Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon
Toplam 34 mesajın 16-30 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    21:43
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    sayın üye ezgili dünyam size heyet geldimi nezaman müracat ettiniz veya eve ev kaç ay içinde geldiklerini yazarsanız çok memnun olurum saygılar

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mereba ben istanbul avrupa yakasında bahceli evler shç ye bakım aylıgı için üç ay evel müracat ettim ama hala gelmediler telefon açıp sordum dosyanız işleme alınmış diyorlar bu ne anlama geliyor bide tahminen nezaman gelirler saygılar

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Devletin işide zor yahu,

3 dairesi olanlar da bakım maaşına başvurursa, HASTA DA DEĞİL, AĞIR ÖZÜRLÜLER YANMIŞ BİTMİŞ KÜL OLMUŞ ! istanbulda bir daire kaç yüz milyar eder, 1850 lıracık gelır var dıyorsunuz, yetmiyorsa satın birini faizi yeter.

Nice insanın 3/5 liralık artış yüzünden maaşı kesildi, kaldiki onların malları mülkleride yoktur.

Üye
    aliercan4 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    02:17
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

işleme alınmış demek
    sana adanadan örnek verim
    heyet ayda 150 dosyaya bakıyor bu 150 dosya 30 semt için yani o ay içinde bu işleme alınan dosyalara bakıyor 1 ay içinde bence sizede gelirler biraz daha sabır kardeşim
    inşallah gelirler

Üye
    ww_xxx72 Avatarı

Son Giriş
    22.02-2011
    Saat
    01:41
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bana heyet 3 bucuk ayda geldi onyalandı hesap actırdım nisanın 26 iki ay olcak ama daha almadım

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

biz faiz yemekten hak olan allaha sıgınırız üç dairenin birinde oturuyoruz diger ikisi adı aire 30 binlira bile etmez kira bile alamıyoruz bir ikincisi edep bakımından babamın üstüne diger ikiside abilerimin boşyere günah almayın ben bu para haram olur insan annesine babasına bakmaya meçburdur diye yazılmadım ama sonradan degerli bir hoca efendi devlet veriyorsa o kriterlerde sende mevcutsa helaldedi ondan sonra yazıldım yoksa allaha hamdolsun dinini bilen biriyim hadisi şerifte kamu malını haksız yiyen birinin cenaze namazı kılınmaz diyor sen benim günahımı aldın ben sana hakkımı helal ediyorum ama bilmeden yorum yapma

kardeş faizi ancak allahın lanetine ugramış insanlar yer bizden ve inananlardan uzak olsun bu devle askere kurşun sıkan insanların desdekçilerine milyarlarca aylık veriyor 3 dairenin birinde oturuyoruz digerleri abilerimin sadece bizim oralarda baba sagken malvarlıgı onun adına olur diger daireler abilerimin yani haksız yere kamu malı yiyenin cenaze namazı kılınmaz diye hadisi şerif var ben haram olur diye almıyordum ama degerli bir hpcaya sordum devletin kriterlerine uygunsa helaldir diyor ben üç kagıtcılık yapıpda daireleri kardeşimin üstüne yapmadım neyse odur dedim bilmem anlata bildimmi ginede ben sana hakkımı helal ediyorum ama faiz yiyorsan terket derim faizin günahını bana inanmıyanlar istanbul müftülügünü arayıpğ sorabilirler faizin en küçük günahı annesiyle zina etmiş gibidir rabbim muhafaza etsin

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın arkadaşım üç bucu ayda size gelen heyet bahçelievlerdenmi geldi cevap verirsen çok makbule geçer saygılar

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben senin ne günahını alcam yahu

Arkadaşım ilk mesajında kendın dıyorsun, babamın ustune 2 annemın ustune 1 daire var diye !
    Şimdide yok 2 daire abilerimin diyorsun,
    Allah artırsında ; bu maaşlara başvururken tapudan ve vergı daıresınden evrak ıstemedılermı sizden, ıstemedılerse bir araştırmada ortaya bır gun mutlaka cıkar.
    Aile arasında gelir kişi başına 348 den az görünsede bu kadar malı olana maaş bağlamazlar.
    Ben faiz yemem diyorsun ama, devlete faızıyle gerı verırsınız, benden demesı,
    Ben sana onun için dedim satın birini vs, diye, genede ne diyeyim ihtiyacınız varsa gerçekten umarım bağlanır, geçmiş olsun.

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sen ankara ve istanbul shç yi arada verip vermediklerini ögren yönetmelikte gelir önemli benim sana söyledigim bizde malvarlıgı babanın üstüne olur biz isteseydik diger kardeşlerimin üstüne yapardık ama harbisini yaptık shçye sorduk öyle rapor işlerine başvurduk gelir belgesiyle tapu dairesinden alınan belgeleride teslim ettik sonradan ödemeyiz merak etme keşke onlar hasta olmasaydıda ben bunu hiç almasaydım

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

e madem sen sordun ettın shçeğe vs. de burda niye konu açtın ki,
    demek benden falan daha iyi biliyon bu konuları,admın moderatör falan ol sen sıteye bence

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bugün bize shç yetkilileri geldi hastalara bakıp hesap açtıeın dedi birde form 5 ssk bagkur emekli sandıgında gelir beyanı istedi ne anlama geliyor acaba saygılar

Üye
    ceyhani Avatarı

Son Giriş
    14.12-2017
    Saat
    23:53
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

arkadaşlar bakıma muhtaç kişinin üzerine kayıtlı 1 den fazla gayrimenkulü ev.arsa v.b varsa bu kiiye bakım ücreti verilmiyor öncelikle bunu belirteyim istedim.bende bakıma muhtacım ama üzerime kayıtlı 2 ev arsa araba falan olduğundan kabül etmediler

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben başvurmadan önce ankarayı aradım ve yönetmelikte herneat altında olursa olsun gelir önemli dediler

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sayın oturan boga bize 3 gün evel shç yetkilileri geldi form 5 ve ssk emekli sandıgı bagkur hizmet dökümü ve hesap cüzdan fotokopisi istediler dün teslim ettik sadece annemi yazdılar babamında raporu onlarda kaldı istedim vermediler babamın aylıgından dolayı yazmadıklarını söylediler biz gelir düzeyini geçmiyoruz bu hakları varmı cevaplarsanız çok sevinirim saygılar

Üye
    fgr Avatarı

Son Giriş
    18.05-2010
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    sayın oturan boga bize 3 gün evel shç yetkilileri geldi form 5 ve ssk emekli sandıgı bagkur hizmet dökümü ve hesap cüzdan fotokopisi istediler
    dün teslim ettik
    sadece annemi yazdılar babamın da raporu onlarda kaldı istedim vermediler
    babamın aylıgından dolayı yazmadıklarını söylediler
    oysa biz gelir düzeyini geçmiyoruz
    bu hakları var mı

cevaplarsanız çok sevinirim nezamandır cevap bekliyorum saygılar

Sayfa 2 / 3 İlkİlk 123 SonSon