Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    zirvede0306 Avatarı

Son Giriş
    16.11-2008
    Saat
    20:40
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    biz evde aile olarak üç kişiyiz. eşimin sol kolu omuzdan kopuk. kızım da doğuştan engelli. yürüyo ama zor. baba olarak en sağlam benim.
    kızım yeni bir de skolyoz ameliyatı oldu, şekli bozuldu, hareket kısıtlığı iice daraldı. annesi bile kendi durumundan dolayı bakmakta zorlanıyor.
    benim gelirim üç kişiye göre hesapta biraz fazla düşüyor. eşim veya ben bakım aylığından faydalanabilir miyim.
    yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkürler

Üye
    MİSTİK87 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa YALÇIN
    Son Giriş
    07.11-2013
    Saat
    12:13
    Yaşadığı Yer
    KARADENİZ AÇIKLARINDA BİYER
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

canım kardeşimdurumuna üzüldüm... bildiğim kadarıyla özürlünün %70 raporu olması gerekiyo ve bu aylık adı üstünde ewde bakım ücreti ona bakan kişinin sağlıklı olması gerekiyo... ama sen yenede ilindeki s.h.ç.e.k baş vuruda bulun....

Üye
    Mehmet YALCIN Avatarı

Son Giriş
    14.01-2012
    Saat
    22:54
    Yaşadığı Yer
    kırşehir/merkez
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    eşinizin kolu olmadıgından bakıcı olarak kabul etmeyebilirler ama siz bakıcı olabilirsiniz.
    kişi başına düşen geliriniz 305.09 dan az ise ve çocuk için hastaneden alacagınız rapor agır özürlü olursa bakım maaşı için il shç müdürlügüne başvurabilirdiniz ancak;
    sizin bakıcı olabilmeniz mümkün degil çalışıyorsunuz eşinizin bi kolu yok dolayısıyla biraz zor iş bence siz shç yi arayıp hatta gerekirse bizzat gidip görüşüp eşinizin bakıcı olup olamayacagını görüşün kabul edilirse ne güzel...
    benim aklıma başka birşey gelmiyo durumunuza üzüldüm size büyük kolaylıklar diliyorum..