Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    SER-VET Avatarı

Gerçek Adı
    servet
    Son Giriş
    21.08-2011
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    izmir buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    merhabalar,

ben izmirde bakım maaşı alıp ikametgah değiştiren arkadşlardan bilgilerini paylaşmasını rica ediyorum...
    biz izmir ilinin buca ilçesinde oturuyoruz, ev sahibi bugün geldi ve evi sattığını söyledi uygun bir ev bulup çıkmamızı istedi. taşınma başlı başına bir masraf zaten bu zaman da madurluk üstüne madurluk yaşıyoruz malesef..
    yine bucada oturucaz ama kaynaklar köyüne taşınmayı düşünüyoruz. evler daha ucuz diye ve havası temiz diye...
    biz taşınınca EN GEÇ 15 GÜN içinde shçek na bildirdikten sonra eve tekrar heyet gelmesi ve tekrar maaş bağlanması ne kadar zamanı buluyor? tecrübesi olan varsa bana yardımcı olursa sevinirim...

bakıyorum da sitede bu sorundan dolayı madur olan çok arkadaşlar var 6 ay 8 ay gibi bekleyenler var inanın korktum gerçekten, sonuçta köyde buca belediyesine bağlı ve buca shçek ilgileniyordur sanırım.

herkeze teşekkür ederim şimdiden...ALLAH herkezi bir ev sahibi olmayı nasip etsin inşallah. BENİDEEE

Üye
    ww_xxx72 Avatarı

Son Giriş
    22.02-2011
    Saat
    01:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ya anlamıyorum adres degişikligini bildirdik tamamda neden massı keserlerki
    maas devam etsin gelip baksınlar uygun olmaya durum varsa ozaman kesin vermemeye bahane arıyolar ya işte

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    19:45
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    968
    Verilen Beğeniler
    1.255

Bu konuda bildirimde bulunurken mağdur edilmemek için gerekli ısrarda mutlaka bulunun. Gerekirse şefe çıkın ve aylığın kesilmemesi için ısrarcı olun...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    SER-VET Avatarı

Gerçek Adı
    servet
    Son Giriş
    21.08-2011
    Saat
    00:31
    Yaşadığı Yer
    izmir buca
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sağol bület abi,daha ev bulamadık ama en azından bilgi edindim sayenizde teşekkür ederim...

Üye
    NUSAY Avatarı

Gerçek Adı
    nusay
    Son Giriş
    30.05-2017
    Saat
    22:50
    Yaşadığı Yer
    TEKİRDAĞ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    ısrarın bişeye yararı yok sanırım..malesef ki kesiyolar taşınıyoruz yada bakıcı değiştiriyoruz diye sanki özür ortadan mı kalkıyor.anlamak mümkün değil....