVM.lerin yetkilileri ki onlarda oldukça ilgisizler

2013/276
    Sn. Levent KARAGÖZ;
    Trafik Denetleme Şube Müdürlüğümüz personelince yapılan inceleme neticesinde; karayolların yapılan denetimlerde engelli araçların park edilmesi için ayrılan kısımlara başka araçların park etmesi halinde 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanununun 61/1-o (Taşıt yolu üzerinde özürlülerin araçları için ayrılmış park yerlerinde park etmek) maddesine istinaden 2013 itibari ile 154.00 TL cezai işlem uygulanmaktadır. Ancak trafik ekipleri ancak karayollarına müdahale edebilmektedirler. Özel otoparklara herhangi bir müdahale söz konusu olmadığından şikayetin ilgili işyerine yapılması uygun olacaktır. TRAFİK DENETLEME ŞUBE MÜDÜRLÜĞÜ

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:22
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    25
    Verilen Beğeniler
    0

Bu konu ile ilgili elediyenin yanıtı da aşağıda:

@LEVENTKARAGOZ54 Merhaba ; 1766755 Nolu İstanbul Büyükşehir Belediyesi Halkla İlişkiler Müdürlüğümüze bildirdiğiniz başvuru konunuz Emniyet Müdürlüğü yetki ve sorumluluk alanı dâhilinde olup, Emniyet Müdürlüğü'nün 155 no.lu hattından veya http://www.iem.gov.tr adresinden şikayetlerinizi ve ihbarlarınızı bildirebilirsiniz.

Üye
    gtrcgokhan Avatarı

Gerçek Adı
    Gökhan Öz
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    MERSİN
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Plakadaki engelli isaretini "damgalanmis" gibi görenler simdi o işaret olmadigi icin zorluklar yasayanlarla ilgili ne düşünüyor acaba merak ediyorum.

Üye
    istikbal Avatarı

Gerçek Adı
    İbrahim
    Son Giriş
    22.09-2017
    Saat
    00:26
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    43

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    gtrcgokhan;

İlk başta düşündüğüm şeyin aynını düşünüyorum. Plakada ki işaret damgalanmadır! Plakada olmayan işaret yüzünden sözde zorluk yaşayanlar zahmet etsinler en yakın trafik şube müdürlüğünden ön ve isterlerse arka camına yapıştırılacak sticker veya a5 boyutunda ki belgeden alsınlar.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234