Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    olcay.86 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    benim bi sorum daha olacak raporun aslı hastaneden direk mal müdürlüğüne geldi ben mal müdürlüğüne hiç bi başvuruda bulunmadığım halde orda hangi gerekçeyle orda olduğunu bilmiyorum ben raporun aslını alamazmıyım siz de elinde raporun aslı olan arkadaşlar var mı

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Raporu ne için alıyorsunuz? Hangi kurum sevk etti sizi hastaneye?
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    olcay.86 Avatarı

Son Giriş
    29.03-2010
    Saat
    23:09
    Yaşadığı Yer
    alanya
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

raporun bi fotokobisinden başka bişey yok elimde evde bakım aylığına başvurmak içinde raporun aslını isteyeceklerdir yanlız anlamadığım ben mal müdürlüğüne bi başvuruda bulunmadım niçin mal müdürlüğünde sizin elinde raporun aslı olan arkadaşlart var mı ?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    11:05
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    941
    Verilen Beğeniler
    1.234

Mal müdürlüğü ile evde bakım hizmetinin hiç bir ilgisi yok. Ya size sosyal hizmetler müdürlüğü diyeceklerine yanlışlıkla mal müdürlüğü değiler, ya da sahiden sosyal hizmetlere göndereceklerine hata yapıp yanlış yere gönderdiler...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Sağlık Kurulu Raporu almış olduğunuz hastaneye elinizdeki raporun fotokopisi ile gidin, Sağlık Kurulu Raporumun 3-4 adet olarak onaylı örneğini istiyorum deyin. Size,raporun onaylı örneğini vermek zorundalar.