Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 58 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    özer özkan Avatarı

Gerçek Adı
    ÖZER ÖZKAN
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    16:05
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    28
    Verilen Beğeniler
    128

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    terbiyesiz insanlar yüzünden engelliler araçlarını parkedemiyorlar maalesef

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    00:06
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

konunun özünden çıkmak istemem ama AKASYA Hanımın yaptığını da tasvip edemeyeceğim...araç sahiplerinin izni olmadan kamuya açık bir forumda araç plakalarının yayınlanması aslında mini mini bir suç teşkil eder..güvenlikci olduğumdan bu tarz detaylar dikkatimi çekiyor..yoksa bu aracların lastiklerini tek tek yarmak benim için keyifli olurdu...ama o da mala ızrar suçuna girer... iki ucu amino asitli değnek...

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Mete Bey

Siz güvenlikçi olabilirsiniz ama ben de avukatım. Plaka teşhir etmek beni hiç rahatsız etmiyor. Bir suç oluşturduğunu da düşünmüyorum. Suç içeriği varsa şikayet etsinler !!!

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

demek hukukun üstünlüğü değil guguk üstünlüğünü tercih ettiniz...

nette plaka teşhiri...illaki TCK da bir suçla ilişkilendirilebilir...

hadi hukuki anlamda bir kusur yok diyelim...etik değil derim bu sefer...

hadi fantastik bir senaryo yapalım...bu plaka yayınladığınız arac sahiplerinden biri geldi size kin ve intikam duygularıyla darp etti zarar verdi...

hakim karşısında sizin yaptığınız bu teşhir olayından dolayı tahrik indirimi istedi...bu indirimi alırmı almaz mı bence alır...

hadi bir senaryo daha çizelim...araç sahiplerinden biri yüksek oranda psikolojik sorunları olan biri...ve bu durumdan rahatsız oldu ve kafasındaki hastalığın merkezine sizi oturttu..olamaz mı...milyonda bir ihtimal olsa da bu riskleri şahsen almazdım...

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    02:57
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Akasya hanımı duyarli davranısından dolayı tebrik ediyorum.. zararın neresinden dönersek kardir mantıgıyla
    o an elinden gelen belgeleyip deşifre etmek olmus... destekliyorum . hatta gördügüm kadarıyla araclar son model
    ve eminimki onlarin kullanıcılarida aramızda SON model olarak geçiniyorlardır..(yazikki).......
    bence en iyi yöntem o arabaları şöyle bir tavaf edip cizmek
    hatta neden cizildigine dair bide not bırakmak ... hani bir zamanlar ZORRO diye bir kahraman vardi
    olaylara imzasini o şekilde atardı. o misali.. yani) o zaman akıllari başlarina gelicek
    yoksa adam olmaz bu toplum ))) sevgilerimle..
    ZORRO)

Üye
    yamaner1989 Avatarı

Gerçek Adı
    CAN
    Son Giriş
    16.08-2016
    Saat
    09:04
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşım sizin bu resmini çektiğiniz araçlar özürlü plakalı değildir belki ama kullananlar özürlü olma ihtimalini bence göz önünde bulundurmanız gerekli.çünkü benim babamın aracıda özürlü plakalı değil ama ben özürlüyüm sizce benim buralara araç koymaya hakkım yokmu??? özürlü kimliğimi aracın göğüsüne bırakırım.çeker giderim önemli olan aracın özürlü aracı olması değil kullananın öyle olması sonuçta bu durumu kanıtlayıp cezayı yaptırımdan kurtulabilirsiniz. saygılar herkese

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Nerden biliyorsunuz o aracın engelli taşımadığını da böyle teşhir ediyorsunuz birde olur olmadık hakaretler !

Bende arkadaşımın aracıyla gidiyorum arada bir alışveriş merkezlerine ve engelli yerine çekiyorum aracı mı, ya birisi bunun resmini çekip teşhir etse altına da ahmakça yorumlar yapsa !

Madem sinir harbi geçirdiniz o kadar bekleseydiniz anons ettirseydiniz, trafik polisi çağırsaydınız, ulaşabildiğiniz bir üst yetkiliye anlatsaydınız, sizin bu yaptığınız tembelliktir ve şovdur !

Hırsınızı burda almaya çalışıyorsunuz !

Siz böyle mi avukat oldunuz kendinizi savunamıyorsunuz daha...

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

HAZAN68;

Hanımefendi bu ne sinir bu ne kin...servet düşmanlığı yapmayınız lüften..paramızla rezil oluyoruz caaanım..

birde mala ızrar...aracı çizerken aman arac sahibine yakalanmamaya bakın...yoksa o da sizi çizer...

