Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    _çalıkuşu_ Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    286
    Verilen Beğeniler
    94
    Blog Mesajları
    17

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Neden plaka kaldırıldı diye sıkıntı çekiksinki.bende bu lafı anlamıyorum.eskiden engelli plakası nasıl zorunluyduysa,şimdide engelli park kartları zorunlu.o kart olmadan park eden engellide zaten suç işliyor

Üye
    bordomavi41 Avatarı

Gerçek Adı
    Ercan Ören
    Son Giriş
    24.04-2017
    Saat
    03:16
    Yaşadığı Yer
    kocaeli
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tv, radyo,gazete ve sosyal medyada konuyla ilgili kamu spotu yayınlanması halinde bir nebzede olsa duyarli vatandaş sayısı artacaktır.

Üye
    bilgi1c Avatarı

Gerçek Adı
    Ahmet GÜLBAHAR
    Son Giriş
    17.03-2015
    Saat
    15:06
    Yaşadığı Yer
    Yalova
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Eğer cep telefonunuz akıllı telefon ise Emniyet genel müdürlüğünün sitesinde bulunan EGM Mobil'i indirin, ve engelli park yeri ihlallerini anında fotoğrafını çekerek ihbarda bulunabilirsiniz. Bu uygulama hem android hemde İOS işlemcili telefonlar için geçerlidir.
    EGM Mobil Linki:
    EGM - EGM Mobil

Üye
    cage451 Avatarı

Son Giriş
    13.05-2017
    Saat
    01:11
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Medeni ulkemizde engelli park yerine parkeden normal arac sayisi sanirim engelli arac sayisindan fazladir.Bu konuyla ilgili aracimi parkettigim avm, ispark gibi yerlerin neredeyse cogunda surekli gerek gorevlilerle gerekse insanlarla tartisiyorum.Ama karsi tarafin umurunda olmuyor.Avmler engelli musterilerinin onceligi yerine engelsizlerin onceligini dusunup musteri kacirmamaya bakiyor.isparklarda da yogunluk varsa normal araclari engelli yerlerine alip yer yok diyorlar. Kurallarin uygulanmadigi ve cezai yaptiriminin da olmadigi bir ulkede insanlarin medeni olmasi beklenemez sanirim.Bu konuda sonuna kadar mucadele etmesi gereken kisiler bizleriz ...

Üye
    selda* Avatarı

Gerçek Adı
    selda
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    20:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    129
    Verilen Beğeniler
    76
    Blog Mesajları
    4

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sosyal tesislerin birinde benim de başıma geldi engelli park yerlerinin hepsi dolu idi. Güvenliği çağırdım adam "gelin arabası olunca birşey diyemedik dedi." Gelin mi engelli idi, damat mı dedim, ikisine de hayır deyince, tam o esnada çam yarması gibi bir herif gelin arabasından birşey almaya geldi. Kuzenim direk adamın yanına gidip durumu izah etti. Adamın ilk sözü ben polisim oldu. Haa Kuzen de avukat bu arada. Nolmuş abi ben de avukatım deyince, biz de araya girerek işi tatlıya bağladık, aracını engelli park yerinden çektirdik.

İşin komik tarafı polisin bu konularda daha hassas olması ve bizlere yardımcı olması gerekirken, statüsü gereğince bu hakkımızı gasp etmeyi kendince hak görebiliyor. Özetle hakkımızı gene kendimiz savunacağız. Sıkça gittiğimiz yerlerden başlasak yeterli...

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12