Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12
Toplam 20 mesajın 16-20 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    tuncay280307 Avatarı

Son Giriş
    10.11-2017
    Saat
    17:29
    Yaşadığı Yer
    balıkesir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    ezgili dünyam :
    siz dediğimi yapmışsınız hayırlı olsun benimde hırdavat dükkanım var muhasebeciden aldığın belge resmi belgedir rahat ol ver gi levhasına gerek dahi yoktu amma evrak evraktır sen rahat ol benimde arabamö var üstelik seizinki gibi rehinli falanda değil maaşınız büyük ihtimalle bağlanır sizinde emekli olmadığınızı düşünsek sağlık güvencesi dahi olmayacak kardeşimizin zira eşinizin benim gibi bağkur borcu vardır mutlaka gerçekleri anlatmakla cok iyi yapmışsınız cevap olumsuz dahi olsa başka bir heyet istersiz ama rahat olun cevap umarım hayırlı olacaktır

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    00:59
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Tuncay bey, bizim durumumuzu çok iyi anlıyorsunuz teşekkür ederim. Her şey dediğiniz gibi, eşimin bağkur prim borcu olmazmı, aslında emekliliği normal şartlarda hakettiği halde o yüzden olamıyor. Hayatta yaptığımız en büyük hatalardan birisi eşimin bankadaki sigortasını bağkura devretmek oldu. Hem dünya kadar prim öde, hem maaşın bağlanınca, sigortalıdan az olun. Ne biçim kanun bu. Ben işsiz kaldığım yıllarda hiç prim ödemedim benim maaşım onunkinden yüksek olacak. Bu primler ne zaman ödenebilecekte emekliliği hakedecek. Çokkk zor. Bizim buralarda gelen heyet hesap numarası istemiyormuş, daha sonra eve telefon ediyorlarmış. Bakalım inşallah dediğiniz gibi olur, gerçekten bu paraya çok ihtiyacım var. Zaten eşim emekli olsa, bakım parası alamayız. Keşke olabilse de almasak.

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bugün telefon edip, hesap açmamızı istediler. Yaşadığım durumun diğer arkadaşlara örnek olması için yazıyorum. Yaşadığın ev, eşya gibi durumlar göz önüne alınmıyormuş demek ki. Kimse eşyalarını saklamaya kalkmasın. Bu durumda önemli olan kişinin geliri. Zaten doğru olanda bu.

Üye
    idosente Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    28.11-2017
    Saat
    02:40
    Yaşadığı Yer
    Istanbul
    Alınan Beğeniler
    6
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olsun

Üye
    ezgili dünyam Avatarı

Gerçek Adı
    Kızımın adı Ezgi
    Son Giriş
    11.08-2015
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Teşekkür ederim. Kızım çok sevindi maaş alacağını öğrenince.

Sayfa 2 / 2 İlkİlk 12