TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Antalya, Bursa ve Antalya'da
Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    BİLİR Avatarı

Gerçek Adı
    murat
    Son Giriş
    12.07-2017
    Saat
    21:07
    Yaşadığı Yer
    bursa
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    13

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar bende miyopati kas güçsüzlüğü var hareketlerim yavaş kaldırımda yürürken insanlar üstüme doğru yürüyüp beni kaldırımdan aşşağıya atıyor toplum bencil ve hızla bir yerlere yetişmeye çalışıyor. Kaldırımlar bildiğiniz üzere ya dar ya dükkan sahipleri tarafından tabela veya seyyar birşeyler konulmuş ayrıca yamuk yumuk ve yürümesi zor taşlarla döşenmiş düz olmayan şekilde bazı apartman araba girişlerinde meyilli veya dar kaldırıma agaç tabela direk konmuş normal ve genç insanlar belki önemsemiyor fakat bizim için ikinci bir engel yaratıyor hatta kaldırımın yarısına araba park edenler var tamam ben ölünce hepsi düzeltilirde ben yaşarken bu dertler bana mı yaratıldı bunu engelleyecek bir dernek kanun denetim yok mu bunları ayarlamaya ve medeniyet seviyesinin üzerine çıkmaya ne dersiniz

Yasaklı Üye
    *veli* Avatarı

Son Giriş
    10.10-2017
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    Karaman
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    1

Ağzına sağlık derim
    Belediye Başkanı olursam ilk işim bu olacak

Üye
    msait19 Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:58
    Yaşadığı Yer
    Konya
    Alınan Beğeniler
    93
    Verilen Beğeniler
    163

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    belediyeye bildirin. ha uğraşamam git gel falan bimer e yaz onlar belediyeye yazı gönderir...