Toplam 6 mesajın 1-6 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fatma35 Avatarı

Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    21:40
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Biz İzmir de ikamet ediyoruz.İlginçtir dün akşam 5 e doğru belgelerimizi teslim ettik.1,2 hafta sonra heyet gelir dediler.Bu sabah saat 9 30 da geldiler.Bu kadar çok çabuk olmasına çok şaşırdık.Evde ben yoktum.Kayınvalidem ile görüşmüşler.Banka hesabı açmamızı ve bugün hesap numarasını teslim etmemizi söylemişler.Ben hesabı açıp sosyal hizmetlere götürdüğümde adam 45 gün bekleyin.45 gün sonra paranız yatmamışsa 1 ay daha bekleyin.Yine paranız yatmamışsa İl sosyal hizmetlere gidip neden yatmadığını sorarsınız dedi.Ben hesap açtırdıkları için başvurumuzun olumlu olup,para yatırcaklarını düşünmüştüm.Bu hesap açtırma her başvurandan istenen normal bir prosedür mü?Yani daha belli değil bizim durumumuz,onaylanırsa para yatıcak,onaylanmazsa yatmayacak,öyle bir durum mu?Yoksa büyük ihtimalle para yatıcak,ondan dolayı mı hesap açmamızı istediler?Daha önce başvuran ve ya evde bakım ücreti alan kişiler eğer cevaplarsanız çok sevinirim.

Üye
    boodi Avatarı

Gerçek Adı
    bülent
    Son Giriş
    21.05-2017
    Saat
    10:30
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

aynı şey oğlum içinde geçerli evrakları tamamlayıp teslim edeli 10 gün oldu ama arayan soran yok izmirin neresinde oturuyorsunuz acaba

Üye
    fatma35 Avatarı

Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Biz Bornova'da oturuyoruz.Bildiğim kadarıyla yoğunluğa göre değişiyormuş.Bazı illerde 1 ay sonra bile gelebiliyorlarmış.

Editör
    KKELEBEKK Avatarı

Gerçek Adı
    Kısmet
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:24
    Yaşadığı Yer
    KONYA
    Alınan Beğeniler
    185
    Verilen Beğeniler
    82

Hesap açmanızı istemişlerse sonuç olumlu olacaktır, söyledikleri gibi 2. veya 3. ayın maaşından itibaren almaya başlayabilirsiniz..

Üye
    fatma35 Avatarı

Son Giriş
    20.02-2012
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Umarım dediğiniz gibi olur,çok teşekkürler.

Üye
    başak_98 Avatarı

Son Giriş
    07.04-2016
    Saat
    21:45
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    işlemler çok hızlı gelişmiş şanslısın.bence de paran dedikleri tarıhte yatar.ocak ayında buradan takip et.izmir yattığında bankaya git bi sor.bu arada bankamatık başvurusunda bulundunmu? bankamatiğini aldığındada internet bankacılığı için şifre iste.sonrakı aylarda internetten bankaya girip kontrol edersin.şimdiden hayırlı olsun diyelim.