TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon
Toplam 82 mesajın 1-15 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Ahmet T Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    16:47
    Yaşadığı Yer
    Ankara
    Alınan Beğeniler
    75
    Verilen Beğeniler
    33

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    haberi olan var mı zam geldi mi ya da gelecek mi gelecekse tahminen ne kadar gelir

Üye
    Master Avatarı

Son Giriş
    28.09-2022
    Saat
    23:29
    Yaşadığı Yer
    IZMIR
    Alınan Beğeniler
    49
    Verilen Beğeniler
    63

Ben esas şunu merak ediyorum. Ek 3600 gösterge memur maaşlarını enflasyon harici yükselteceği için memur maaşları baya sağlam artacak ve bu evde bakım maaşına yansıması gerekiyor. Benim içimden 1500 lira zam geçiyor ama hadi hayırlısı

Edit: Bazı hesaplarıma göre 3200 lira olacak.

Üye
    miyo Avatarı

Son Giriş
    03.09-2022
    Saat
    19:10
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    arkadaşlar benimde tahminim 3250tl civarı fakat e devlette hala günceleme yapılmamış boş sayfa gözüküyor ir çok platformda maaş alan kişiler paniğe kapılmış maaşımız kesildi mi diye bu konuda bilgisi olan var mı

Üye
    Ahmet Birdal Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    17:39
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

@miyo
    Siz hangi şehirde siniz

CPH2109 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2022
    Saat
    11:05
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

@miyo E devlette bakım paraları hala görünmüyor. Nedeni hakkında insanlar bişeyler söylüyorlar. E devlette gözükmeyecekmiş, maaşlara zam gelecegi için kesilecekmiş. Birçok platform da bu tür yazılar okudum. Ne kadar dogru bilmiyorum. Benim bildigim. Memur emekli, asgari ücrete zam geldiginde kişi başına düşen gelir yükselmiyormuydu? Şuan kişi başina düsen gelir ne kadar onu bile bilmiyorum. E devlette maaşın gözükmemesinden başladık. Gözükmemesi de çok ilginç bu arada. Sonuç ne olacak bakalım. Umarım hiç birşey olmaz maaşlara

Üye
    tahribatt Avatarı

Son Giriş
    20.07-2022
    Saat
    13:07
    Yaşadığı Yer
    Mardin.
    Alınan Beğeniler
    1
    Verilen Beğeniler
    0

Arkadaşlar sabah kurumu aradım,bu ay ödeme yapılması ile ilgili talimat almadıklarını,ödeme yapılacak kişi listesinin hazırlanması ile ilgili henüz çalışma başlatılmadığını söylediler.dönen bir diğer söylenti de maaşların kesilme ihtimali hem 2022 hemde ebm kesilme ihtimali var mış..

Umarım doğru değildir...

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2022
    Saat
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

@ tahribat merhabalar ben 2022 almiyorum. Alanlar E devlette gözüktügünü söylemişler. 2022 maaşı gözüken varmi acaba? Kesilme sebebi ne olabilir?

kutup yıldızı
    Misafir Üye
    kutup yıldızı Avatarı

@tahribatt

Öyle sacmalik olurmu?koskoca tc.engellileri yok saymak gibi bir durum bu.e devlete yansitilmamis sadece tokat ili yatti.yavas yavas diger illerde gunu geldiginde yatacaktir.tumnegatif dusunceleri duyumlari hemen cekiyorsunuz.(genele soyluyirum)

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2022
    Saat
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

@kutup yıldızı gerçekten yattımı? Çok şaşırdım. Bu ay ilk kez siz yattıgını ve olumlu bişey söylemişsiniz. Sizin e devletiniz de de görünmüyor mu? Güle güle harcayın

