TEKSAN İnovatif Medikal Ürünler İstanbul, Bursa ve İzmir'de
Toplam 5 mesajın 1-5 arasındakiler
Buraya tıklayarak yazıları büyültebilirsiniz Buraya tıklayarak yazıları küçültebilirsiniz
    Üye
    Yasemin2742 Avatarı

Son Giriş
    23.09-2021
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Zaten Değerlendirdiniz! 0
    STAR, dünyanın en güvenli, en sağlıklı, en konforlu ve en dayanıklı tekerlekli sandalye minderi.
    Merhaba 9 yaşında otizmli oğlum var. Anne baba çalıştığımız için yürüme mesafesindeki annem oğluma bakıyor. Her gün sabah 7 akşam 6 arası. Özel eğitim é götürüyor banyosuna kadar yaptırıyor yemeğini yediriyor özel herşeyini yapıyor. Bazı günler annemde kalıyor hatta. Biz çalıştığımız için maaş çıkmazmış gelir aştığı için. Acaba annem bakım aylığı için başvurdu bağlanır mı babamın emekli aylığı var 3 kişiler evdé. Gelir hesaplanırken annemlerin mi geliri yoksa bizin mi gelir hesaplanır.

Eğer annemlerin gelirine bakılırsa geçmiyor bağlanır. Bizimki ne bakılırsa gelir kriterini geçtiği için bağlanmaz. Bilgisi olan varmı acaba

Üye
    Breh81 Avatarı

Gerçek Adı
    OGUZHAN KAHYALAR
    Son Giriş
    03.09-2021
    Saat
    02:42
    Yaşadığı Yer
    Düzce
    Alınan Beğeniler
    19
    Verilen Beğeniler
    12

Yasemin hanım hanede kişi başına düşen gelir1700tl yi gecmicek annenizin ikametini sizin bulundugunuz adrese alın o şekilde hesaplayın o şekilde de 1700 TL yi geçerseniz faydalanamazsiniz

Üye
    Yasemin2742 Avatarı

Son Giriş
    23.09-2021
    Saat
    13:12
    Yaşadığı Yer
    Gaziantep
    Alınan Beğeniler
    0
    Verilen Beğeniler
    0

Araştırdığım kadarıyla 8 saat bakımını karşılıyorsada bağlanıyor maaş. Ama gelir testi kime yapılıyor onu anlamadım. Cimer é yazdım ordan da cevap gelmedi bekliyorum. Sosyal yardımlaşmadakiler hiç dinlemiyor bilgi vermiyor zaten.

Annem yanlış beyanda bulunmak istemiyor bende açıkçası. Sonra bana yanlış beyanda bulunmuşsun ver ödediğimiz maaşı derler. Cimer é ayrıca herkes yazsın engelli vatandaşların gelir testine bakılmaksızın bu maaş hakkı. İnşallah düzenleme yapılır. Herkes alır@Breh81

Üye
    birkan01 Avatarı

Son Giriş
    Bugün
    Saat
    12:11
    Yaşadığı Yer
    Bursa
    Alınan Beğeniler
    61
    Verilen Beğeniler
    24

Zaten Değerlendirdiniz! 1
    @Yasemin2742 ; sizin dediğiniz gibi değil, 8 saat bakan herkese maaş bağlanmıyor. Engelli oğlunuzun ikameti sizin oturduğunuz evdedir yani sizin eve giren toplam maaş miktarına göre bakım maaşı bağlanır.

Üye
    -mka Avatarı

Son Giriş
    Saat
    Yaşadığı Yer
    Adana
    Alınan Beğeniler
    1.444
    Verilen Beğeniler
    1.478

Panthera: hafif, agresif ve zarif aktif tekerlekli sandalye...
    @Yasemin2742
    9 yaşındakı cocgunzu başka hanede gösteremzsınızki inandırıcı olmaz kaldıkı mesafe kısa yürüme mesafesınde . o yüzden başka hanede gösterme işini unutun.eşiniz ve sizde çalısıonuz alacagınız 2 maaşın toplamı ilede sınırı kolay geçersınzı kı öyle oldugnu yazmıssınız.bu durumda ebm baglanmaz

Başlığın Etiketleri