Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim 13 yaşında oğlum kemik rahatsızlığından dolayı tam 3 senedir tedavi görüyordu. her iki ayağı femur kemiği denilen yerde çok kötü kırıldı. kırıklar düzeldi. geçen sene ekim ayında doktoru ilaçları kesti düzeldi dedi.
    15 gün önce dizindeki ağrıdan dolayı ortopediye götürdüm.dizinde stres kırığı var dedi açı ayarlı dizlik taktı ve tekrar endokirine sevk etti.endokırinde yapılan tetkikler sonucu ileri derecede kalçadan femur kemiğine kadar kemik erimesi vardır dedi.perşembe günü konseye koyacağız dedi.
    bunlar hepsi hacettepede yapıyorum.sormak istediğim soru oğluma evde bakım parası alabilirmiyiz.saygılar

Üye
    biyo Avatarı

Gerçek Adı
    Bünyamin
    Son Giriş
    29.07-2013
    Saat
    14:06
    Yaşadığı Yer
    Erzurum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kardeş ben şartları yazayım sen alıp alamayacağını az çok bilirsin
    bakım maaşı için
    1- %50 ve üzeri ağır özürlü ibareli doktor raporu ( ağır özürlü yazması şart)
    2- evdeki kişi başına düşen gelir 380 tlden fazla olmamalı (yani evde 4 kişi varsa toplam 1520 tl den fazla geliri olmamalı)

bu kriterlere uyuyorsa bakım maaşı almanızda bir sıkıntı olmaz kafana takılan sorularını burdan veya özelden mesajla sorabilirsin

Üye
    Süleyman Bahagelmez Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    van
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    kemik erimesi hastalığı olan çocuğa rapor verilebilirmi