Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 21 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    21:17
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    İzmirde evimin karşısına bimin yanına belediye benim başvurum üzerine engelli araç park yeri yaptı. Ben aracımı oraya park ediyorum. Bir gün aracımı yıkatıp geldim aynı yere park ettim eve geldim bir yakınımın düğünü vardı balkona çıktım bir baktım kadın camlarının önündeki mermerlere su döküp yıkamazmı benim araç battı çıktı annem aşağı inip yaptığınız ayıp değilmi aracı yeni yıkattık dedi kadın da ozaman arabasını alsın evinizin önüne koyun demeye başladı.
    Zaten bu park direği dikilirken kadın yine belediye görevlilerine bunu buraya dikmeyin apartmandan izin aldınızmı dedi belediye görevliside sizin apartmanla ilgisi yok hem yollar ve kaldırımlar belediyeye aittir karşı apartmandanda bir adam gelip mahkemelik olursunuz olmaz burda deyip karşı çıkmazmı. belediye görevlisi de tamam abi sen haklısın deyip konuyu kapatıp direği dikip gitti banada bir şey olursa direk 155'i ara
    ben dedim para vererek yaptırmıyorum bunu belediye devlet yapıyor benim ihtiyacım dedim.

Zaman geçtikçe başkalarıda devreye girdi çocuklarını araya sokup aracıma zarar vermeye aracın alarmını çaldırıp taciz etmeye başladılar.Çocuklarda arabanı al bizim evin önünden demeye başladılar.Bugün polise gittim herşeyi anlattım ben uyaracağım aman abi şimdi ben size geldim diye arabaya daha fazla hasar vermesinler dedim yok olmaz bir şey yapamazlar dedi.

Mahalle baskısı görüyorum arabamı park edecek başka yerde yok çok çaresizim.. Allah başlarına versin diyorum.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

inception;

Bimin otarafında kamera yokmuş maalesef sormuştum..

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

inception;

Benim ismimi telefonumu aldı ben uyaracağım uyardığım zamanda seni arayacağım dedi.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

inception;

Çocuklara vurmak istemiyorum çünkü ozaman ben suçlu duruma düşerim bekleyeceğim bakalım ne olacak..

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

inception;

Polis çocuklar 12 yaşından küçükse yapacak bir şey yok ancak ailesinden davacı olabilirsin dedi..Ne ülke ya avrupaya imreniyorum..

Üye
    aynurrr Avatarı

Gerçek Adı
    Aynur
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    15:52
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    3
    Verilen Beğeniler
    0

peki neden sizin binanın önüne yapmadı bunuda gitti elalemin kapısının önüne dikti

Üye
    bLaCkRaCe Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    01:30
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    16
    Verilen Beğeniler
    5

Kardeş yanlış anlamada belki araba bahanedir esas gıcıklık başka olabilir yada başka bir yerden kıl kapmışlardır sana yada aile bireylerinden biri onlarla evelden sorun yaşamıştır. Bunları düşünmeden sakın çocukları korkutmaya felan kalkma tamamen haksız duruma düşersin. İstersen aabanı görebilecek bir yere kamera taktır.

Üye
    Cango Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    03.12-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    ...
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    41

aynurrr;

Aynur hanım bizim evin önü cadde o yüzden uygun görmediler en uygun yer orası..Elalemin kapısının önüde değilki onların binasının önü boş zaten benim aracım bimin yan tarafında onların binasının karşısı oluyor..Ölü noktada gündüz gölge oluyor en güzel yer

bLaCkRaCe;
    Esas gıcıklık orda çok park sorunu var ve beni orda istemiyorlar kendi araçlarını koymak için..onu yapıcam galiba balkona kamera taktırıcam.

Üye
    FaCia Avatarı

Gerçek Adı
    FaCia
    Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Karabuk
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

Zor değil 1 güvenlık kamerası taktırmak. Arabanız değerli ise bunu hemen taktırıdın kamera alırkende öle dandik kamera almayın HD kayıt yapan kamera alın.2 tb de hdd alın 15 gün kayıt tutsun

Üye
    aferits Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    23.10-2017
    Saat
    21:37
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Polisten birşey. çıkmaz, engüzeli büyük küçük ispat edebildiğin herkesi sana savcılığa bildir. Çocuk diyip geçme Molotof kokteyli atana bile devlet birşey yapamıyor. Sen büyüklere ve çocukların büyüklerine hem ceza hemde manevi tazminat davası aç. İyibir avukatla hareket edersen çok çabuk netice alırsın. Kolay değil sakın pes etme.

Üye
    denizci35 Avatarı

Gerçek Adı
    temel
    Son Giriş
    23.08-2017
    Saat
    02:06
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyide bu kadar düşüncesizlik olmaz karşıyakada park edecek yer zor bulursun yaptıklarına bak terbiyesizlerin nerden mi biliyorum bende karşıyaka nın bir muhitinde oturuyorum

Üye
    musty35 Avatarı

Son Giriş
    09.12-2017
    Saat
    19:28
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    51
    Verilen Beğeniler
    105

izmirıin nerdeyse her yerı aynı carpık yapılaşma dar sokkaklar her sokakta enaz 10araba .sırf bu yuzden araba alamadım.bu ulkede herseymı zor olur bı engellı ıçın.

Üye
    GoNuL-YaRaSi Avatarı

Son Giriş
    23.05-2017
    Saat
    15:35
    Alınan Beğeniler
    8
    Verilen Beğeniler
    0

Yapabileceğiniz pek birşey yok malesef Öncelikle Arkadaşların dediği gibi kamera taktır.Kamera olarak Sana tavsiyem İP Kamera HD görüntü alır ve çok nettir TV de ki yayın gibi Taktırırken Dandik İP olmayan kamera taktırırsan yarın birgün birşey olursa tespit edilemez.Onun dışında Sıkıntı yaşadığın kişilerin senle diyaloğu olduğunda ses yada görüntü lü kayıtlarını yap kanıt olur sende birde savcılığa suç duyurusunda bulun.Seni Rahatsız edenlerin isimlerini bildir.yarın birgün birşey olursa şikayetin kayıtlarda olur.birde senin yerine başka araç park ederse direk Trafiği çağır direk Park cezasının iki katını ceza yazarlar.Sürekli olarak devam edersen adamlar senden çekinirler senin hakların var gerekirse devlet oraya memur diker emin ol Seni tehdit eden olursa koruma talep et Eninde sonunda sana bulaşamayacaklarını anlarlar

Üye
    Sehribanu Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    15:37
    Yaşadığı Yer
    İZMİR
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    9
    Blog Mesajları
    1

Karşıyakada araba park edecek yer olmadığı için arkadaşımın otoparkında duruyor,kullanamıyorum.Komik bir ülkeyiz,sadece gülesim geliyor.

Üye
    Nafe Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Azerbaycan
    Alınan Beğeniler
    4
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    7

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Bu tekce engellilerin sorunu degil,yani bence bu sorunun engelli olub olmamakla bir ilgisi yok

Sayfa 1 / 2 12 SonSon