Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 19 mesajın 16-19 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nagiş Avatarı

Gerçek Adı
    nagihan
    Son Giriş
    15.05-2011
    Saat
    05:37
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR MERKEZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    bakın ben size ne soruyorum siz bana ne cevabı gönderiyosunuz ben sizin söylediklerinizi biliyorum benim sizden istediğim bizim sağlık kurulu sonucumuz olmadı yanıt 2sindede hayır ama biz tekrar bu aylık için başvuruyu nezaman sonra yapabiliriz mesela 6 aymı 1sene sonramı size bunu soruyorum

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Nagiş, diğer konuda şunu sormuşsunuz:
    "ben size şunu sormak istiyorum
    bizim evde bakım parası işimiz olmadı tekrar nezaman başvuru yapabilirim cevap bekliyorumsizden yardımcı olursanız sevinirim "

Diğer konu dagılmasın diye sizin mesajlarınızı taradım. Snra açtıgınız bu başlıkla ilgili gördüğümden buradan yanıt vereyim dedim. Burada yazdıgınız soru cevapsız kalmış. Onunla birlikte yukarıdaki sorunuzu cevapladım. Ha diğer başlıklarda arada daha açık sorduysanız ve gelişmelerden haberdar ettiysniz, özür dilerim tarayamadım.
    Burada raporla ilgili detayları vermmeişsiniz.
    Neyse tekrardan başlayalım. Yukarıdaki sorunuzda evde bakım için sosyal hizmetlere tekrrdan ne zaman başvurabileceğinizi mi soruyorsunuz?
    malum anlayamadıgım için sizi tekrar sormak durumundaayım. özür...

Üye
    nagiş Avatarı

Gerçek Adı
    nagihan
    Son Giriş
    15.05-2011
    Saat
    05:37
    Yaşadığı Yer
    BALIKESİR MERKEZ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet onu soruyorum bizim evde bakım parası alabilmemiz için raporumuz hayır yanıtlandı benim tekrar başvuru yapabilmem için aradaki süre nekadar olmalı onu soruyorum3aymı 5aymıyoksa 1senemi bana birisi 3 ay sonra tekrar başvura bilirsiniz dedide 2 defa kurula girdik olmadı
    ben ara vermek istedim bu süreyi öğrenmek istiyorum

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    328
    Verilen Beğeniler
    89

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    nagiş, evde bakım ücreti için %50 ve üstü "ağır özürlü" özürlü sağlık kurulu raporunu aldıgınız an hemen başvurabilirsiniz. Bu durum sizin sağlık kurulu raporu almanıza baglı yani. Çünkü sosyal hizmetler, bu rapor olmadan başvuruyu degerlendiremeez. Yani bu rapor olmadan yasal olarak içbir şekilde bişi yapamazlar.
    Dolayısıyla rapora yogunlaşın. Sanırım rapor için tekrar hastaneye ne zaman başvuracagını soruyorsun. Bu konuda bilgim yok nagiş...
    Senin rapor işi baya karışmış. Sana tavsiyem şurada bir başlık açıp sorununu yazman:Sağlık Raporları
    BU forma rapor için yaptıgın işlemleri nereye başvurdugunu sonuçlarını derli toplu tekrardan anlat bilen arkadaşlar daha iyi yardımcı olacaklardır. Tecrübe sahibi arkadaşların da katkısıyla şu rapor konusunda daha iyi bilgileneceğini ve ona gore hareket edeceğini düşünüyorum. Aynı başlıga yazarsan gelişmelere gore rkadaşlar yonlendirecektir.
    İnşallah bu sorunu çözersen sosyal hizmetlere bavurursun tekrar.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12