Toplam 3 mesajın 1-3 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    nehirdila Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    23:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    mrb.arkadaşlar annem yüzde 90 agır özürlü anneme ben bakıyorum.başka şehirde yaşıyordu hastalanınca ben yanıma getirdim.babam ve erkek kardeşlerim evlerinde.biz maaşa başvurmak istiyoruz.nerden başvuru yapıcaz benim yaşadıgım şehirden mi yoksa babamların memlekettenmi.annemin ikametgahı orda.birde benim evin geliri çocuklar eşim vs.dahil ediliyor yoksa babamlar ve kardeşlerim mi bilgilendirirseniz sevinirim

Üye
    Kalem Avatarı

Gerçek Adı
    Melek
    Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    00:58
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    332
    Verilen Beğeniler
    89

Annenizin ikamet ettiği adresin bağlı olduğu sosyal hizmetler müdürlüğüne başvurulması gerekior.
    Ama annenize siz bakmaya devam edecekseniz annenizin ikametini yanınıza aldırabilir ve yaşadıgınız il sosyal hizmetlr mudurlugune başvurabilirsiniz.
    Gelir hesabına, ilgili Yönetmeliğe göre bakmakla yükümlü olunan bireyler dahil ediliyor:http://www.engelliler.biz/forum/evde...-dahildir.html
    Annenizin ikametini yaşadıgınız eve aldırırsanız; siz, eşiniz ve evli olmayan çocuklarınız gelir hesabına dahil edilir. Ayrıca ayrı hanede yaşasalar bile eğitimini devam ettiren 25 yaşını tamamlamamış çocukları da gelir hesabına dahil edilir.

Üye
    nehirdila Avatarı

Son Giriş
    08.12-2017
    Saat
    23:05
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    çok teşekkürler kalemcim