Toplam 15 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    20:03
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    slm arkadaslar birsey sormak ıstıyorum benım üstüme bırsakat motorsıkletvar ama hurda bırde aracımvar özel tertıbatlı evde bakım parası ıcın müracat ettim üstüme ıkı arac güzüktü bu sorun olurmu motorsıkletımı hurdaya cıkarcam torafıkten duscek

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    02:14
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Kesin bir şey söylemek mümkün değil, ama bir soruna yol açmaması çok muhtemel.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    Raman72 Avatarı

Son Giriş
    30.11-2017
    Saat
    13:53
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    0

Olmaz.

Üye
    kutup yıldızı Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    .....
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

olmaz arkadaşım.rahat ol.6000-7000 tl kadar degeri olan üzerine olan araçlara uygulama yapmıyorlarmış.ben sosyal hizmetlere sormuştum.

Üye
    boyut Avatarı

Son Giriş
    11.11-2012
    Saat
    14:04
    Yaşadığı Yer
    çorum
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kesinlikle olmaz beenım tanıdıım bırının ustune 50 milyarlık araba var o bıle alıyo

Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben kıracıyım oturdum dayre kaloferlı ıkı sene oldu evlenelı esyalarım hepsı yenı duyunde toplanan parayla aldım gelıp esyalara bakım evın kaloforluyse esyaların yenıyse para balanmıyomus neye gore deyerlendırılıyor anlamıyorumkı esyalara bakcana ödememıs foturalara baksınlar ne sıkıntılarla gecınmeye calısıyoz kıramı bıle dayım verıyo

su devırde artık kaloförlü evle normal evın ne farkı var! lülk sitelerde oturmuyoruz kı

Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

teşekkür ederim arkadaslar busorun benim kafamı karıstıyordu umarım sorun olmaz

inceleme icin eve geldiklerinde ben evde mi olmam gerekiyo ben fizikteteviye gidiyorum geldiklerinde hastanedeysem veya disardaysam tekrar mi geliyolar

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ufuk esya nın aslında bı onemı yok - gelır getırmedıgı surece arabanında.. isterse 70.000 ytl olsun. onlar krıter deıl ama gelen kısılerın ınsıyatıfıne bırakıldıgı ıcın malesef o lüks ler kötü sonucları dogurur. bı grup evıme geldi , bakıp cıkması 1 oldu red geldı , ıtıraz ettım 2. grup kabul ettı. kısmetınde varsa ınsallah senınkıde kabul olur. ıtıraz et kardesım ve gelenlere durumunu ızah et anlat herseyı. saygılarımla

Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

tesekkür ederim kardesim saol hayirlisiysa olsun heyet geldinde evdemi olmam gerekiyo ben devamli hastanedeyim fizik tedavimvar

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Eve heyet geldiğinde evde olmanız şart. Bu konuda başvuru yaptığınız sosyal hizmetler müdürlüğüne gidip durum anlatın ve yaklaşık olarak heyetin ne zaman geleceğini öğrenmeye çalışın.
    Heyet eve gelir ve sizi bulamazsa, bir sürü zaman kaybedersiniz...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Bulent haklı evde omazssan senın tahlıye en az 6 ay ılerı atar. Bırıne nazını gecır ne zaman geleceklerını ogren evde ol , o gün cıkmayıver evden. Evde olman ısını hızlandırır. Hadı bakalım ınsallah olur.

Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

basvuralı bır ay oldu harelde mayıs ayı ıcınde gelırler o aylarda dısarı cıkmamaya calıscam veya o aylarda sosyel hızmetlere gıdıp sorsammı bılgıverırlermı haftanın 3 gunu fızık tedavı goruyorum şansıma ogun gelırler

----------

bülent abı benım bı emeklı masımvar 670 lıra evde 3 kısıyız ben esım kızım bız alabılıyoruz dımı ekım ayında müracat ettım mayıs ayı ıcınde gelırlermı acaba o aylarda
    evde olım veya sosyel hızmetlere sorımmı hastaneye gıdıyorum tedavımvar bılgıverırlermı hangugun gelceklerını

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Gelir açısından uygun görünüyorsunuz. Yalnız, sosyal hizmetler müdürlüğüne gidip durum anlatın ve yaklaşık olarak heyetin ne zaman geleceğini öğrenmeye çalışın.
    Heyet eve gelir ve sizi bulamazsa, bir sürü zaman kaybedersiniz

Üye
    miremur Avatarı

Gerçek Adı
    Emrullah
    Son Giriş
    08.11-2016
    Saat
    22:22
    Yaşadığı Yer
    Adana/yüreğir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0
    Blog Mesajları
    1

Benim arkadaşımın yurt dışından gelen arabası vardı ona rağmen maaş bağlandı.

Üye
    ufuk7529 Avatarı

Gerçek Adı
    ufuk
    Son Giriş
    02.10-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    istanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    Tesekküt ederim saolun