Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    casper155771 Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    31.08-2011
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhaba arkadaşlar

benim annemin %70 ağır özürlü raporu var biz de gerekli evrakları hazırladıktan sonra bakım aylıgı için sosyal hizmetlere başvurduk görevliler 2 ay sonra geldiler gerekli incelemeleri yaptılar
    ama benim bildigim kadarıyla gelen memurlar olumlu olursa hesap açtırın diyorlarmış ama bize böyle bir şey denmedi olumsuzda bişiy söylemediler tekrar denetlemeye gelcez dediler ve gittiler

şimdi bu aylık bağlandı mı bağlanmadı mı bildiğim kadarıyla geldiklerinde bir sonuç çıkınca söylüyorlarmış bize hiç bir şey söylenmedi tekrar gelmekte ne oluyo onu anlamadım

ben sigortasız işte çalışıyorum ve evde 3 kişi yaşıyoruz net maaşım 600 tldir

şimdiden teşekkür ederim

Üye
    bilgeadam Avatarı

Son Giriş
    20.07-2017
    Saat
    14:15
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

her türlü gelir kriterlerini yerine getiryorsanız olumsuz sonuç alınmıyor banada hesap açtırın demediler evde az kişi yaşadığı zaman gelir incelemesi yapıyorlar bana geldikleri zaman 3 ay sonra hesap açtırın dediler ondan sonra 2 ay sonra bağlandı toplamda 7 ay sürdü bağlanması

Üye
    casper155771 Avatarı

Gerçek Adı
    mesut
    Son Giriş
    31.08-2011
    Saat
    13:25
    Yaşadığı Yer
    tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    anladım çok teşekkür ederim bu bilgi için