Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    binel3 Avatarı

Son Giriş
    14.02-2012
    Saat
    00:01
    Yaşadığı Yer
    adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın arkadaşlar ben 14.12.2011 tarihinde evraklarımı shçk teslim ettim bana her ayın 20 sinde bankamatiğimi kontrol etmemi istediler takriben ocak 2012 veya şubat 2012 de yatar dediler ancakocak ayı 20.01.2012 de kontrol ettim yatmamış 2 gün sonra shçk gittim yatmadığını söyledim yapılan incelemede ise şubat ta alabileceğimizi söylediler şimdi adana her ayın 17 ve 20 tarihleri arasında yatıyor benim müracat tarihimdende 2.5 ay geçmiş olacak bu ay maaş yatarmı acaba teşekkürler.

Üye
    asdere Avatarı

Son Giriş
    11.07-2014
    Saat
    13:46
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Adanalı hemşerim itimata bin git o shçek e kapıdan girince sağdaki ilk oda oraya anlat derdini muhakkak bir yanlışlık vardır

Üye
    ş_i_f_a Avatarı

Gerçek Adı
    musa
    Son Giriş
    07.11-2017
    Saat
    11:21
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    yatar mı ne demek,söylediğinize göre şimdiye kadar yatmaması hata zaten.

devlet dairesine gittiğinizde en yetkili kişilerle görüşmeye çalışın, önünüze çıkan ilk memurun sözüyle hareket etmeyin,söylendiği halde bu zaman kadar neden yatırılmadığını sorgulayın,lütfen.