Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emine44 Avatarı

Son Giriş
    21.11-2008
    Saat
    12:00
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar, evde bakım aylğı için ret cevabı gelirse -daha gelmedi çünkü- olumsuz cavap verdiler tekrar aynı raporlan baş vurabilir miyim? rapor "%70 ağır özürlü sürekli"... ret cevabı çok mu geç geliyor?
    teşekürler

Üye
    bahadir_61_81 Avatarı

Son Giriş
    07.11-2008
    Saat
    19:34
    Yaşadığı Yer
    DÜZCE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

normalde bir ay içinde gelmesi gerekirki itirazınızı bu zaman zarfında yapabilesiniz.birde olumsuz cevap vermelerinin nedeni ne.kişi başına düşen miktar 305 ytlden az ise ve kişi kendi ihtiyaçlarını karşılayamıyorsa(banyo tuvalet yemek yeme gibi)bu aylığı vermemeleri gibi bir durum olamaz.red kararına göre ince itiraz dilekçesiyle başvurunbir sorun çıkarsada konuyu yetkili mercilere taşıyacağınızı söyleyin.tabi red kararında haklı bir gerekceleriğ varsa onu bilemem.çünkü eve gelen heyetin engelli hakkındaki görüşü önemli

Üye
    okan2004 Avatarı

Son Giriş
    02.12-2017
    Saat
    00:49
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    valla hocam bilemiyosun ki
    yani benimde aynı başımdan geçti %99 özürlü 2 tane evladım var ama
    birine verdiler sadece ferd başı düşen aylık gelir 250 ytl bu şekil itibariyle vermediler kimi kime şikayet edecez işde eve gelen memurların moreli iyi ise ve canı isterse ister verir ister vermez gibi bişey çıkıyo burdan
    yada ben bu konu hakkında mantık yürütemiyorum