Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    gigabyte Avatarı

Son Giriş
    11.08-2012
    Saat
    04:46
    Yaşadığı Yer
    eskişehir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    40 yaşındayım ve eşim uzun zaman önce vefat etti.4 çocuğum var ve hepsi okuyor. Ben vefat eden babamın aylığını alıyor ve sgk dan yararlanıyorum.
    Çocuklarımda vefat eden babalarından dolayı yetim aylığı alıyor(aylık 4 e bölünüyor)
    Ağır bir felç geçirdim ve şuan bakıma muhtaç durumdayım.Bu yüzden çocuklarım bana bakıyor.
    Belirttiğim durumdan dolayı diğer maaşım kesilmeden engelli maaşı alabilir miyim?
    Çocuklarım bakım parası alabilir mi?
    Neler yapmam gerekiyor?
    Görüş ve yardımlarınızı esirgemeyin lütfen...

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    08:45
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    184
    Verilen Beğeniler
    82

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    2022 alamazsınız, aldığınız dul aylığı 2022den düşükse, 2022 seviyesine yükseltilmesi için dilekçeyle başvuru yapabilirsiniz. Evde bakım aylığı alabilirsiniz. % 50 ve üzeri ağır özürlü ibareli raporunuz varsa ve söyledğiniz gibi bakıma muhtaçsanız ve bu heyet tarafındanda onaylanırsa, kişi bşaına düşen gelir de 449 TL'den az ise alabilirsiniz. Kimler Bakıcı olabilir. Kimler gelir hesabına dahildir şunu inceleyebilirsiniz.