Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 57 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Maki Avatarı

Gerçek Adı
    maki
    Son Giriş
    09.03-2017
    Saat
    23:11
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mail gönderildi

Üye
    omerhattab Avatarı

Son Giriş
    31.05-2014
    Saat
    17:31
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Kardeşim kura hakkında bilgisi olan yokmu

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    15:29
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle change.org hakkında sizlere aşağıdaki bilgileri iletiyorum

Change.org, nerede olursa olsun herkese görmek istediği değişimi gerçekleştirebilmesi için olanak sağlayan, dünyanın en büyük imza kampanyası platformudur.

196 ülkede 40 milyondan fazla Change.org kullanıcısı bulunuyor ve her gün insanlar bizim araçlarımızı kullanarak--yerel, ulusal ve küresel bağlamda-- kendi toplumlarını dönüştürüyorlar. Bu ister, kızının okulundaki kabadayılıkla mücadele eden bir anne olsun; ister bankaların adil olmayan aidatları iptal etmesini isteyen müşteriler; ya da yolsuzluğa bulaşmış görevlilerden hesap sorulmasını isteyen vatandaşlar olsun; senin gibi bireylerin başlattığı binlerce kampanya, Change.org'da başarıya ulaştı ve binlercesi daha her hafta başarıya ulaşıyor.
    Öyle bir zamanda yaşıyoruz ki, bir fark yaratabilmek için sahip olduğumuz imkanlar eskiden olduğundan çok daha fazla. Önceleri, insanları bir dava etrafında toplamak fazlasıyla zaman, para ve karmaşık altyapılar gerektiren zorlu bir uğraştı. Ama teknoloji, her zamankinden daha fazla bizi birbirimize yaklaştırdı.
    Artık, herhangi birinin bir kampanya başlatabilmesi ve kendi bölgesindeki yüzlerce insanı ya da dünya çapında yüzbinlerce insanı harekete geçirerek şirketleri ve devletleri daha hesap sorulabilir ve duyarlı hale getirmesi mümkün.
    Biz, fark yaratmayı kolaylaştırarak ve aslında dik durup fikrini açıkça söylediğinde neleri başarmanın mümkün olduğunun farkına varmaları için insanlara ilham vererek bu çarpıcı dönüşüme ivme kazandırmak istiyoruz.
    Hiçkimsenin çaresiz olmadığı ve değişim gerçekleştirmenin günlük yaşamının parçası olduğu bir dünya için çalışıyoruz. Bu daha başlangıç, ve senin de bize katılacağını umuyoruz.

Arkadaşlar bende bizimle ilgili olarak bu sitede "

Otoparklarda engelli araçlara ayrılan yerlere diğer araçların park etmemesi" adı altında kampanya başlatmış bulunmaktayım. Lütfen aşağıdaki link aracılığı ile bu kampanyaya destek verin Sorun hepimizin sorunudur. Teşekkür ederim.

link ."http://www.change.org/tr/kampanyalar/engelli-kişiler-otoparklarda-engelli-araçlara-ayrılan-yerlere-diğer-araçların-park-etmemesi?"

Levent Karagöz

Kampanyaya destek verelim.

http://www.change.org/tr/kampanyalar...park-etmemesi?

kes-yapıştır ile siteyi açıp destek verelim.

Kampanyaya destek verelim.<br><br>http://www.change.org/tr/kampanyalar/engelli-kişiler-otoparklarda-engelli-araçlara-ayrılan-yerlere-diğer-araçların-park-etmemesi?<br><br>kes-yapıştır ile siteyi açıp destek verelim.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Bülent bey başta siz olmak üzere kampanyaya destek verilmesini bekliyorum. 40-50 bin üyemizden gelen destek yok seviyede. Bu sorun bizlerin sorunun ve bu sorun bizlerin kamuoyu yaratması ile çözülebilir.

http://www.change.org/tr/kampanyalar...park-etmemesi?

kes-yapıştır ile siteyi açıp destek verelim.

Üye
    aylafin Avatarı

Gerçek Adı
    Ayla
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    14:31
    Yaşadığı Yer
    Bodrum/Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Benim de eşim engelli, 1 aracımız var, eşim kullanıyor. Engelli park yerlerini sürekli işgal edilmiş buluyoruz İnsanlarımızın cehaleti ve pişkinliği sinir bozuyor... Ben de en büyük yaptırımın yüksek meblağda para cezası olması gerektiğini düşünüyorum...
    Change.org'u çok iyi biliyorum. Hemen imzalayıp, yayacağım

Üye
    ucurtmaci Avatarı

Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Engelliler için ayrılan otopark yerlerine, sağlam kişiler otomobillerini koyuyorlar ve kimse bir şey demiyor. Engelli araçlarında, engelli işareti zorunlu olmaktan çıktığı içi, gerçekten kimin engelli, kimin engelsiz olduğu anlaşılamıyor. Herkese de ruhsatını göster bakayım, engelli misin, değil misin diye sorulmaz ki, başını iş alırsın yoksa.
    Otomobillerde engelli işaretinin zorunlu olmaktan çıkarılmasının, engellilere nasıl bir faydası var, bilen varsa bana da söylesin, merak ediyorum doğrusu. Bu uygulama, engellileri aleyhine işliyor gibi geliyor bana.
    Engeli işareti, otomobillerden neden kaldırıldı?

