Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 19 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:27
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    imam-cemaat ilişkisi malum.. neyseki uyarınca hemen hatalarını duzeltiyorlar ama keske uyarmaya gerek olmasa...

ozz03442 - Aydın / Engelli park alanını işgal eden polis aracı

Üye
    Hasan DURMUŞ Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    31.01-2015
    Saat
    01:20
    Yaşadığı Yer
    Trabzon
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kadar güzel bak resime bakarken direğin diptarafı görünüyor engelli arkadaşlar havadan kornişlenirler.bizde işaretler genelde formalitede kaliyor.

Üye
    Gecelerin_Prensi Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    20.01-2017
    Saat
    14:58
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bunlar normal şeyler ya hala alışamadınız degilmi? dogrusu bende alışamadım ben Burhaniye de yaşıyorum Örende kaldırımlarda Engellilerin tekerlekli Sandalyesi ile çıkmaları yada karedyenleriylr çıkmaları için Belediye Engelli Geçişi yapmış ama arabalardan geç geçebilirsen birde Kip alışveriş merkezi var onlarda Engellilere park yeri yapmış ama sağlam insanların araçlarından yer bulabilirsen bul da koy aracını adamlara burası Engellilere ait dedinmi de adam arabadan "ne diyon lan" diyerek iniyor zaten önce zihniyet değişmeli bence hem resmi hemde sivil halk olarak diyorum ben..Saygılarımla

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    01:02
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Bu trafik aracının plakası niye yok? Yoksa mağdur olduğu için mi gizlendi? Bence aynı fotoğraf Aydın Valiliği'ne de gönerilmeli... (Bu Ankara'da kaldırıma park edilen araç içinde geçerli)

Üye
    duymazay11 Avatarı

Gerçek Adı
    ayhan
    Son Giriş
    13.10-2015
    Saat
    09:09
    Yaşadığı Yer
    Bilecik/Söğüt
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Hakikaten bu pilaka çekim için mi kapatıldı.Bir konuyu madem ele alacaz detaylarıda ortaya konulmalı demi.

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

ben kapattım arkadaslar, kullanan polis arkadaslar dediğim gibi hatalarını anladıkları için..

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Nova,
    Madem polis arkadaşlar(!) hatasını anladı, niye böyle bir başlık açtın ki?

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

arkadasım bu sitede cogu zaman oldugu gibi bende sizin amacınızı anlamayadım ama cevaplıyayım.. bu bolumun amacı bu olayları gorsellerle/resimlerle paylaşmak oldugu için paylastım ama bilseydim senin plaka isteyecegini plakayıda eklerdim.. az sonra değiştiriyorum zaten,plakalı resimi ekleyeyim.. bilmiyorum plaka ne işinize yarayacak ama?? belki savcılıga suç duyurusunda bulunursunuz

----------

valla baktım ama bulamadım resimleri silmişim orijinali falan

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

nova,
    Makri'nin plaka ezberleme gibi bir hobisi yok. Olur mu öyle, sizin arkadaşlarınızı savcılığa suç duyurusunda bulunmak ne haddimize...
    Ama anlayamadığım fotoğraftaki Volkswagenin plakasını niye gizlemediniz ki...
    "Aydın / Engelli park alanını işgal eden polis aracı"
    Bu başlığı'da "Mağdur Polis Aracı, Polis Arkadaşlar ve İmam-cemaat ilişkisi üzerine Laf Kalabalığı" olarak değiştirirsen daha uygun düşer. Görsellikten/resimden bahsediyorsun, o söylediğin aynısını yansıtmaktır.

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

makri bey kardeşim dikkat edersen volkswagenin zaten plakasının tamamı gozukmuyor..
    bahsettiğin laf kaşabalıgıda bilmem kime aittir düşünmek lazım?? laf ola beri gele herseye post yollayanlar malum.. polisten sana arkadas olurmu olmaz mı bilmem ama bu kafayla bizden adam olurmu o da ayrı bir tartısma konusu?? onca lafın arasından cımbizla arkadas lafını bulmussun ya helal olsun.. zaten bazen inan bu mantıkla yaklasımlardan dolayı siteyi kullanmaktan sıkılıyor insan.. sonra yabancı forumlara uye oluyoruz.. bide bekliyoruzki gunluk hayatta insanların arasına karısalım, insanca yasıyalım.. hayatın içinde olalım insanlarla kaynasalım ama cok zor.. surada bir avuc engelli kendi arasında sitede birbirine satasmaktan baska bişey yapmıyor.. kim ne yapsın bu zihniyetteki engellileri hayatın içinde.. cunku cozum değil direk hırs-öfke-sinir dolu bi engelli profili olusmus buyuk bir cogunlugun içinde.. bilmem kaç ay evvel cekmişim fotoyu eklemişim boyle bi baslık oldugu için, polis memurlarıda(arkadaslarım değil) uyarım uzerine hatasını duzelttikleri için plakasını kapamısım.. ne var? kotu bişeymi? gazeteye habermi yapalım? savcılıgamı suc duyurusunda bulunalım? su saatte bosu bosuna beni gerdin ya, helal olsun valla.. cok saol!!

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:04
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.244

Ayrıca iki araba arasında görünen gözlüklü adamın açık kimlik ve iletişim bilgilerini de yazmlısın nova! Sonuçta o adam olayın şahidi. Eğer bunu yapmazsan başlığı "bi eşeklik ettim kusura bakmayın" olarak değiştir ki burdaki arkadaşların gönlü olsun
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    vilanjik Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Eskisehir
    Alınan Beğeniler
    30
    Verilen Beğeniler
    10
    Blog Mesajları
    123

plakayı photshoplamı kapattın.

Yasaklı Üye
    Makri Avatarı

Son Giriş
    02.08-2013
    Saat
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

"Fotoğraflarla Türkiye'de sakat olmak" başlığı altında hata yapan, yanlış yapan, illegal olan herşey sansürlemeden fotoğraflanabilmeli, herkes görebilmeli. Nasıl ki hatalı park eden rektörlük aracı, kaldırıma park eden araç, Fethiye garajdaki engelli tuvaleti fotoğraflanabiliyorsa bunu/bunları herkes görebilmeli. Nasıl ki Kuşadası Vergi Dairesindeki engelli rampası ayan beyan görülebiliyorsa, yanlış olan her şey görülebilmeli, gösterilebilmeli.
    nova,
    Sansürcü mantıkla biryere varılamaz. Birlikte hareket etmek, ortak davranış ve tepki ortaya koyabilmek duruş, dirayet ve sosyal sorumluluk çercevesinde olur. Oturan Boğa'nın dediği gibi başka bir başlık açmana gerek yok. O, senin moralinin düzelmesi için sanırım espri yapmış...

Üye
    nova Avatarı

Gerçek Adı
    Özgür
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    bodrum/mugla
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    8

haklısın makri ne diyeyim baska.. eminim bu mantıkla hersey duzelir bu ulkede.. bi daha boyle bi goruntu yakalayınca direk sana mail atarım

Üye
    Ufukalp Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    23:51
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    1

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Makri,
    ''pardon arkadaş,doğru söylüyorsun,hemen çekiyorum''cular ile ''sen kimsin ulan!'' cılar arasında bırak bir plakalık fark oluversin.Bize karşı,uyarıdan sonra da olsa saygılı ve seviyeli olanlara karşı bizler de biraz daha hoşgörülü olabiliriz.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon