Toplam 4 mesajın 1-4 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    68aks Avatarı

Gerçek Adı
    aksaray
    Son Giriş
    12.05-2012
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    aks
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    herkese selam ben babannem için evde bakım parasına başvurdum doktorlara muayne olduk ve 15 gün sonra heyete girdik heyet hastamıza % 86 ağır özürlü raporu verdi tüm evraklarını tamamlayıp shçek müdürlüğüne verdik ve 1 ay içinde eve hastaya bakmaya geleceğiz dediler hastamız yatalak iki kişi zor kaldırıyor emekli maaşı var aylık 700 tl alıyor evde 4 kişiyiz toplam aylık gelir 1400 tl dir sizce onaylanırmı?

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    18:19
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    187
    Verilen Beğeniler
    82

% 86 ve ağır özürlü ibareli rapor tamam, bakıma muhtaçlığı dediğiniz gibiyse heyette ikna olacaktır oda tamam, hanede kişi başına düşmesi gereken miktar 423 TL'den az olmalı, sizin hesabınıza göre 350 düşüyor.. Sorun yok gibi görünüyor, heyette ikna olursa sizden hesap açıp bildirmenizi isterler bildirdikten sonra 3. aylıkta alırsınız inş sorun olmazsa.. Hayırlı olsun şimdiden..

Üye
    68aks Avatarı

Gerçek Adı
    aksaray
    Son Giriş
    12.05-2012
    Saat
    15:51
    Yaşadığı Yer
    aks
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

iyi akşamlar ben 1 ay önce evde bakım için başvurdum dünde eve kontrole geldiler hastamıza 2 3 soru sorup hiçbirşey söylemeden gittiler bende sormadım maaşın onaylanıp onaylanmadığını nasıl öğrenirim hastamız yüzde 86 ağır özürlüdür teşekkürler

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Malesef ancak evde bakım aylığı için başvurdugunuz Kurum'u arayarak öğrenebilirsiniz. Evde bakım aylığını 2022 aylıkları gibi takip edecek bir evrak takip sistemi yok.
    Ama ilerde inşallah evde bakım aylıklarınızı da internet ortamından takip etme şansı bulacaksınız. Şimdilik malesef ancak bu bilgileri Kurum'dan alabilirsniz.