Sayfa 1 / 2 12 SonSon
Toplam 17 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0 Zaten Değerlendirdiniz!
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Dostlar selam .

Omurılık felçlı bır kısı olarak esım evde bakım aylıgı almaya basladı. Agustos aylıgını 7 sınde , eylül'ü 5 ınde aldık. Bu ay halen yatmadı. Yatırılma tarıhlerı sürekli degısecekmı ? Asıl sorum bu aylık bızım hayatımızı kurtardı ilerde iptal edılebılır mı. Ben yenı evlıyım hanımın bılezıklerını felan bozdurup ustune kredı cekıp eskı arabamıda verıp ıyı bı araba aldım. Bu olay maasımıza etkı edermı. Eve gelıp kontrol varmı
    Benım ıcın deıl benım sartlarım uygun , komple kaldırılma durumu olabılır mı. Tesekkurler..

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    21:39
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emir-irem maaşın yatar gönlün rahat olsun belli bir günü yok gecikmeler olabilir
    aldıgın araba eger ticari ruhsatlı bir araba ise sorun çıkabilir ticari araçtan para kazanabilicegini sanarak gelir artışı farzedip kesebilirler..

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Araç ticarı ama tıcarı ruhsatlı deıl , hususı engelli aracı dıye gecıyor. Sorun varmı ahmet bey

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

emir- irem : hiç bir sorun olmaz merak etmeyin evde bakım aylıgı kriterleri bellidir
    eger bakıma muhtaçsanız ve haneye giren toplam gelir kişi başı asgeri üçretin 3/2 altıındaysa maaşınızı kesemezler ev sahibi veya araba sahibi olmak bu hakkı almanıza engel degildir..
    ( tabi bide şu var eger bir kaç daireniz varsa veya ticari araçınız bunlar ek gelir demektir ve bu durum gelirinizi artdılıcagından sorun olur bu kadar..)

Üye
    blueboyfe Avatarı

Son Giriş
    15.07-2011
    Saat
    22:55
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Maaşın bellı bır yatırılma tarıhı yok, şu gün diye oke

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet kardes tesekkur ederım - bı sorum daha olmustu , sızce bu evde bakım aylıgının kanunen turkıye genelınde komple kaldırılma durumu olabılırmı. ülkenın durumu malum

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

kaldırma durumunun olacagını sanmıyorum
    zaten bu uygulama türkiye ye cok gec geldi oda BM VE AB yürütülen ve imzalanan anlaşmalar sayesinde
    yinede bir bakarsınız tanklar caddelere çıkmış memleketde darbe olmuş anayasayı fes edelerse olur..
    malum vadandaşı yani bizi sadece yasa korur ...

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ahmet kardeş eywallah saol fıkırlerın ıcın.. tsklr

Üye
    mavirüzgar Avatarı

Son Giriş
    02.04-2013
    Saat
    03:07
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Karamsarlık ve negatif düşünce artık türkiyede normal bir şey olmuş...
    Neden olumlu düşünceyi öğrenmiyoruz daha düne kadar bu maaş bile yoktu öyle değilmi arkadaşlar..Günü değişse bile alıyoruz güle güle harcıyoruz...
    Tank girer derseniz girer,batarız derseniz batarsınız..Pozitif düşünce gücünü lütfen öğrenelim arkadaşlar hem hastalıklarımız için hemde yaşam kalitemizi yükseltmek için bu iyiliği kendimize yapalım..Netten araştırabilir hatta kitap alıp okuyabilirsiniz.Olumlu düşünmek her zaman güzellikler getirir..Başlıktaki negatif havayı görünce dayanamım yazdım bir kusurum olduysa affola..sevgiler

