Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 27 mesajın 16-27 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Kazım Özcan Avatarı

Gerçek Adı
    Kazım
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Araç kaldırılmış. Başhekim Hasan Karaman beyefendiye buradan teşekkür ediyorum...

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    951
    Verilen Beğeniler
    1.237

Sıradan olacak ama: birilerinin şikayetine gerek kalmaksızın o alanlar gerçek sahiplerine bırakılmalı zaten. Üst düzey kamu görevlileri bu konuya daha bir dikkat etmeliler. Onların bi parça özenli olması bizlerin gündelik yaşamda bir çok sorundan kurtulmamızı sağlar...
    Sayın Başhekim'in bu konuda da sağlık raporu konusunda da gerekli özeni göstereceğini umuyoruz.

star İstanbul'a teşekkür ederek bugün (15 Aralık 2010) yayınlanan konuya dair devam haberi de aktaralım:
    Başhekim engeli KALDIRDI

Eyüp Devlet Hastanesi engelli otoparkına günlerdir park eden araç nihayet kaldırıldı. Başhekim inceleme başlattı
    Eyüp Devlet Hastanesi acil otoparkında engelli bölümünü işgal eden doktorun aracı otoparktan çekildi. star İstanbul’un haberi üzerine harekete geçen Başhekim Hasan Karaman acile sık girip çıkan doktorlardan birine ait olan araçla ilgili inceleme başlattıklarını söyledi.
    İnşaat ve şantiyeden kaynaklanan bir sıkıntı yaşandığını dile getiren Başhekim, “Ancak yine de özürlü park yerini korumak zorundayız. Güvenlikçileri ve tüm hastane personelini uyardım. Özürlülerin park yeri artık boş kalacak” dedi.

BOŞ KALACAK UYARISI
    Yapılan yeni otoparkın inşaat halinde olduğunu belirten Karaman, “60 araçlık kapasite inşaat bitince 130’a çıkacak. Üç aya kadar bitecek inşaatın büyük bir kısmını acil otoparkı ve transfer bölümü oluşturacak” diye konuştu.

Özürlülere yardım için personel var
    Eyüp Devlet Hastanesi’nde özürlülere verilen hizmetlerde çok hassas olduklarını kaydeden Başhekim Hasan Karaman “Hastanemizde özürlüler için ayrılan hasta yardım görevlileri var. Sadece özürlü, yaşlı ve kimsesizlere yardım etmek üzere görevlendirdik” dedi.

Üye
    Bio Avatarı

Gerçek Adı
    ibrahim
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:15
    Yaşadığı Yer
    mersin
    Alınan Beğeniler
    7
    Verilen Beğeniler
    1

Bende başhekim yardımcısına fırça atmışdım hayat zaten bunaltmış birde bunların davranışları insanı isyan noktasına getiriyor ve patlama yaşıyosun
    çoğu kardeşim belki ses etmiyor işlerim halledilmez diye ama ben isterse etmesinler diyerek sırf oradaki tekerlekli sandalyedeki kardeşlerimin sıra beklemesi yüzünden başhekim yardımcısı olduğunu bilmediğim bayanın yanında heyete girmek üzere tanıdığı birini ön sıradan aldırması çok kanıma dokunmuşdu ben bekleyebilirim ancak orada herkes zaten rahatsızlığı olmasa bulunmaz yok öyle yağma dedim ortalık 56 oldu iyide oldu )) süperdi

adam olacaklar insan olacaklar öğrenecekler abileri ablaları zorlada olsa bağıra çağırada olsa öğrenecekler. bu bahsettiğim olay sene 1999 da olmuşdu sessiz kalmayın sizde hakkınızı ve başkasınada yapılsa mutlaka arayın müdahale edin UNUTMAYIN HAKSIZLIK KARŞISINDA SUSAN DİLSİZ ŞEYTANDIR DER HADİSDE SAĞLICAKLA KALIN CANLAR....

VALLAHA BÜLENT BEY zaten böyle röportajlarda nedense herşey bizler için yapılıyor bol keseden onu yapıyoruz bunu yapıyoruz diyorlar ancak icraata gelince hep aynı malesef...

