Toplam 7 mesajın 1-7 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    yasar2406 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm rapor yenilenmesse maaş yatmıyor sizce dogru kararmı bilmiyorum takdiri sizlere bırakıyorum %90rapor almış insanlar her 2 yılda tazeletmekde hastane köşelerinde ömür tüketilmekde 2 yıl sonra hasta düzeliyormu anlamış degilim keşke düzelse şu raporu veren kurumlarda işi hakkınca verse her 2 yılda hastane köşelerinde koşdurmazdık saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Raporunuz "sürekli" ibareliyse neden yeni rapor istensin ki? Sizden yeni rapor mu istendi?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    yasar2406 Avatarı

Son Giriş
    04.03-2016
    Saat
    16:50
    Yaşadığı Yer
    KOCAELİ
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm oturan boga bey ilginize teşekkür ederim ben ankaradan yaşar beninim kızım var ikiz ikizlerin digeri erkek o saglıklı şuan lise 3 de kızımı dogum esnasında okjijensiz bırakıp özürlü dogmasına sebeb oldu ANKARA SSK DOGUM EVİ ve şuan kızım %92 raporlu yatalak şuan
    2 yıl önce ANKARA DR SAMİ ULUS hastanesi hastalara verdigi rapor hep 2 yıllık başka yolu va rmı bilmiyorum varsa yardımcı olursanız sevinirim
    shçek tarafından rapor 2 yııllık süreyi yenile dediler ben de yenilemek için işlemlere başlattım

saygılar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    13:53
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    939
    Verilen Beğeniler
    1.231

Bu defa sürekli ibareli rapor talep edin hastaneden. Madem ki iyileşmesi söz konusu olmayan bir durum söz konusu, ne demeye 2 yıl süreli rapor veriyor ki ceberrut hastane yetkilileri!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    ates34 Avatarı

Son Giriş
    11.11-2010
    Saat
    23:38
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

slm bnmde krdesim 10 yıldır tedavi görüyor biz de yüzde 84 agir özürlü raporu aldık rapor süreli nasıl iş bu anlsmıyorum.
    eski raporları süresiz gecensene de aldıgım rapor süresiz bu nasıl oluyor da süreli sanki hastamız düzelcekmiş gibi 2 senelik rapor veriyorlar ben raporu evde bakım için verdim.
    düzelmiyecek hastalara nasıl böle bi rapor veriyor ruh ve sinir hastanesi bi türlü anlaamıyorum kafalarına göre yazıp gönderiyolar .
    2 sene beklicekmiyiz yeni rapor için acaba

Üye
    tuncay280307 Avatarı

Son Giriş
    11.12-2017
    Saat
    18:03
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benim de oğlumun rahatsızlığı otizm bizimde raporlarımız 2 yıllık 2 yılda bir raporu sosyal hizmetlere götürüyoruz

Üye
    aldemir Avatarı

Gerçek Adı
    yaşar kemal
    Son Giriş
    03.10-2016
    Saat
    01:11
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    arkadaşlar bizde aynı sorunu yaşadık ve nisan maaşını vermemişlerdi çünkü raporumuzun süresi dolmuş elimizdeki yeni raporu götürdük rapor sürekliydi oradaki memur sürekli yazdı ve bi daha rapor getirmemize gerek olmadığını söyledi bilginize