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

ne kusura mavıruzgar arkadasım estafırullah ama sunu yazmadan edemıycem; bız ım hayatımız guzel orneklerle harmanlanmıs bı hayat deıl. 23 yasında sırtımdan vuruldum . güzel düşüneyım dedım komadayken eskı esım sırtımdan vurdu. sonra dıgerı vs. vs. hayata bu sekılde bakmamızdakı suc bızdemı sagdece , bız guzel dusunmeyı ıstemezmıyız. gazi olduysanız bızemı oldunuz dıyenlerın , gazımızı ayaga kalkamadıgı ıcın doven polısın , kısacası vuranların hıcmı sucu yok. ha yanlıs anlasılmasın bu yazdıklarım ısyan deıl. namazımı hıc bırakmadım. cok sevdıgım bı esım 2 cocugum var , ama bunlara ragmen ıcımızdekı duyguları sılemıyoruz. bılınc altımız bızım ıstegımızın dısında 24 saat calısıyor. kıtap konusuna gelınce okuyup tavsıye edecegın kıtapları okumaktan mutluluk duyarım. neyse 2 ay oldu maas baglanalı kontrol davası varmı gercekten , bellı bı zamanda arastırması varmı? ben duymadım

Genel Yayın Yönetmeni
    OturanBoğa Avatarı

Gerçek Adı
    Bülent
    Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    954
    Verilen Beğeniler
    1.246

Maaşın kesilme olasılığı yok gibi bir şey. Bence Maliye'den ödenek çıkmadığı için gecikmiştir.
    Yerinde olsan ilçe shçek'na gider sorarım.
    - Arkadaşlar, lütfen sorularınızı özel mesajla iletmek yerine ilgili foruma yazarak cevap arayın. Böylece hem soru-cevaplardan herkes yararlanır hem de en doğru cevaba en hızlı şekilde erişmiş olursunuz.
    - Lütfen sorunuza cevap aldıktan, bir sorununuza çözüm bulduktan sonra dönüp gitmeyin. Siz de başkalarına yararlı olmak için bilgilerinizi, tecrübelerinizi, duygularınızı paylaşabilirsiniz. Unutmayın, siz nasıl yana yakıla cevap arıyorduysanız, başkaları da içine düştüğü açmazdan çıkmak için aynı hararetle sorularına cevap arıyor...

Üye
    mavirüzgar Avatarı

Son Giriş
    02.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Öncelikle çok geçmiş olsun emir-irem...Olumlu düşünme felsefesini yakalamışsın hatta uygulamışsında bak ne güzel güzel bir yuva kurmuşsun allah bozmasın ama öncelikle bilinçaltın bozmasın diicem
    Hepimiz bir şekilde sırat köprümüzden geçiyoruz emir-irem önemli olan bunu keyifli kılmak ders alabilmek...
    Önce kontrolü söyliyeyim;memurlar 6 ayda bir gelip hastanın durumunu kontrol ediyorlar..Bakıcısı bakıyormu hastanın koşullarını kontrol ediyorlar o kadar...
    Kİtaba gelince mutlaka; Bilinçaltının Gücü nü ve Tanrılar Okulunu mutlaka okumalısın diyorum ayrıca internetten olumlu düşünme ve mucizelerini araştırıp okumalısın gerçekten işe yarıyor arkadaşım..Hem hastalıklarımızda hem yaşam kalitemizi yükseltmekte faydası oluyor denemekten zarar gelmez
    Kendinide iyi bakın efendim

Üye
    ahmet_t12 Avatarı

Gerçek Adı
    Amet
    Son Giriş
    Dün
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Sivas
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

mavirüzgar;
    bunları üstüme almıyorum
    pozitif bir karakter oldum her zaman çünkü öyle kitap okumaktan felan degil dogumundan beri pozitiflik veya negatiflik in sonradan ögrenilicek bir şey olduguna inanmıyorum yaratılış meselesi bu
    tank örnegini öyle olmasını istedıgım için veya karamsal hava yaymak için degil olmuyacak bir seyden örnek vermek için yazdım... zira artık o dönemler çok geride kaldı teşebbüs edenlerinde durumu orda da

Üye
    mavirüzgar Avatarı

Son Giriş
    02.04-2013
    Saat
    Yaşadığı Yer
    izmir
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Saygıyla önünde eğiliyorum o zaman ahmet 112
    Tek bi nokta var hayal ederken bile dikkat etmek gerekir heleki kelimeler öyle güçlüdürki her bir kelimenin yaydığı frekans vardır aman dikkat...
    Sevgiler efem...

Üye
    emir-irem Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    mavırüzgar_ahmet süpersınız. yüregınıze saglık. tseklr bılgıler ıcın.. kıtapları mutlaka alıp okuycam rüzgar. selametle..

Sayfa 1 / 2 12 SonSon

Başlığın Etiketleri