Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234
Toplam 47 mesajın 46-47 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    dogan_ıstnbl Avatarı

Son Giriş
    22.02-2014
    Saat
    22:26
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    senın anlama kabılıyetın kalmamıs sanırım.adam bana demıskı %70 raporum var ne gibi hakkım vardır diye sormus bu adam dediğim benım komsum arkadsım tanıdığım biri olabılır anlıyormusun herkezın senın gibi evınde ınternetı yok nerden bilgi edinsin benım siteye üye olduğumu biliyorlar benden rıca edıyorlar bu konuyuda siteye yaz ne gibi cevap gelıcek seklınde.ama sen anlamak istemıyorsun.istersen birde senı örnek vereyım.yanı senın anlıycan dilden.sen bana diyorsunkı özürlüyüm babam vefat ettı ne gibi haklarım var diye bana sölüyorsun bende bu konuyu foruma tasıyorum edındığım bilgiyi senınle paylasıyorum.eeeeee heralde artık anlamıssındır o kadar cahılll deılsındır

Üye
    Denetim Avatarı

Son Giriş
    23.06-2015
    Saat
    09:10
    Yaşadığı Yer
    Muğla
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ATV ile gezmeniz maaşınızın kesilmesine neden değildir ancak bakımınızı üstlenen bakıcınızın refakatinde bu tarz sosyal aktiviteleri gerçekleştirmenizin gerekliliğini de göz ardı etmeyiniz.

Sayfa 4 / 4 İlkİlk 1234