Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    23:42
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    s.a. sayın arkadaşlar. hepinize hayırlı akşamlar. Şehitler diyarı Çanakkale'den herkese sevgiler.
    benim ismim İsmail. 4 yaşında %95 ağır özürlü oğlum var. Allah bağışlasın (hepimizin evlatlarını). oğluma ağır özürlü raporunu aldık, gerekli evrakları düzenleyerek başvurumuzu yaptık. yaklaşık bir ay geçtikden sonra geçen hafta çarşamba günü ben işteyken eve gelmiş görevliler.
    bu arada ben memurum 1510,00 Tl maaşım var. borçlarımdan dolayı maaşımda kesintiler olduğu için net maaşımı hesaplıyamamışlar ve benim kendilerini aramamı söyleyerek ayrılmışlar. ben daha sonraki gün telefon ederek maaş bilgilerimi verdim.

ailem beş kişi (3 çocuğum, eşim ve ben) aldığım maaşa göre bu evde bakım ücreti onaylanır mı acaba?

bilgisi olan arkadaşlardan yardım bekliyorum. şimdiden teşekkürler. kalın sağlıcakla.

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Rehisbay17. evde bakım hizmeti için iki şart vardır. 1-Ağır özürlü ibareli rapor 2- ailede kişi başına düşen gelirin 330 tl 'den az olması. Böylece 1510 tl gelirini 5'e böldüğünde kişi başı 302 tl düşüyor. Kesin onaylanır.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

geçmiş olsun rehisbary arkadaşım. ben de kızımdan dolayı siteye üye oldum. iyi de oldu burada arkadaşlıklar güzel. hem de bilmediğim çoook şeyi buradan öğrendim.
    kızımın ne gibi haklara sahip oldugunu bilmiyordum. parapleji 27 rumuzlu arkadaşın dediği gibi o şartlarınızı yerine getirin olur. alırsınız.

sevgiler. oğlunuzu öpüyorum. iyi ki varlar.

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

sevgili arkadaşlar her ikinizede çok teşekkür ediyorum. nette birkaç farklı sitede evdeki kişi başına düşen gelir hesaplanırken; evde bakım ücreti de hesaba katılarak hesap yapıyorlar idi, bunu özellikle shçek çalışanlarına sordum, öyle birşey yok dediler. bana göre de biraz yanlış bir düşünceydi ama insan yinede emin olmak istiyor. sevgili burcu ilhan kızınızı benim yerime öpünüz lütfen. sağlıklı günler dileğiyle.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Siz sitenin genel yayın yönetmeni oturan boğa rumuzlu bülent bey var.ona özel msj atın sizi yönlendirir arkadaşımbu konularda deneyimli ve tecrübeli birisi.bizleri bilgilendirmek için bu siteyi kuranlardan bir arkadaşımız.

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkürler.
    devletimizin sunduğu bazıları biraz yetersiz olsada idare eder diyebileceğimiz o kadar çok imkanlar varki; bunları böyle siteler, forumlar sayesinde paylaşarak öğreniyoruz. internet olmasa paylaşım olmasa belkide benim düşünceme göre şuan maaş alan ailelerin enaz %25'i belki böyle birşeyden haberi bile olmıyacaktı. sevgili burcu ilhan tavsyeniz için teşekkürler, en kısa sürede uygulayacağım. kalın sağlıcakla.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Ahklarımız varsa bunları sonuna kadar neden kullanmayalım.sizede iyi akşamlar.

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

herkese iyi akşamlar arkadaşlar.
    bugün Çanakkale shçek e telefon ettim ve evrakların onaydan geçtiğini sonucun olumlu olduğunu söylediler.
    inanın arkadaşlar çok duygulandım. hem duygulandım hem sevindim. keşke oğlum sağlıklı olsa da ben o maaşı almasam diyorum ama buna da şükür diyorum. beterin beteri var. İnşaAllah bekleyen arkadaşlarda en kısa sürede olumlu sonuç alırlar.

az önce evraklara baktım; 17 kasım 2009 da başvuru yapmışım. yani 36 gün içinde hem eve kontrole geldiler hem de işlemleri sonuçlandırdılar. forumdaki bazı arkadaşların 5 ay 6 ay hatta 7 ay yazdıklarını okuyunca biraz karamsarlığa kapılmıştım ama neyse o kadar uzun sürmedi.
    sevinçten miktarını soramadım ama ocak ayı maaşını alacağımızı söylediler.

Yüce Rabbim herkese nasip etsin diyorum. kalın sağlıcakla.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

hayırlı olsun.sevindim

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok sağol teşekkür ederim.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Hayırlı olsun
    Eğer ortalıkta dolaşan iddialar doğruysa aylık 600 tl'ye çıkacakmış bakım aylıkları. Olmazsa, şu anda 496 tl alınıyor.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

çok teşekkürler Bülent Bey. İnşaAllah zam verirler. ayrıca size birşey daha soracağım.

arkadaşlık-merhabalık bölümündeki açılan konular yanlış hatırlamıyorsam 7. gün kilitleniyor idi ama benimlisi maalesef üçüncü günde kilitlendi. acaba yanlış birşey mi yaptım?

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    22:34
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    935
    Verilen Beğeniler
    1.229

Hayır, ne münasebet; siz değil, kilitleyen kişi yanlışlık yapmış. Açtım başlığı...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    rehisbay17 Avatarı

Gerçek Adı
    ismail
    Son Giriş
    26.12-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Çanakkale/Çan
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ediyorum. kilitlenmesi okadar önemli değil ama; hoşgeldin diyen arkadaşlara en azından bir meraba diyebilmek istedim. tekrar teşekkürler.

Üye
    PARAPLEJI 27 Avatarı

Son Giriş
    06.12-2017
    Saat
    08:53
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    rehisbay 17 hayırlı olsun. ama kesin onaylanacağını söylemiştim. çünkü şartların uygundu.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon