Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Arkadaşlar,babam %98 özürlü raporu var,benim %48 özürlü raporum var.Babam 65 yaşında,bende işsizim ve 600 işsizlik maaşı alıyorum.5 ay kaldı işsizlik maaşının kesilmesine.Babamın 1000 tl emekli maaşı var.4 kişi birlikte yaşıyoruz.Babamın ve annemin üzerinde tarla var ama işleyemiyoruz.1 ev var fakat kirada değil.Babamın maaşı üzerinde 350tl ev kirası ve 300 tl kredi ödemesi var.Acaba özürlü bakım aylığı alabilirmiyiz.Yardımcı olursanız sevinirim.birde nereye nasıl müracat edilmesi gerekiyor.

Üye
    allakasi Avatarı

Gerçek Adı
    ugur
    Son Giriş
    13.08-2017
    Saat
    08:49
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

babanızın raporunda agır engelli ibaresi varsa kriterlerde tutuyorsa baş vurabilirsiniz evinizin tarlanızın olması gelir getirmedikce bir önemi yok ayrıca 350kira 350 kred i ödemenizde gelirden düşmez mühim olan evegiren para kişi başı 449 tl gecmiyorsa baş vura bilirsiniz

Üye
    bykadir Avatarı

Gerçek Adı
    Kadir Durak
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    18:42
    Yaşadığı Yer
    konya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    allakasi;
    Dostum.Verdiğin bilgiler için teşşekürler.Evet ağır özürlü ibaresi ve aylık 1000 tl. emekli maaşı var evde 4 kişi yaşıyoruz.Bu durumda çıkma şansı yüksek o zaman.