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Sayın uçurtmacı bu konuda sizinle ayni fikirdeyim, bende anlamış değilim bu plaka işini. kendi kendimize zarar verdik. Ancak o araçların camlarına trafikçe onaylı kart koymaları lazım. Yoksa o yerlere park edemezler.

Sayın Ayla hanım, bu araçlara ceza yazılması için baş vurmadığın makam kalmadı. AVM lerin park yeri özel mülk kabul edildiği için trafik ceza yazmıyor. Ancak ilgili belediyelere AVM leri şikayet edebilirsiniz. Bu başlıkta yazışmalarımı paylaşıyorum.

Üye
    ucurtmaci Avatarı

Son Giriş
    30.06-2017
    Saat
    15:34
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    1

Engelli araçlarında, engelli işareti zorunlu olmaktan çıktığı için, Engellilere ayrılan otoparka, normal kişilerin park etmesi halinde, Trafik Polisi; nasıl olsa engellidir diyerek, kontrol bile etmiyor, eskiden hiç olmazsa ikaz ediyordu.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    00:49
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    460
    Verilen Beğeniler
    727

Önemli bir sorun ve herkesin katılımını bekliyoruz...

Not: Abi ben ilk gün bu kampanyaya katılmıştım.

Üye
    Nellas Avatarı

Son Giriş
    04.07-2017
    Saat
    10:21
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    5
    Verilen Beğeniler
    5

Çok önemli bir konu. Lütfen yayalım imza kampanyasını!. Avrupa ve Amerika da sıkıysa park et engelli park yerine...ehliyetini bile elinden alıyorlar yüklü bir para cezası yanında

Üye
    Sema Avatarı

Gerçek Adı
    Sema
    Son Giriş
    18.07-2017
    Saat
    13:38
    Yaşadığı Yer
    A.
    Alınan Beğeniler
    18
    Verilen Beğeniler
    6
    Blog Mesajları
    28

İşlem tamam. Listemdeki arkadaşlara da yaydım, destek için.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Destek mesajları için teşekkürler, ancak hala topu topu 38 imza geldi, en azından 100 imza lazım. kampanyayı yayalım

Üye
    bediscebedis Avatarı

Son Giriş
    28.05-2016
    Saat
    02:48
    Yaşadığı Yer
    İst
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bende AVM'lerde asansör sorununu çok sık yaşamaktayım maalesef.. Ne zaman gitsem saatlerce asansör başında bekliyorum gelen sağıklı genç insanlarla tıklım tıklım dolu geliyor konuşuyorum lütfen müsaade eder misiniz siz az ilerideki yürüyen merdivenden gidebilirsiniz diyorum yüzüme bakıp gülüp kılını kımıldatmıyolar.. Hatta birkeresinde 1.katta iken telefonla taksi çağırmıştım yolu var anca gelir diye bikaç dakika sonra asansöre yöneldim çıkışa inmek için yine aynı sorun saatlerce bekledim ve taksici beni geri aradı nerdesiniz yoksunuz ben de bekledim bekledim gittim diye.. Asansörlere bir çözüm bulunması için AVM'nin müdürüne söyledim yapacak bişeyimiz yok zaten çalışmalarımız var yakında tadilat olacak ayrıyetten engelli asansörü yapacağız dediler ve üzerinden yaklaşık 2 sene geçti hala yapılacak hala çözüm bulunacak...

Üye
    Since1905OnLyGS Avatarı

Gerçek Adı
    Nezihe
    Son Giriş
    21.07-2017
    Saat
    16:28
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    1
    Blog Mesajları
    2

Babamin aracinda engelli logosu yok o yüzden hiç yeltenmez bile oraya park etmeye ama şahsi aracim olsa o aracin arkasina park eder 2-3 saatte çikmam.

Üye
    Levent54 Avatarı

Gerçek Adı
    Levent Karagöz
    Son Giriş
    29.06-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    13
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bilgi: Katılım sayısı 109 oldu. Paylaşmaya devam edelim. Bu arada Mall of İstanbul adında muazzam bir AVM açıldı. Engelli park yerleri tamamen işgal altında. Bir tane yetkili bile yok. Bu AVM nin iletişimine Mall of İstanbul mail atıp uygulamayı protesto edelim.

Sayfa 2 / 4 İlkİlk 1234 SonSon