Toplam 2 mesajın 1-2 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yunusturan Avatarı

Gerçek Adı
    turan
    Son Giriş
    13.10-2014
    Saat
    01:12
    Yaşadığı Yer
    sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    selam benım ögrenmek ıstedıgım bır sey var bana yardımcı olusan sevınırm melek abla benım 3 tane 18 yaşalti cocugum var bunlardan 2022 maşi alıyoruz 2 cocugumun raporu 86 bunlara bakıcı maşi balatmak istıyorum benım başka gelırim yok 2022 maşi zarar verırmı ben 5 kısilik bır ayleyım tesekürler

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Yunus şartlarınız uyduktan sonra tabi ki baglatabilirsin ablam.
    Şimdi gelir açısından bakalım:
    Her ne ad altında olursa olsun her türlü gelirin aylık ortalaması dikkate alınır evde bakım aylığında. Sadece evde bakım aylıgı hesaba dahil edilmez.
    Bu durumda alınan 2022 aylıklarının aylık ortalamasını bulursun, evde kişi sayısına bölersin, aylık tüm gelirin (başka gelir de varsa onları da ekle) 423 TL'yi geçmiyorsa gelirin uygundur demektir. Şurayı incele:http://www.engelliler.biz/forum/evde...-dahildir.html
    Gelir açısından uygun olmak yetmiyor tabi.
    % 50 ve üstü "ağır özürlü" ibareli raporları varsa, bakıma muhtaçlık kriterlerine uygun bulunursa ve geliriniz uygunsa evde bakım aylığı baglanır.
    O yüzden eger rapor uygunsa bakımamuhtaçlık kriterlerini dikkatle incele.
    Bunları inceledikten sonra sorun varsa rahatlıkla sorabilirsin.
    Unutma, bu üç şarttan birinde bile uygun bulunmasınlar evde bakım aylıgı baglanmaz.

http://www.engelliler.biz/forum/evde...-ve-surec.html