Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 17 mesajın 16-17 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    şenay24 Avatarı

Gerçek Adı
    senay
    Son Giriş
    01.12-2016
    Saat
    20:38
    Yaşadığı Yer
    erzincan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    SELAMÜNALEYKÜM sevgili bacım sen benim can simidimsin allah razı olsun yardımların için aklımı oynatmak üzereyim bilgi verirsen sevinirim oglum agır özürlü 2022 3 aylık maaşı var banimde bakım aylıgım var beni genel saglık sigortası yapmışlar geçen seneden 600 borç birde her ay 39 yetele yatıracagımki hastaneye gideyim sosyal yardımlaşmaya gittim sen bakım aylıgı alıyorsun o yüzden böyle dediler başka hiç bir gelirim yok ben bu 600 ytl yide ödeyememki verdikleri 699 ytl 5 ytlede banka işletim ücreti diye kesiyor bakım aylıgı gelirdenmi sayılıyor ne olur bana yazarsan sevinirim saygılarımla

Üye
    OKYANUS_43 Avatarı

Son Giriş
    25.11-2013
    Saat
    02:33
    Yaşadığı Yer
    kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    slm arkadaşlar benım yüzde yüze yakın raporum var 1510 lira maaş alıyorum evde annem abim ben yaşıyoruz çalışan yok bakım parası almak ıstıyoruz sizce alabılme şansımız varmı ha buarada yaralar var hıcbır masrafımı sıgorta karşılamıyor kendim cepten alıyorum vede kredım var suanda aldığım maas 930 lıra bunu göz önunde bulundururlarmı

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12