Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon
Toplam 56 mesajın 31-45 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    vasfiyeteyze Avatarı

Gerçek Adı
    Melek.
    Son Giriş
    28.04-2014
    Saat
    17:54
    Yaşadığı Yer
    Ankara.
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Umarım isteğinizi gerçekleştirirsiniz kolay gelsin derim ama çok zor bir girişim..

Üye
    cananap Avatarı

Son Giriş
    12.03-2014
    Saat
    16:04
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Herkese merhabalar atasehirde bir yasli bakim merkezim var %50 hissemi devir ediyorum. Ilgilenen arkadaslar var ise seve seve yardimci olurum,fiyat konusuda elimden geleni yaparim. Hepinize mutlu gunler

Üye
    ozbu Avatarı

Gerçek Adı
    özkan
    Son Giriş
    16.04-2014
    Saat
    20:05
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam öncelikle güzel düşünce...Sonu hayırlı olsun...
    Bende 15 yıldır sağlık sektöründeyim ben de böyle bir merkez düşünüyorum arsa buludum plan aşamasındayım...Masraflı bir iş kurulumu.
    SHÇEK il müdürlüğünden danışmanlık alıyorum maddi olarak hibe yok ama uygun krediler var.

Üye
    yasemin45 Avatarı

Gerçek Adı
    Yasemin Yilmaz
    Son Giriş
    31.03-2014
    Saat
    11:49
    Yaşadığı Yer
    Almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Slm ben Yurtdışında kalıyorum umarım sayfada bakıyorsunuz senle beraber yaşlı ve engelliler bakim merkezi açmak isterim.

Hisseni ne kadara satıyorsun ve resimlerini yolarsan sevinirim

Üye
    erol1966 Avatarı

Son Giriş
    16.05-2014
    Saat
    11:35
    Yaşadığı Yer
    ankara
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

merhaba arkadaşlar.ben ankarada böyle bir projeyle ilgileniyorum..ama konu hakında hiç bir bilgim yok.sitedeki açıklamalardan anlıyorumki,bilgi sahibi ve konuyla iştigal eden arkadaşlar var.bilgi anlamında görüşmek bilgi alışverişi yapmak isterim..şimdiden teşekkür ederim

Üye
    cevdetcolak Avatarı

Gerçek Adı
    Cevdet Çolak
    Son Giriş
    09.05-2014
    Saat
    21:15
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Seyhan bey merhaba. Bu konuda beni arayabilirsiniz.

Üye
    HasanFehmiUyar Avatarı

Gerçek Adı
    Hasan Fehmi uyar
    Son Giriş
    07.07-2014
    Saat
    00:25
    Yaşadığı Yer
    Amasya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Aile hekimiyim beni arayın konuşalım benimde ilgimi çeken bir konu.imkan bina sermaye olarak düşünebilirim.tlf 5079874878

Üye
    Burhan Erdem Avatarı

Gerçek Adı
    Burhan Erdem
    Son Giriş
    16.08-2014
    Saat
    23:10
    Yaşadığı Yer
    Kütahya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Merhaba Seyhan bey,
    Ben Almanyada yaşıyorum ve Türkiyede eşimin tecrübesine güvenerek huzurevi açmak istiyorum.Sizinde bu konuda bilgili ve istekli olduğunuzu düşünüyorum.benimle irtibata geçermisiniz?
    İyi akşamlar.

Üye
    okankoç Avatarı

Son Giriş
    19.01-2015
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

engelli bakım merkezi sahibi olan veya bu konuda bana yardımcı olacak birini arıyorum. bir iş adamına engelli bakım merkezi açma projemi sundum. kafama takılan kısımlar var. örneğin nufus oaranına göre lkontenjan olayı. ben 100 kişilik engelli merkezi projeledim. kontenjandan yana sıkıntım yok. fakat sadece zihinsel ve bedensel engelli kişileri almak istiyorum. bu 100 kişide sadece zihinsel kısımı 60 kişiyi geçmemesimi gerekiyor. kafam çok karışık. maddi sıkıntı yok ama uygun bina bulmakta sıkıntı çekiyorum. ben özel sektörde 7 yıldır çalışan özel eğitim sınıf öğretmeniyim. bu konu benim ve ailemin geleceği için önemli. personel ve engelli bulmakta sıkıntım yok. açamakta tecrübesi olan arkadaşların bana yardımcı olmasını istiyorum. birçok kurumla görüştüm ama bana bilgi vermekten çekindiler.

Üye
    seyhansonay Avatarı

Son Giriş
    20.03-2017
    Saat
    00:52
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Okan bey, sosyal hizmetlerden bu konuda bilgi alabilirsin diyecem ama sanırım bu bilgiyi sana vermediler. Devlet kurumları içerisinde vatandaşa yardimci olmamak konusunda bence 1. Sırada sosyal hizmetler. Herneyse gelelim senin meseleye . Öncelikle engelli bakim merkezi acamayacagin iller var ama İzmirde açabilirsiniz. Artık engel gruplarını aynı merkezde toplayamiyorsun. Yani zihinsel ayrı merkez, ruhsal ayrı merkez, bedensel ayrı merkez olacak. Birde kusura bakmazsan anlamadigim şey bu alanda 7 yıldır çalışan birisi olarak bu konulara vakıf olman gerekmezmi diye düşündüm. Inşallah projeni gerceklestir ve başarılı olursun. Benim yapamadığını sen yaparsın. Allah yolunu açık etsin.

