Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Bazı arkadaşlar ben Shçeğin sayfasına baktım, aynı nakdi yardım ödenekleri shçeğin hesabına gönderilmiştir, böylece bizim bakım maaşlarıda yatar yakında yazıyor sürekli.

Bildiğim kadarıyla nakdi yardım ödenekleri, shçek tarafından başvuru sahiplerine 1 kereye mahsus yapılan bir ödenektir, ve onun bütçesidir.

Bakım maaşı bütçesinin bununla ne gibi bir bağlantısını kuruyorsunuz bilmiyorum.

Üye
    tuncay280307 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

evet arkadaşım aynen yazdığın gibi maliyeden ödenek sosyal hizmetlerin hesabına geçiyor sosyal hizmetlerde parayı bizlerin hesabına aktarıyor(sosyal hizmetler listeyi hazırlıyor defderdarlığğın ilgili birimide hesaplara aktarıyor) yani en baştaki ödenek cıkmadan hesaba para geçmiyor

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Evet, bu konu çok doğru:

Ayni Yardım: Yiyecek, giyecek, yakacak, kırtasiye, tıbbi araç-gereç ile rehabilitasyon amaçlı protez araç-gereçleri gibi sosyal inceleme raporuyla müracaatçının ihtiyacına göre verilecek mal ve malzeme yardımı
    Nakdi Yardım: Müracaatçının sosyal inceleme raporu sonucunda belirlenen ihtiyacına göre verilecek para yardımı
    Bakım Hizmeti/Aylığı: Özürlülük sınıflandırmasına göre ağır özürlü olduğu belgelendirilenlerden; günlük hayatın alışılmış, tekrar eden gereklerini önemli ölçüde yerine getirememesi nedeniyle hayatını başkasının yardımı ve bakımı olmadan devam ettiremeyecek derecede düşkün olduğu, her ne ad altında olursa olsun her türlü gelirleri toplamı esas alınmak suretiyle; kendilerine ait veya bakmakla yükümlü olduğu birey sayısına göre kendilerine düşen ortalama aylık gelir tutarının, bir aylık net asgari ücret tutarının 2/3’ünden daha az olduğu bakım raporu ile tespit edilenlerin bakımı için ödenen -asgari ücret tutarındaki- aylıktır.