Üye
    tatar25 Avatarı

Gerçek Adı
    ramazan
    Son Giriş
    22.11-2012
    Saat
    11:06
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

selam ark devletin bize tanımış olduğu haklarımıza sahip çıktığımızda yasaları bildikten sonra başhekim doktor fark etmez

Üye
    fiore Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar demek bu durum her ilde mevcut
    gaziantep'te de aynı durum söz konusu
    iş yerimin penceresinden belediyeye ait tek araçlık engelli otoparkına gün içerisinde bi tane bile engelli aracı faydalanamıyor
    mesleği hiç önemli değil bu kültürü anlayışı ile ilgili bi durum
    ve bi marketin engelli oto parkındaki tabelasındaki yazıyı aktarmak istiyorum size
    '' oto parkımı alıyorsunuz, engelimide alır mısınız ? ''

Üye
    Kazım Özcan Avatarı

Gerçek Adı
    Kazım
    Son Giriş
    24.11-2016
    Saat
    14:44
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

'' oto parkımı alıyorsunuz, engelimide alır mısınız ? ''

Çok güzel bir söz bence. Bütün engelli otoparklarında olmasını isterdim.

Üye
    deryaaslanturk Avatarı

Gerçek Adı
    Derya
    Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    15:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    12
    Verilen Beğeniler
    0

Ben de ODTÜ'de çalışıyorum.
    Eğitimin bilgili kültürlü insanların en bol olduğu yerlerden birinde.
    Ama malesef çalıştığım binanın önüne zor bela koydurduğum özürlü park yerine eğitim seviyesi en yüksek hocalarımız park ediyor. Ve ben defalarca bunu dile getirdiğim halde buna engel olamıyorum.

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

demek ki okumak her derde deva olmuyomuş.meşhur bir benzetme varda,burada zikretmek yanlış anlaşılır.

Üye
    limoncicegi Avatarı

Gerçek Adı
    selin
    Son Giriş
    24.10-2012
    Saat
    20:50
    Yaşadığı Yer
    istanbul _sarıyer
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Engelli rampasınım önünü kapatmak şöyle dursun doğa dostu otobüsler yanaşmak istediklerinde duragı araba park edilmişlikten alamıyolar bende yoldan binmek zorunda kalıyorum sağlıklı bir şekilde rampayı ve kaldırımı kullanamıyorum. Artık toplumumuzda metin şentürk^'ün söylemesine gelince ülkemizde tek tip insan tipi için uygulamalar mevcut o yüzdendirki artık işitme görme ortopedik birde normal insan tipi dört tip uygulamasına yönelik olsun çalışmalar...

Üye
    M.Cem Avatarı

Gerçek Adı
    M.Cem
    Son Giriş
    27.05-2015
    Saat
    01:22
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Malesef her ilde her kurumda karşılaşabiliyoruz böyle acaip durumlarla. Tek çare sesimizi duyurmak. Ne olursa olsun mücadele etmek.

Üye
    sidre Avatarı

Gerçek Adı
    nmac
    Son Giriş
    21.10-2011
    Saat
    10:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Arada bende sizlere takılıyorum.Bende adayım.Özel arac park yerine yapılan parklardan çok nefret edenlerdenim.Engel, özür, sakat kelimeleri bana ters geliyor.Kendi ihtiyaclarını daha doğrusu yasam ihtiyaclarını kendisi karsılayan ,bu sıfatlara girmez.Hiç kimse dörtlük değil.Vucudu sağlam görünse içi pof,beyni pof vs.
    Çaliştığım kurumda prf doktorun biri engelliler derneği baskanı diğer biride park yerinizi işgal eden lerin baskanı.Aynı branşta doktor.Fotoğrafını çekıp buraya koymak isterim ama zamanını ayarlıyamadım.
    hersey gönlünüzce olsun.

Yasaklı Üye
    KaRaN2012 Avatarı

Gerçek Adı
    Karan
    Son Giriş
    26.09-2013
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Ben artık plakaları söküyorum. Hiç uğraşmıyorum resimle tartışmayla. Engelli park yerine sağlam bir araç görürsem anında plakayı sökmeye başlıyorum..

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12