Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tiryakinim Avatarı

Son Giriş
    24.07-2016
    Saat
    00:16
    Yaşadığı Yer
    Türkiye
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bakım aylığıma 3 kez red geldi .ama gereken kriterlerin hepsi tutuyor. heyetin insiyatifi sayesinde mahkemelik olduk.
    burda işler heyet insiyatifiyle yürüyor rapor felan boş. fıkra gibi aynen tüm çabalarım % 70 mental engelli kızımın eve gelen heyet tarafından en azından 10 veya 15 dk dinlenmesiydi ama gelen heyet sokak ortasında denetim yaptı
    evim 3. kat diye çıkmadı sokak ortasında ve hepimiz ayakta 3 veya 5 dk karar verilip gidildi bir senedir uğraşıyorum ama boş tavır aldılar birkere
    tek çarem mahkeme sizinde yorumlarınızı bekliyorum tıbben % 70 mental birisinin bakıma ihtiyacı olmaz mı şayet ben bu mahkemeyi kazanırsam çok şey değişecek
    daha önce mahkemelik olan arkadaşlar var mı varsa yazarsanız belki bana yardımınız olur

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    evde bakım aylığı için aranan şartlar engelli kişinin genel ihtiyaçlarını karşılayamıyor olması lazım banyo tuvalet yemek elbisesini değişme adamlar bakıyo engelli kişi ayaktaysa tm kendi işlerini kedi yapabilir tipik türkiye saçmalıklarından biri kurum yetkililerin insiyaftine kalmışsa bu iş neden ozaman ağır engelli ibareli rapor şartı varki ozaman heyet eve gelsin baksın evde bakım maaşı alır veya alamaz diye kararı alsın gitsin doktorları neden uğraştırıyorlar neden engelliye işkence ediyorlar rapor çıkartacam diye sağ sol koşturup duruyo garibim engelli sonrada yok sen alamazsın deyip çıkıyor heyet

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12