Üye
    miyo Avatarı

Son Giriş
    03.09-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@Ahmet Birdal ben İstanbuldayım normalde her ayın 2si 3ü gibi e devlete düşerdi zam gelen aylarda 5i 6sı gibi uzardı ama hala ödeme bilgisi görünmüyor 8i oldu çeşitli platformlarda herkes aynı şeyi sorduğundan bigisi olan var mı diye sorayım dedim

Üye
    ADALETE SİTEM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    1

@zeynep71 Merhaba 06/06/2022 ila 10/06/2022 Tarih tarihleri arasında Evde Bakım Aylıklarının güncelleneceği yönünde size beyanda bulunmuş idim, acele etmeyin maaşlar güncellenecektir.
    Evde Bakım Aylıklarının ve 2022 Sayılı engellilere ödenen aylık vd aylıklar gibi ödemelerin KESİLMESİ sözkonusudeğildir, bu yöndeki söylemler gerçeği yansıtmamaktadır asılsızdır.
    Haziran zammı ile birlikte Ağustosayında zamlıolarak ödenecek EvdeBakım aylığı 3154 Tl İle 3249 Tl arasında olacaktır.

Üye
    miyo Avatarı

Son Giriş
    03.09-2022
    Saat
    Yaşadığı Yer
    İstanbul
    Alınan Beğeniler
    2
    Verilen Beğeniler
    2

@zeynep71 maaşların kesilmesi gibi bir şeyin söz konusu olacağını düşünmüyorum kazanılmış hakların kesilmesi mantıksız çünkü geçikmeli de olsa ödemeler gerçekleşir diye düşünüyorum

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2022
    Saat
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

@ADALETE SİTEM merhabalar baştan beri sizin söylediklerinize inandım . İnanıyorum. Tesadüf başka platform da engellilerin maaş bakım parası gibi olumsuz bilgileri okudum. Yazdıklarımı okumuşsunuzdur. Ben bu sitedeki arkadaşlara teşekkür ederim. Bakım parası vb. Konularda dogru araştırıp bilgilendirme yaptıgınız için saolun.. teşekkürler
    @miyo evet yazdiklarınız dogru. Kazanılmış hakkımizdır. Kesilmesi söz konusu olamaz. Bir arkadaş burda Tokat ın yattıgını söylemişti. Zamanla hepsi yatacaktır. Bilgilendirme için saolun

Üye
    ADALETE SİTEM Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    14:26
    Yaşadığı Yer
    Tekirdağ
    Alınan Beğeniler
    55
    Verilen Beğeniler
    17
    Blog Mesajları
    1

Zaten Değerlendirdiniz! 2
    @zeynep71 Tokat İlimizin Bağlı bulunduğu İl İlçe Evde Bakım Aylığı ödemeleri gerçekleşmiştir, Evde Bakım Aylığına bağlı DYS Elektronik işlemler sisteminde aksaklık yaşandığından E-Devlet portalıortamında güncelleme yapılamamaktadır, Ödemeler mevcutlu olarak Ziraat Bankası şubelerine yatırılmıştır, E-Devlet ortamına daha sonra güncellenecektir.
    Evde Bakım Aylığına ilişkin Cihaza bağlı olma şartı ile hastalarımıza aylık 200 Tl'ye varan elektrik desteği sağlanmakta iken, Cihaza bağlı şartı olmasa dahi 01.06.2022 Tarihinde bu kapsamın genişletilmesi ve hanede yaşayan kişi sayısı 2, 3 ,4 ve 5 ve üstü olmak üzere kademeli olarak destek sağlanması maksadı ile gündeme alınmış ise de henüz karara bağlanmamıştır.

Üye
    zeynep71 Avatarı

Son Giriş
    25.09-2022
    Saat
    Alınan Beğeniler
    26
    Verilen Beğeniler
    0

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @ADALETE SİTEM bilgilendirme konusunda beni yanıltmadınız. Bilgilendirdiginiz için çok teşekkür ederim. Saolun..

Sayfa 1 / 6 12345 ... SonSon