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Sevgili metehandro;
    kimsenin servetinde gözümüz yok sukur
    lakin bazan insanlar normal şekilde anlatamıyorsa derdini
    olaylara kendi cözümleriyle yaklaşirlar .en kısa ve öz bir cözümdü benimkisi))
    sahibi cizme konusuna gelince nasılsa cizik cizik olmusuz kaybetcek bisimiz yok beahh))
    hem senin gibi arkadaslarımız varken guclu kuvvetli, sırtımız yere gelmez eveallah))
    imza:ZORRO...)

Üye
    metehandro Avatarı

Gerçek Adı
    Mete Han
    Son Giriş
    17.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    4.Levent ISTANBUL
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    15

tamam efenim iş başa düştü...sizi korur kollarız kötü insanlardan...

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Black ;

Bu yorumunu bilgisizliğine veriyorum. Bilip bilmeden yorum yapma !!! Optimuma da gerekli şikayeti yaptım merak etme. Senin kadar kafam çalışıyor. Ayrıca ben şunu anladım. Sizin gibi insanlar olduğu sürece biz ENGELLİLER HİÇBİR HAKKIMIZI ALAMAYIZ. HAKETMİYORUZZ DA... Koyun gibi güdülmeyi hakediyoruz....Biz kendi aramızda bile birlik olamıyoruz maalesef.. Adamlar engeli park alanına araçlarını parkediyorlar... Fotoğraflarını çekip bu olayı teşhir ettiğim için ben suçlu oluyorum. Nasıl biz mantığınız var sizin ya.... Eğer engelli plakası olmayan ama engelli aracı olan biri varsa camına engelli işareti yapıştırsın. Size tek söyleyeceğim şu : UMARIM AĞIR ENGELLİ BİR YAKININIZ ENGELLİ PARK YERİ BULAMADIĞI İÇİN SIKINTI ÇEKER.. BUNU YAŞAMANIZI ÇOK İSTERİM. BELKİ EMPATİ YAPMAYI BU SAYEDE ÖĞRENİRSİNİZ. VE BU DUYARSIZLIĞI, KANUNSUZLUĞU ALKIŞLAMAKTAN VAZGEÇERSİNİZ...

Bende arkadaşımın aracıyla gidiyorum arada bir alışveriş merkezlerine ve engelli yerine çekiyorum aracı mı, ya birisi bunun resmini çekip teşhir etse altına da ahmakça yorumlar yapsa ! demişsin. DEMEK Kİ SEN DE BU İNSANLARDAN BİRİSİN. SANIRIM KENDİN ENGELLİ DEĞİLSİN AMA ARKADAŞININ ARACINI KENDİ ÖZEL GEZMELERİNDE KULLANIP ; ENGELLİ PARK ALANINA ARACINI PARK EDİYORSUN. YARAN VAR DEMEK Kİ O KADAR GOCUNDUN.
    Bu arada ahmakça yorum lafını da sana iade ediyorum. Burada hakkını savunan duyarlı insanların yorumlarına AHMAKÇA diyemezsin... Haddini bil !!!!!

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

akasya;

İstediğim yere çekerim aracımı gel kaldırt !

Burada hak savunmak hakaretvari yazmaktan geçmiyor, aksi yorum yapılınca had bildirmeye de kalkma sen kimseye haddini bildiremezsin, kendini ne sanıyorsun ?

Üye
    mezopotamyali kederi Avatarı

Gerçek Adı
    ASYA
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Esencim, bakma sen densizce yapılan yorumlara... Ama seni bir konuda eleştiriyorum canımcım... Arabayı gördün değil mi? E sen hukukçusun, bilirsin hak olanı elde edene kadar canımız çıkıyor. O zaman illegal yollara başvuracaksın bacım... Yanında törpü bulundur, bir baştan bir başa çiziver arabayı hak ettiğini bulsun... Esnaf kazansın bari...

Kötü örnek olduğum için üzgün değilim...

Üye
    HAZAN68 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İSTANBUL
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Mezopotamyalı destekliyorum sonuna kadar seni))

Üye
    akasya Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    9
    Verilen Beğeniler
    3

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Mezommm tavsiyen süper ama meretler her yere kamera koymuşlar Anında şipşak bulurlar bizi... Haklıyken haksız konuma düşeriz. Burada olduğu gibi... Bir de üstüne beyzadelerin son model arabalarının yüklü boya masraflarını da ödetirler. Baksana foto çekip siteye koyduk diye burada bile hakaretin biri bin para. Dün ki çocuklar ince ayar vermeye kalkıyor.. Hadsizlik had safhada... Öyle bişey yapsak herhalde linç ediliriz İlk taşı da kesin buradaki arkadaşlar atar !!!

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon