Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ferit karanlık Avatarı

Gerçek Adı
    Ferit
    Son Giriş
    20.04-2014
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    İzmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ben ve eşim engelliyiz eşim çocuk felçli ben spastik felçliyim eşimin %40 raporu var benim %78 gelirimiz olarak ben emekli oldum 1100 lira maaşımız ancak yazdıklarınızı okudugumda bu maaşı 3 e böldüğüm zaman 1100/3=366.666lira çıkıyor sizin yazdıgınıza göre 380 lira dan az ise oluyormuş fazla ise olmuyormuş bu tabloya göre bizede evde bakım parası verilebilirmi bizde evde bakım parası alabilirmiyiz bu konuda bize yardımcı olursanız sevinecegiz kiradan kurtulmak için kendimize borcla bir ev aldık inanın bunaldık çocugumuzda okuyor masraflar çok agır geliyor elimize inanın ayda kalan para 450 lira bu konuda yol gösterebilirmisiniz şimdiden teşekkürler

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Raporunuzda bakım aylığı alabilir veya bakıma muhtaçtır ibarelerinden birisi yazılı ve bakım aylığı için belirlenen tutarın üzerinden bir geliriniz yoksa bakım aylığı alabilirsiniz.

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    330
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Eşiniz yararlanamaz. Rapor oranı yüzde ellinin altında öncelikle.
    Sizin rapor oranınız uygun. Raporunuzda "ağır özürlü" ibaresi varsa, bakıma muhtaçlık kriterlerine uygunsanız ve gelir kriterleriniz de uygunsa evde bakım aylıgından yararlanırsınız elbette. Fakat bu üç şarttan biri uygun olmazsa aylık baglanmaz söyleyim.
    Gelir kriterleri için şurayı dikkatle inceleyiniz:http://www.engelliler.biz/forum/evde...-dahildir.html
    Gelirlerin toplamı kişi başına bölündüğünde 400 TL'yi geçmiyorsa gelir açısından uygunsunuzdur demektir. Beyan ettiğiniz gibiyse geliriniz bu açıdan uygun görünüyorsunuz, sorun yok.
    http://www.engelliler.biz/forum/evde...-ve-surec.html