Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Barda5 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazı arkadaşların yazılarından okuyorum rapor oranları yüzde 60 ların üzerlerinde ve de kişi başına gelirde uygun olduğu halde evde bakım bakım ücreti taleplerinin reddedildiğini okuyorum benim sağ bacak dizüstü ampute gerçi raporu almadım ama yüzde 50 üzeri olur sanırım.Koltuk değnekleri ile yürüyorum ama her ihtiyacımı göremiyorum örneğin banyo tek başıma yapamıyorum kayıp düşme ihtimalim yüksek. Bir diğer sorumda ben eşimden ayrıldım yaşadığım şehirde benim hiç akrabam yok Annem ve babam vefat ettiler.Kardeşlerde herbiri bir şehirde herkes kendi derdine düşmüş bana bakacaklarını pek sanmıyorum istemiyorumda.Bu durumda kendime akrabam olmayan bir bakıcı tahsis edebilmem mümkünmü vede bana evde bakım parası verirlermi. Bilgisi olan arkadaşlara Saygılarımla.

Üye
    Denetim Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    09:10
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Barda5 kac yasindasiniz akrabanizin olmamasi drumunda bakici ayarlanabiliyor Aile ve Sosyal Politikalar il mudurlugu sosyal servisine muracaat edin yardimci olacaklardir

Üye
    Barda5 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tşk ederim cevabınız için .Ben 47 yaşındayım bazı işlerimi göremiyorum.Akrabam olmayan benim tanıdığım bildiğim birisi bakıcı olamazmı demiştim.

Üye
    KaRe Avatarı

Son Giriş
    03.06-2016
    Saat
    21:23
    Yaşadığı Yer
    Güneşi Bol Bir Şehir
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

yakın nı ve akrabası bulunmayan kişiler yani zorunlu durumlarda çevresinden birini komşusu da dahi birini vasi ataması durumunda mahkeme kararı ile bakım maaşı kritarlerine uyması durumunda bakım maaşı bağlanır bakım maaşı bağlanması için rapor oranı en az % 55 ve ağır özürl ibaresi taşıması durumunda bakım maaşı başvurunuz onaylanacaktır iği günler

Üye
    Barda5 Avatarı

Son Giriş
    23.11-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    aydın
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tşk ederim Kare arkadaş bilgilendirdiğin için.