Üye
    okankoç Avatarı

Son Giriş
    19.01-2015
    Saat
    21:42
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

seyhan bey ben zihinsel engelliler sınıf öğretmeniyim. 7 yıldır rehabilitasyon merkezinde çalıştım. konuya vakıf olamamam yönetmeliklerin farklı olması. bakım merkezi için yönetmeliği çok kez inceledim. sosyal hizmetler benden aldığı bilgiyi bana satıyor. merkezi olan biriside rakip olur düşüncesiylemi artık bana bilgi vermiyor. sıfırdan bina yapılmasından başka çare kalmıyor. toplam yatak odası m2 kadar bahçe istenmesi çok amaçlı salonunda yarısından az olmaması maddeleri tüm binaları kafadan eliyor. aynı binada ayrı üç giriş olması yetiyor. bunuda bulduk ama deprem yönetmeliği yani güçlendirme maliyeti daha çok tutuyor. ben izmirde kurmuyorum ve kuracam yerde kontenjana takılmıyorum. açılış yaparsam sizi misafir etmek isterim. temennilerin için teşekkürler. hakkımızda hayırlısı.

Üye
    gülsah Avatarı

Gerçek Adı
    berna
    Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    06:59
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Selam,

Ismim Berna, sirf Seyhan hanimin "Yaşlı ve engelli bakım merkezi açmak istiyorum" konusuyla ilgilendigimden bugün üye oldum.
    Benimde sizin bu mütalaalarinizi okuyana dek hayallerim vardi ve bakim evi yapabilmek icin bilgi topluyor ve uygun arazi arastiriyordum. Halukk ve Vakko Beyin yazdiklarini okuyunca cesaretimi kaybettim.

Bir kere Vakko Beyin yazdigi 5 Hemsire bakim evinde ne ise yarar bunu kavriyamadim. Benim gördügüm kadariyla Türkiyede Hemsireler tansiyon ölcmek ve ilac vermekten baska ne is yapiyor. Bu personel sarfiyati bence. Bakim evine hastabakici lazim, birde gece nöbetcisi. Ben sizler gibi tecrübeli degilim sadece gördüklerimin sahidiyim.

Bir kere bakimevlerinde doktor ve Ambulans avrupada bile yok. Hastalanan olunca Ambulans cagrilir. Pencerelere demir parmakligida anliyamadim. Ben pencerelerde demir parmakliklarin Psikiyatri ve cezaevlerinde oldugunu biliyorum. Halukk Bey sizin bu yazdiklariniz yeni acilan bakimevleri icin mi gecerli? yeni kurallar mi geldi?
    Ben babama Istanbulda huzur evi aradim, isimde vereyim Istanbul/Kaynarca Aydınlı Yolu CaddesindeAKBAL HUZUR EVI altinda marketler, merdivenden 1. kat huzur evine cikiliyor, terasi var, asansör yok, üst katada merdivenle cikiliyor. Daracik bir yer. Bende buradan yola cikarak cesaret buldum ki benim tasavvurum genis ve ferah odalar yaptirmak ve büyük bir bahcesi olmasiydi. Sehir icinde ve büyük sehirlerde arsa fiyatlarinin yanina yaklasilamiyacagini bildigimden kasabaya yakin mesafede bir köy düsünmüstüm. Örnegin Eskisehirin mihaliccik ilcesinde büyük bir "SELAMİ VARDAR YAŞLILAR KÖŞKÜ" yaptirilmis. Ne doktor var nede sizin saydiginiz lüks özellikler. Sadece bir hemsire var.

Benim hic ama hic tecrübem olmadigindan kendi yasliligimi ve sizofren oglumun bakiminida düsünmüstüm. seyhansonay hasta kategorilerinin ayrilmasi gerektigini yazmis. Nasil yani diyelim ki ben bir bakim evi yaptirdim oglumda sizofren bende yasliyim ikimiz ayni binada kalamayacak miyiz? Oglum bakilamiyacak olduktan sonra ben niye bunca mesakkata giriseyim o halde? Bir oglum var oda hasta hem o bakilir hemde geride bir eser birakirim diye düsünüyordum. Simdi gercekten hayallerim suya düstü.

Cananap Bey, neden hisselerinizi satiyorsunuz? karli isin hissesini kim satmak ister ki? Peki sizin merkezinizde tek kisilik oda fiyati ne kadar. Hayalimi gerceklestiremezsem en azindan iyi bir bakimevine yerlesmek isterim. Arkadaslar, banada görüs ve tecrübelerini yazarsaniz cok sevinirim.

Üye
    paranoya Avatarı

Son Giriş
    Dün
    Saat
    17:48
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    10

engellileri düşünmezler bunlar rant tan başka bişey degil

Üye
    gülsah Avatarı

Gerçek Adı
    berna
    Son Giriş
    16.03-2015
    Saat
    06:59
    Yaşadığı Yer
    almanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Cok yazik ne günlere kaldik

Üye
    denizceylan Avatarı

Son Giriş
    16.06-2015
    Saat
    20:33
    Yaşadığı Yer
    antalya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Selam. Ben de yaşlı ve özürlü bakim merkezi acmak istiyorum. Yüksek hemşirelik mezunuyum,anestezi teknisyeni olarak calisiyorum,emekli olmama 10 yil var. Antalyada yasiyorum. 608 saatlik Masaj ve dogal terapiler kursuna devam ediyorum. Emekli olana kadar gerekli egitimleri alip bu amacima hazirlik yapacagim. Konuyla ilgilenenlerle tanisip konusmak istiyorum

Sayfa 3 / 4 İlkİlk 1234 SonSon