Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 26 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    22 Mart 2010 Güncel: Arkadaslar nihayet bütün evraklarım herşeyim tamamlandı komisyondan geçti beklemelerim son buldu nihayet hesap numarasını istediler benden bu ayın maası geçti artık önümüzdeki ayın maasını alacagım

Yaklaşık 7 ay önce evde bakım maaşı için başvuruda bulundum. 3-4 ay sonra eve heyet geldi. 5 kişilerdi ve kontrol ettiler, not tuttular. geçen haftaya kadar bekledik bi sonuc gelmeyince işi araştırmaya başladık. önce shcek oradan kaymakamlığa oradan kızılaya git git gel, en sonunda eve gelen heyetin oturdugumuz semtteki sağlık ocagının doktorlarıymış. ve benim dosyam oradaymıs.
    oraya gittik ve sorduk durum ne oldu 7 ay geçti hala sonuclanmadı. sonra baktı dosyaya bana gelen heyetteki doktorun birinin tayini çıkmış ve onun imzası eksik olunca kabul olmamıs. tekrar geleceklermiş eve.
    yani işin kısası bi 7 ay daha bekleyecez! belki 1 sene ama o imza atmayan memurun inşallah bidaha işi rastgitmez
    keşke elimde sopa olsa da kafasına vursam akıllansa

Yasaklı Üye
    ögretmen- Avatarı

Son Giriş
    21.05-2013
    Saat
    12:39
    Yaşadığı Yer
    gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

yahu ne çekiyosak zaten bu geri zekalı memurların yüzünden çekiyoruz

Üye
    murat07ant Avatarı

Gerçek Adı
    Murat
    Son Giriş
    15.03-2017
    Saat
    14:49
    Yaşadığı Yer
    Antalya
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

tayin olmuş yani onun yerine niye başkası imzalyamıyor ben onu anlamadım bu bir ikincisi rapor 2 haftada yazılmaz mı 5 ay + 7 ay ne bu ya bürokrasiden çektiğimiz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    01:15
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Hey Allahım! Hakikaten kamu işleyişimiz inanılmaz kötü; hatta düpedüz saldım çayıra mevlam kayıra durumu! BİMER'e şikayet, ve sabır...
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    N. UÇAN Avatarı

Gerçek Adı
    Nur
    Son Giriş
    22.01-2013
    Saat
    15:46
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Çok vahim bir durum. İmza yetkisi olan başka bir görevli yokmuş sanırım

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Geç olsun , sonu hayır olsun ınsallah. Sabır kardeşim. Krıterlerın uyuyorsa enınde sonunda olur ınsallah. Merak etme. S.a.

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bi şikayetde ben edeceğim bülent abinin gösterdiği yere bi yazı yazacağım bakalım ne olacak

26 ocak 2009 tarihinde iş kazası geçirdim aradan 2 ay geçitikten sonra evde bakım maaşı için bulundugum yerdeki shçek başvuruda bulundum.Yaklaşık 3 ay gibi bi süre sonunda eve heyet geldi ve kontrollerini yaptı gitti.Aradan 4 ay geçti ve heyetin sonucu hala gelmedi bi takım araştırmaların sonucunda heyet içinde gelen doktorların birinin tayininin çıkması ve imzasının eksik olması nedeni ile başvurum reddedildi ve tekrar gelinecek diye söylendi.Bu olay sonrasında hak ve durumumun akıbetini öğrenmek istiyorum.

bülent abi aynen bu şekilde yazdım ve yolladım ama gitmiyor runtime error hatası veriyor acaba neresi hatalı bunun yada atladıgım bi noktamı var

----------

tamam yazının sonuna bilgilerinize arz ederim diye yazdım oldu gönderdim bakalım cevap ne olacak

Üye
    MARS Avatarı

Son Giriş
    01.08-2010
    Saat
    14:08
    Yaşadığı Yer
    KIRIKKALE
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

benımde böyle oldu yaklasık 3 ay bekledık ıkı memur geldı sosyalhizmetlerden ben diyaliz hastasıyım haftada 3 gun 4 saat diyalize baglanıyorum acıkcası 3 gunum tamamen gıdıyor bu yuzdende iş bulamıyorum evde bakım ıcın bas vurdum ama memur gelip yumurta pişiriyomusun cay yaparmısın gıbı sacma sapan ıkı soru sordu sonrada bır ay sonra eve mektup gönderdıler kendı işini kendi yapabılır dıye yüzde doksan raporum var benım o dikkate bıle alınmadı bilmiyorum artık.

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ben hiç yapamıyorum agır engelli tekerlekli sandalyedeyim yüzde 90 ya kabul edilir ama böyle araya sorumsuzluk girerse böyle uzar işimiz

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Kesinlikle itiraz hakkınızı kullanın.
    Hep diyorum, bizde "devlet[in] memuru" var "kamu[nun] çalışanı" değil! Karşısındaki insanın ihtiyacını değerlendirmek yerine, kendi küçük kafasına göre doğru olduğunu düşündüğü "devleti korumak" işini yapmaya çalışıyor. Vatandaş sürünsün, yeter ki devletin kasasından bir lira çıkmasın!
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    aliercan4 Avatarı

Gerçek Adı
    Ali
    Son Giriş
    29.07-2016
    Saat
    02:17
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

böyle memurları lanetliyorum bunlar kraldan daha kralcı olmayla kendini sadık uşak yapmakla mevkilerini koruduğunu zanediyorlar oysa bizim gibilerin ahı onların olmayan vşjdan azabı olacak iki dünyada

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

bülent abi şikayet ettiğim yerde başburu takibi diyorum ve tarihle numarayı giriyorum ama hiç bişey olmuyor daha yeni oldugu içinmi açılmıyor

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

05.11.2009 Nihayet bugün tekrardan eve heyet geldi bu sefer olacak gibi sanırım.Dedim bu sefer bi eksiklik olmasın tam doldurun madur olduk onlarda tamam dedi.artık 2 aydamı gelir cevabı yoksa 3-4 ayı bulurmu bilemiyorum.bekleyip görecegiz.

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    958
    Verilen Beğeniler
    1.251

Hadi hayırlı olsun... BİMER şikayetine dair birşeyler söylediler mi yoksa rutin işlem zamanında mı gelmişler?

Üye
    lovest42 Avatarı

Gerçek Adı
    Mustafa AÇIKGÖZ
    Son Giriş
    04.04-2017
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Konya\Karatay
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    bimerden bana cevap geldi ama bu seferki gelen doktorlar iyi bi kontrol ettiler bazı sorular sordular öncekiler gibi bakıp gitmediler bimer hakkında bişey demediler heralde normal prosedür olarak geldiler dedim baya bi geç geldiniz evet dedi araba yüzünden gelemedik.iki gün içinde sizlerin evraklarını ankaraya göndermemiz gerekiyor.ankaradan sıkıstırıyorlar bu hizmetin üzerine çok duruyorlarmıs.

Sayfa 1 / 2 12 SonSon